Dinari - Gerila

kickyourass

Member
Reaction score
0
Gerila se vec raspala nakon gotovo nikakvog otpora , krenuli smo u rat s cca istim brojem sela 15.3 :kokice:

Side 1:
Tribes: 5K DIN
Side 2:
Tribes: GERILA

Timeframe: 15/03/2014 00:00:00 to 27/05/2014 21:17:02

Total conquers against opposite side:

Side 1: 2,089
Side 2: 343
Difference: 1,746

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 19,261,496
Side 2: 3,281,452
Difference: 15,980,044

chart



Ukupni broj bodova | Članovi | Bodovi po igraču | Sela
1 5K DIN | 191.024.903 | 15 | 12.734.994 | 19195
2 GERILA | 58.434.262 | 25 | 2.337.370 | 6049
 
Last edited:

-njivuoresvedozore-

New Member
Reaction score
0
Side 1:
Players: dragon6044
Side 2:
Tribes: 5K DIN

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 89
Side 2: 17
Difference: 72

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 813,072
Side 2: 149,241
Difference: 663,831

chart








Pa što ovo Gospon Dragon radi? Izgleda da je konacno netko odlučio zatvoriti svijet.
P.s zadnjih 17 dana, prosla akcija na njega selo uzeli nisu (osim par dalekih) natukao ODA i ODD, bar sam se tako cuo sa njim :D
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
haha gledaj likova najčia , toni i njivuoresvedozore svi ste dobili vec po tamburi pa se sad skupili na jedan acc na kojem ce opet dobit po tamburi , pomalo momci kad izgasite acc opet ce biti muk :lool:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
jok ja sam bio na glusetu i govorio na vanjskom da me napadnete , pa si dobio malo po tamburi i sad ti nisi haha...
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
nema ovdje hvaljenja nikakvog,po meni je ovo totalno losa statistika s tim da je mir na svijetu vec godinu dana i vi odjednom lupite,moglo se to punooo bolje..





ajd lupajmo se :kokice:
na gluse uradi jednu,da se upoznam s igrom igraca s h1,za sad sam razocaran :ludilo:



trebali jos sto reci , mogu jos da ti stavim statistiku par dana poslije si dobio svoju akciju :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
jok ja sam bio na glusetu i govorio na vanjskom da me napadnete , pa si dobio malo po tamburi i sad ti nisi haha...

upoznaj se s svime pa pricaj :hahaha:
sad sam reko da sam i na dragonu,i pise na profilu...
a zapravo ni ne igram tamo,nego mi frend :ludilo:
 

-njivuoresvedozore-

New Member
Reaction score
0
Hahahaha rasplamsalo se konacno na ovom mrtvom forumu hahaha cini se da dizem prasinu :D hahaha kick 1 imformacija...na acc dragon su dva igraca , jedan pravi dragon koji to vec igra 5 godina a to sam ja i najcia3 koji je dosao vec ima godinu dana...nista posebno zbog vas nisam mijenjao niti dodavao na dragona, jednostavno znam ljek za vas, a ovo sto mi je shegy napravio je odlicno za njega svaka cast, to mi nisu cola 7 od 9 niti zanotti zajedno uspijeli napraviti mada ok znam zasto al nije to za javni ;) i jos jedna stvar cekam da pukenete jako onako kako vi znate :boks: pa da vas sredim i ko zna mozda vas pustim na miru da osvojite ovo hahaha


p.s. volimmalojace ;)
 

-njivuoresvedozore-

New Member
Reaction score
0
Što bi volio da 5k Dinara izgubi, bio bi mi gušt gledat :D

I ja bi al nemam toliko vremena hahahaha tj. nemislim na dnevnu nego na godisnju ili dvogodisnju aktivnost da ih satarem :D hahahaha :kisa:

p.s. logicno je da se sam dopisujem na unutarnjem forumu u pl Splico hahaha :boks:
 
Last edited:
Top