SPAM

DeletedUser

Guest
hahahha ajde fate jel ne smijes to 1 vs 1 ti i osmicevic ?
Ajde bruko, pokazi jednom da si 0 od igrača :D
 

DeletedUser

Guest
ahhaahahahah jel znate sta pametnije reci? :D
ahahahah ajde znam da mozete malo bolje nemojte mi reci da je to sve sto znate? Sta niste nista valjda bolje od vrtica naucili? :S

Pa ja znam sve da si ti u vrticu bio pametni od tete koja te cuvala :$

A kada si imao 5 godina stvorio si ovu igru :#




Hvala ti fate sto si nam dopustio da se zezamo na ovoj igri hvala ti kapa do poda :lool:
 

Fate

Member
Reaction score
0
E moj ti :ludilo:
Toliko priča, a gdje ti muda :hmm:

Pokaži osmicevicu ko je tvorac ove igre..
Razbio bi te on 1 na 1 ko beba zvečku :love:


Mi nemamo moralno pravo da odlucujemo na osnovu misljenja o onome sto se moze odluciti na osnovu cinjenica.

Ovo je dovoljno za mene :)))
ahahahah ja se necu nikome dokazivati pogotovo ne njemu bilo bi stvarno glupo da gledate kako ga katam na pocetne bodove dok se sam ne rr :S
 

Fate

Member
Reaction score
0
Pa ja znam sve da si ti u vrticu bio pametni od tete koja te cuvala :$

A kada si imao 5 godina stvorio si ovu igru :#




Hvala ti fate sto si nam dopustio da se zezamo na ovoj igri hvala ti kapa do poda :lool:

pa znas sta :D vi ste mene vcrs lepo nasmejali :D hahaha :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Da li sam imao tu cast da vas nasmijem :$

Pa Osmicevic bi tebe isprasio pa ti pricaj sta hoces :D
 

Fate

Member
Reaction score
0
hahahha ajde fate jel ne smijes to 1 vs 1 ti i osmicevic ?
Ajde bruko, pokazi jednom da si 0 od igrača :D

od tebe i njega sam bolji svakako :D sta se ja sa vama imam poredit kad je sve realno jasno :D????
 

DeletedUser

Guest
Fate, moram da te podsjetim sta je bilo na hr12 - LOB ??
Sta je bilo na hr16 ?
A sta ce biti na hr17 tek, da ces da preklines da te regrutujemo :)

A da ostale svjetove ne spominjem :)
 

Fate

Member
Reaction score
0
Da li sam imao tu cast da vas nasmijem :$

Pa Osmicevic bi tebe isprasio pa ti pricaj sta hoces :D


ahahahahahah :D kakvi ste ko cigancici :D jel vam uspeva da mi ijednom spustite? ili ja vas celo vreme vas 10 samaram po faci :D ahahahaha... a strasni ste mi kazete da sam k..... a nevadite me iz usta ahahah buc buc :hmm:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Mi nemamo moralno pravo da odlucujemo na osnovu misljenja o onome sto se moze odluciti na osnovu cinjenica.

Ovo je dovoljno za mene :)))
ahahahah ja se necu nikome dokazivati pogotovo ne njemu bilo bi stvarno glupo da gledate kako ga katam na pocetne bodove dok se sam ne rr :S

Glupo bi bilo da te podere kažeš :lool:
Al nek si ti faca ovako, i nek je pametno to da svi vide da se ne usudiš na jednog osmicevica 1 na 1 :ludilo:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Fate, moram da te podsjetim sta je bilo na hr12 - LOB ??
Sta je bilo na hr16 ?
A sta ce biti na hr17 tek, da ces da preklines da te regrutujemo :)

A da ostale svjetove ne spominjem :)

haahahahaha cjelo pleme ide na mene samoga :D i niste bili ustanju da me spustite na 0 nijednom a to vrlo dobro znaju oni koji su licno probali a ne misevi kao vi sto ste samo gledali :S :hmm:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Evo ja smijem stvarno 1 vs 1, obrukat ce se jedna od nas, ajde Fate dokazi se sad bolan, pa hoces da ti ja veceras deset igracha iz tvojih plemena izvedem?

hoces da ti cijeli skriveni forum kopiram?
hoces , sta hoces da uradim bolan?

pa tvoj duall je oj hahahahaah

jarane sve mogu sto i ti u tom svom plemenu, ne budi jadan bolan vise nego sto jesi, ajde prihvati izazov i ajde rokaj se sa mnom ako si frajer, de ne budi vise dijete toliko, ajde pokazi se u pravom svijetlu
 

Fate

Member
Reaction score
0
Evo ja smijem stvarno 1 vs 1, obrukat ce se jedna od nas, ajde Fate dokazi se sad bolan, pa hoces da ti ja veceras deset igracha iz tvojih plemena izvedem?

hoces da ti cijeli skriveni forum kopiram?
hoces , sta hoces da uradim bolan?

pa tvoj duall je oj hahahahaah

jarane sve mogu sto i ti u tom svom plemenu, ne budi jadan bolan vise nego sto jesi, ajde prihvati izazov i ajde rokaj se sa mnom ako si frajer, de ne budi vise dijete toliko, ajde pokazi se u pravom svijetlu


HAHAHAHAHAHAHAH a najace sto ja sa svima pricam i citiram vase citate i svakom spustim ahahaha a vi se jos vise i vise primate AHAHAHAHA :hmm:
 
Top