SPAM

DeletedUser

Guest
šta je ovo? hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha,može li očajnije???
aJdT0nf.png
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
šta je ovo? hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha,može li očajnije???
aJdT0nf.png

Sad se noblaju izmeduse :D gledam Fate ubi svoje zao mi ljudi sto su potrosili toliko mjeseci uzalud :( a na worfa nko da krene haman nemaju damu :D
 

DeletedUser

Guest
Sad se noblaju izmeduse :D gledam Fate ubi svoje zao mi ljudi sto su potrosili toliko mjeseci uzalud :( a na worfa nko da krene haman nemaju damu :D

fate nobla svijetlo plave ili ljubičaste,ili su možda crveni kod njega a on kod njih svjetlo plav hahahahaha kakva komedija
 

Fate

Member
Reaction score
0
hahahaah a svima krivo sto su popusili pa se sad nesta ovde zale ahahahahah

a ko vas slusa? Zapravo pisete sami sa sobom :O ahahahah epick
 

Fate

Member
Reaction score
0
Bezveze je završavati ovako servere, ali ako je to vaša volja, samo naprijed :pivo:

ja sam dao Josipu svoju rijec i na nju svoj obraz i cast. Alijansu necu nikad prekrsiti ostali maloumnici mogu pricati sta oce, bez uvrede cojek nije upuceno tebi i sam znas kad sam ti se 1 javio onda. Ma bitno je biti covk u svemu ovome tako da ja sam rekao svoje 2 me nista ne zanima :)

Nasa pobjeda opet ih ne ponizavamo i nepricamo nista za njih kao oni za nas, a sta i ocekivati od grupe zmija? hehehe
 

DeletedUser

Guest
ja sam dao Josipu svoju rijec i na nju svoj obraz i cast. Alijansu necu nikad prekrsiti ostali maloumnici mogu pricati sta oce, bez uvrede cojek nije upuceno tebi i sam znas kad sam ti se 1 javio onda. Ma bitno je biti covk u svemu ovome tako da ja sam rekao svoje 2 me nista ne zanima :)

Nasa pobjeda opet ih ne ponizavamo i nepricamo nista za njih kao oni za nas, a sta i ocekivati od grupe zmija? hehehe

e baš to... kad sam saznao za savez do kraja tad sam rekao ''doviđenja'' ovom svijetu...ali nisam očekivao da će ovoliko potrajati... stamanite 3 akademije ostvarite 85% i gasite ovo da se ne sramotite više.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
ja sam dao Josipu svoju rijec i na nju svoj obraz i cast. Alijansu necu nikad prekrsiti ostali maloumnici mogu pricati sta oce, bez uvrede cojek nije upuceno tebi i sam znas kad sam ti se 1 javio onda. Ma bitno je biti covk u svemu ovome tako da ja sam rekao svoje 2 me nista ne zanima :)

Nasa pobjeda opet ih ne ponizavamo i nepricamo nista za njih kao oni za nas, a sta i ocekivati od grupe zmija? hehehe

Koja pobjeda ? o_O
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
pa ti si stvarno ćorav,kako nisi primjetio... oni su ljubavlju pobijedili rat. FATEu nobelovu nagradu za mir :D

ajde momak lahko je sada biti pametan,bio si pametan kad si tek počeo igrati,pa oko rra se nisi čuo,i opet se sad našao TI komentarisat,daj ba molim te, ne znam što vi toliko spominjete ovu situaciju a?vi mislite da svi članovi barbara ovo žele da se ovako završi , takodjer i elitini igrači,pa ja bih prvi zaratio,al protiv josipa necu,a i red je da se privede kraju saće prave obaveze i sve,ko ima vremena nek se ganja, i ajde luzeri razligu odavde ba
 

Fate

Member
Reaction score
0
Nekom će obaveze, neko će tek uskoro da zaigra hr17 :D

:) trava smatraj se da ces bit restartovan i iskatan na 0 necu zavrsit srvr dok ti zadnje selo nebudemo iskatali samo onako "malo" da te ponizimo, da znas gdje ti je mjesto :)
 

DeletedUser

Guest
ajde momak lahko je sada biti pametan,bio si pametan kad si tek počeo igrati,pa oko rra se nisi čuo,i opet se sad našao TI komentarisat,daj ba molim te, ne znam što vi toliko spominjete ovu situaciju a?vi mislite da svi članovi barbara ovo žele da se ovako završi , takodjer i elitini igrači,pa ja bih prvi zaratio,al protiv josipa necu,a i red je da se privede kraju saće prave obaveze i sve,ko ima vremena nek se ganja, i ajde luzeri razligu odavde ba

nazovite moju dobru volju da vam poklonim selo restartom. ako su sva sela uzeta na ovaj način onda se siloviti hhh
 
Top