Kakvo je to pleme CROWS(i Wall)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Hahah provjeri jesam li bas izbacen sa racuna, mozda ti je kriva informacije !?
A mozda i jesam, jer poput takvi igraca botova ko ti ja i stvorim probleme :)
Kako god Osmicevicu, nikad ti neces postati neko i nesta... :S
Meni ne treba niko da sudi ja skoro vec sa jednom te istom ekipom igram duze vrijeme, njihovo mi je bitno misljenje a poput tebe nije.

P.s.
Nemoj zaboraviti ko te je izbacio iz plemena :S

Osma nemoj zaboraviti ni ko te je ubacio u pleme :zid:
Volim kada sami kazu da je niko i nista,a prime ga u pleme....ako je pleme sacinjeno od niko i nista :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Znam da si u Crows, ali vidim opis neko spominjanje plemena "PF!"
 

DeletedUser

Guest
de noblat cu te, suti

stanite u red hoce i Osma i pola servera ....mene nobla samo onaj kome ja dam sela....a ti ih jos nisi zasluzio....no imao si priliku Osmu da noblas,ali posto bi ti isekao plemice i verovatno on noblao tebe sta da ti kazem ne boji te se vise niko...:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Jaaaa ti se samo trebas paziti Fate posto on nobla samo igrace iz plemena ili saveznike on ne smije neprijatelje :$
 

DeletedUser

Guest
Jaaaa ti se samo trebas paziti Fate posto on nobla samo igrace iz plemena ili saveznike on ne smije neprijatelje :$

fate ima duala koji je i meni bio dual na jednom svetu i sa njim sam vise nego dobar.....mada ako pogledate i Osmina osvajanja,hmmm Lane ti si sledeci :hahaha: ili roke posto nije gadljiv ni na bratsko pleme :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
fate ima duala koji je i meni bio dual na jednom svetu i sa njim sam vise nego dobar.....mada ako pogledate i Osmina osvajanja,hmmm Lane ti si sledeci :hahaha: ili roke posto nije gadljiv ni na bratsko pleme :hahaha:

hahaha drug zelje su jedno a mogucnost drugo, ko god zeli neka izvoli i misli da nas moze noblati :)
 
Status
Not open for further replies.
Top