Recent content by Johhny payne 23

  1. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Ko im je kriv kad mene nisu htjeli imati za izdajicu ja bi to puno glađe odradio :D
  2. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Gyorke tko sad igra na tvom računu mislim da je francetić jedan od njih humor me ili spider ili kako se već naziva i koliko ja znam iz pouzdanih izvora iz vašeg plemena najmanje četvorca igraju na jednom računu no ako se mora zašto ne , treba se potpomagati :) ... i ovo sa barbarima , a meni su...
  3. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Auuuu moji dragi plemenaši , ne mislim na pleme PLEME već općenito na sve igrače ove igrice. Umjesto da igrate vi trošite tintu tamo gdje netreba. Što se tiče moje k.s.e.n.e., pokoj joj duši, bila je izvrsna igračica koja je dala danak zbog prevare i lažnih obečanja dobrog prijatelja Avanture...
  4. PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

    sve pet franc moćni ste :predaja:
  5. PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

    miriše mi da su ovo izvještaji statistika nakon što je pleme izgubilo nekoliko sela pa tek onda objavili rat drugom plemenu čisto da ne budu poražavajući podaci po njima e i usput pozdrav mom ljubljenom borcu ribolovcu
  6. Spamroom

    :lool:
  7. Spamroom

    Mogu ja ovdje spamati :pivo: Plizzz :festa: Vidim netko piknija mog dobrog prijatelja i vjernog vođu scapu :( Malo bezobrazno sa onakvim nickom ali eto baniran čoek :boks: Ovim putem pozdravljam disu i grimija također moje jako dobre prijatelje uz pjesmu "dabogda te voda...
  8. SHINE & ALR vs -SB-, Lunga!, ,+SB+ itd ( nema ko nema) SPAM TEMA

    nisam dugo dolazio ali kad vidim tvoje dubokoumne rečenice plačem od muke :hmm:
  9. SHINE & ALR vs -SB-, Lunga!, ,+SB+ itd ( nema ko nema) SPAM TEMA

    Pravi mu se javio... nema šta... deder scapa okani se ove igrice vidiš da nije za tebe :kokice::pivo:
  10. CTRL

    ha ha ha malo čitam i jel se to moj scapica skrio pod sisolski ajojoj
  11. PLEME vs PAT

    evo borise ispravak mog netočnog navoda ja se ne branim već mjesec dana i mislio nestat će mi račun a kad ono imam još 24 sela pa jbt ovo je divota tanka je granica između ludosti i genijalnosti priča sa tobom dovodi me do lucida intervalla
  12. PLEME vs PAT

    daj borrise urazumi se.... tko sam ja da bi se držao dogovora... pa to ne postoji... ne budi naivan... ja mislio nema me mjesec dana nema mi ni računa a ono 24 sela pa jbt ovo je divota
  13. PLEME vs PAT

    pa kad će kraj , predao sam se i još niste uspjeli završiti,,, jao jao jao .... :glazba:
  14. PLEME vs DL

    A što mogu kada bahate ne odustaje. koji je on idiot tako barbare uzimati ma budala nema šta ... at eri jbg neki vole nočni život neki moraju rano spavat neki igraju plemena a neki obožavaju barbare e pa ja sam ovaj sa barbarima ako me razumiješ ako ne objasnit ću ti
  15. PLEME vs DL

    HVALA At Eri postao si mi omiljen igrač ... :pivo: evo jedno pivce da nazdravimo
Top