Search results

  1. phaenomeN

    Asocijacije XVI

    ahahaahhahahah pičić na glavi hahahahahaha
  2. phaenomeN

    Asocijacije XVI

    hahhahahahahahahhahahahahaha
  3. phaenomeN

    Asocijacije XVI

    Znači postavite 3 slike i nek sljedeći kaže na šta ga asocira, i onda sljedeći postavlja 3 slike i tako u nedogled... :)
  4. phaenomeN

    Asocijacije II

    Znači postavite 3 slike i nek sljedeći kaže na šta ga asocira, i onda sljedeći postavlja 3 slike i tako u nedogled... :)
  5. phaenomeN

    Top 20 plemena

    Čemu dupla tema? http://forum.plemena.com/showthread.php?t=650 Zašto nabijaš postove?
  6. phaenomeN

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    Sigurno si mu psovala na PM pa je on u vidu poruke na emailu banovan:hmm::hmm:
  7. phaenomeN

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    true,true
  8. phaenomeN

    Intervju sa igračem Tića-svijet 1

    e moji kompleksaši, jebala vas plemena.... btw tića
  9. phaenomeN

    Top 20 plemena - mišljenja

    Ja sam autor teme i imam pravo da tražim lock.
  10. phaenomeN

    Top 20 plemena - mišljenja

    Molim moderatore da lockuju ovu temu jer sam ja autor iste. Hvala.
  11. phaenomeN

    Vjeciti parovi

    boriss i šećer :andjeo:
  12. phaenomeN

    kad ce mape?

    Sad će... valjda, šta ja znam šta mene pitaš :confused:
  13. phaenomeN

    Svijet 3 - Zatvaranje, komentari i pitanja

    Tako ti je i najlakše...ne znaš fino odgovoriti pa onda udri, vrijeđaj...to samo pokazuje kakav si...a na ba2 (<<klikneš na smajlije) :D
  14. phaenomeN

    Insane in the Brain

    Brani me :love:
  15. phaenomeN

    -pleme- ( chat topic za završetak svijeta )

    Ja nigdje nisam rekao nešto u vezi pro i noob. Ja nigdje nisam rekao da je bitno odakle je ko i ko je osnovao pleme. Ja sam samo rekao Gyorke da je nemoguće da je na ba3 postojao Tooney.
  16. phaenomeN

    -pleme- ( chat topic za završetak svijeta )

    Tooney prvi put osnovan na ba4, osnovao ga NejiHyuga...u početku je bilo oko 40 članova i svi su imali nickove iz crtaća, od tuda i naziv Looney Tunes...kasnije su neki članovi prestajali i taj nedostatak se morao nadopunjavati novim članovima... Eto ako niko neće ja ću ti napisati :) A na ba3...
  17. phaenomeN

    Svijet 3 - Zatvaranje, komentari i pitanja

    Kao prvo, čestitam svim igračima plemena Barbar i njihove akademije na zatvaranju ovog svijeta. Kao drugo, digli ste preveliku buku radi ovog zatvaranja, ne kažem da je lako zatvoriti server...svijet ima 4 puna kontinenta i još par koji su ispunjeni tek 1/4, znači otprilike ima 6 kontinenata...
  18. phaenomeN

    Top 20 plemena - mišljenja

    Ovo isto kao kad djetetu kupiš igračku i ono skače od radosti i pokazuje svima tu igračku....tako i vi, primili sve igrače što vam valjaju, noblali one što ne valjaju jer ne pružaju nikakav otpor, i onda potrč na svaki forum da kaže da je PLEME najjače... Odem na temu pleme i vidim vaše...
  19. phaenomeN

    Top 20 plemena - mišljenja

    čuj ga rodila ga majka...
  20. phaenomeN

    fenomen

    Inače moj dobar prijatelj :D
Top