Spam :d

Status
Not open for further replies.

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
pa ljudi zar vi jos o tome, pa valjda je cilj igre da se noblamo malo, ae sad je tmn pocelo fino , udri jace manijacee :festa:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
:D

@rubo

Rat nije bio objavljen ni najavljen ni sa čime, ali meni to ne smeta osobno kao igraču napadnutog plemena nimalo, igra je takva.

momak jesi svjestan sta ti pricas?

ko je koga prvi napo?

[29.07.2014 22:30:01] Andy.ba (ISCO): (nod)
[29.07.2014 22:30:23] Andy.ba (ISCO): a vjerovatno cemo na vas kont
[29.07.2014 22:30:38] Andy.ba (ISCO): da se rokamo odmah pa ko izvuce deblji kraj izvuce

jel ti treba objava rata poslije ovoga?

prije nego sto sad pocnes opet pisati nesto bezveze zamolio bi te da odg ta moja pitanja i samim tim ces shvatiti da to sto pricas nepije nigdje vode
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Zamolio bi Sasu da ne prica neke borbene oko prelaska igraca BBC u EU kako je to EU nudio kolko se ja sjecam neki tvoji igracu su vukli sve veze i pisali poruke a ja sma licno vidio posot sma bio na tom racunu al necu da imenujem ;) prvo se ti zapitaj kako ti takve stvari kao clan vodstva ne znas :O
 

DeletedUser

Guest
momak jesi svjestan sta ti pricas?

ko je koga prvi napo?

[29.07.2014 22:30:01] Andy.ba (ISCO): (nod)
[29.07.2014 22:30:23] Andy.ba (ISCO): a vjerovatno cemo na vas kont
[29.07.2014 22:30:38] Andy.ba (ISCO): da se rokamo odmah pa ko izvuce deblji kraj izvuce

jel ti treba objava rata poslije ovoga?

prije nego sto sad pocnes opet pisati nesto bezveze zamolio bi te da odg ta moja pitanja i samim tim ces shvatiti da to sto pricas nepije nigdje vode

Jel dovoljno to posto ste 10 puta ponovili do sad, mislim da smo razumeli, a i po malo nas smarate :zid:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Sve u svemu gluposti pričate i jedni i drugi..
Tek početak, a već počeli gluposti valjat ovuda..

Ovaj noblao onih.. ovi uzvratili šta je i logično i riješeno.. sad je rat pred vama.. i nek bolji pobjede.. :eek:ok:
I sretno :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top