SPAM

DeletedUser

Guest
Ja da sam jaci ja bi izazvao nekako a ovako jbg samo mogu gledati ... :kokice:


Pa prihvati pokazi ko je fate hahahah
 

DeletedUser

Guest
Ma Osmicevic pobjedio nema sta fate kukavica nije prihvatio izazov :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Fate, koga si smislio da sledeceg noblas svog suigraca ???

Osmicevicu restartuj ga jednom samo za nasu dusu i spominjat cemo te decenijama :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Fate-Macka hahahahahahah :lool:

Pa ajde reci na kojem si ti serveru napravio nesto osim nakon 1 mjeseca obrisao acc :D

Aili se oprostio od plemena 365 puta :D :eek:ok:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Fate, koga si smislio da sledeceg noblas svog suigraca ???

Osmicevicu restartuj ga jednom samo za nasu dusu i spominjat cemo te decenijama :ludilo:

koja li je muka i jad naterala ovog laneta i osmicevica da se udruze AHAHAHAHAHAAHAHAHAAH :DD slusaj sine ja sto god vise vidim vas igraca koji me "vole" ja znam odma koliko vam na zulj jako stajem :)

hahaahahah al dobro svi ste vi isti danas ste dobri a vec sutra se svadjate, zanimljivi ste a i od reci koliko vidim :D
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hmm:

ajde ocel jos koji na mene vidim okupljate vasu "CIGAMALU" :D vs mena sama hahaahh Jbg Stvarno je lep osecaj mogu vam reci (ko seselj u hagu)
 

DeletedUser

Guest
Fate sada nobla tratincicu posto su oni pravi tandem :hmm: :festa::hahaha:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
koja li je muka i jad naterala ovog laneta i osmicevica da se udruze AHAHAHAHAHAAHAHAHAAH :DD slusaj sine ja sto god vise vidim vas igraca koji me "vole" ja znam odma koliko vam na zulj jako stajem :)

hahaahahah al dobro svi ste vi isti danas ste dobri a vec sutra se svadjate, zanimljivi ste a i od reci koliko vidim :D
:hahaha::hahaha::hahaha::hmm:

E moj ti :ludilo:
Toliko priča, a gdje ti muda :hmm:

Pokaži osmicevicu ko je tvorac ove igre..
Razbio bi te on 1 na 1 ko beba zvečku :love:
 
Top