Svijet 20 - Postavke

isabella

Member
Reaction score
21
Brzina 2.0
Nocni od 00-07
Nema crkve, zastava, paladina s predmetom
Plemic na 40h i vise
Deff se moze svima slati

Ostalo manje bitno...
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Evo i postavki:

http://hr20.plemena.com/stat.php?mode=settings

Svijet je brzine 1.5, jedinice su 0.75 (množi se njihova brzina s brzinom igre tako da je to u biti nešto više od 1.0 brzine na koju ste navikli).

Nema crkve, nema strijelaca, paladin je bez predmeta.

Podršku možete slati i izvan plemena (dobro birajte prijatelje ;))

Noćni bonus postoji, no samo od 02 od 06 sati.

Zastave su aktivne, to je postavka na koju nisam mogao utjecati, no vjerujem kako smo uspjeli ugurati dosta vaših zahtjeva za postavke ovog jubilarnog svijeta :)

Možda neki od vas neće biti zadovoljni u potpunosti, ali ne možemo baš svima pogoditi 100%.

Uskoro otvaram i preregistraciju, pratite novosti i svakako pozovite prijatelje, neka svijet 20 bude čim aktivniji ;)
 
Last edited:
Reaction score
2
Evo i postavki:

http://hr20.plemena.com/stat.php?mode=settings

Svijet je brzine 1.5, jedinice su 0.75 (množi se njihova brzina s brzinom igre tako da je to u biti nešto više od 1.0 brzine na koju ste navikli).

Nema crkve, nema strijelaca, paladin je bez predmeta.

Podršku možete slati i izvan plemena (dobro birajte prijatelje ;))

Noćni bonus postoji, no samo od 02 od 06 sati.

Zastave su aktivne, to je postavka na koju nisam mogao utjecati, no vjerujem kako smo uspjeli ugurati dosta vaših zahtjeva za postavke ovog jubilarnog svijeta :)

Možda neki od vas neće biti zadovoljni u potpunosti, ali ne možemo baš svima pogoditi 100%.

Uskoro otvaram i preregistraciju, pratite novosti i svakako pozovite prijatelje, neka svijet 20 bude čim aktivniji ;)


Wicked može li objašnjenje za ono **** s premiumom za predreg?Na ovakve dobre postavke uvijek uspijete nesto zabrljat
 
Last edited by a moderator:

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Wicked može li objašnjenje za ono *** s premiumom za predreg?Na ovakve dobre postavke uvijek uspijete nesto zabrljat
Molim bez prostacenje kao prvo.

Kao drugo, doslo je do male greske u konfiguraciji, pa je kod preregistracije trazilo imanje premium racuna. Navedenu postavku sam iskljucio cim je greska uocena, moze se normalno registrirati i bez premiuma.
 
Reaction score
0
Molim bez prostacenje kao prvo.

Kao drugo, doslo je do male greske u konfiguraciji, pa je kod preregistracije trazilo imanje premium racuna. Navedenu postavku sam iskljucio cim je greska uocena, moze se normalno registrirati i bez premiuma.

kakvo ovo prostacenje ovo ne bi trebali dozvoljavat. i da bude to sta sad pa prednost je to PB! kome pase neka igra kome ne pase nemoj da IGRA! :lool:
 

kalllas

New Member
Reaction score
4
Posto su postavke izglasane...nadam se da je ovo prigodno mesto za malo spama :)

RB pleme (ba2-ba8-hr10) ide na hr 20...vracamo se po komad slave koji nam pripada :lool: Pokusacemo da podignemo jedan novi RB,sa nekim novim ljudima i clanovima...ali svakako filozofija plemena ostaje ista...old school :)

Pleme RB je uvek gromo-glasno dolazilo na neki novi svet...tako da svi zivi znaju,nikada nismo to krili kako bi dosli samo botovi i mi to lagano uzeli...tako ce biti i sada.Ako neko zeli dobru igru...dobrog protivnika...neke nesredjene racune...RB ce biti na hr 20.Vratio sam se posle 10 svetova rukovodjenju i podizanju RB plemena...nadam se da i protivnici imaju istu volju i zelju ;)

Postavke su super...mislim da ce ovo biti jedan zanimljiv svet.
 

Splinter

New Member
Reaction score
0
Kalllas, uvijek si bio ljudina i igračina i uvijek si dolazio gromoglasno na svijetove na koje znaš da neće doći ozbiljna plemena, jer ti svijetovi zahtijevaju igru cijelo ljeto :)
Što se nesređenih računa tiče, očigledno ih samo ti imaš sa nekima koji su vas razvalili gdje god su igrali. Tako da taj poziv za neriješene račune ostavi tamo za jesen da ti pokažemo još jednom kako se igra :)

I da, umalo da zaboravim, što se tvojih moralnih vrijednosti tiče i stare škole, bolje da ih nisi ni pominjao jer si se pokazao do sada u najgorem mogućem svijetlu
 
Reaction score
0
Kalllas, uvijek si bio ljudina i igračina i uvijek si dolazio gromoglasno na svijetove na koje znaš da neće doći ozbiljna plemena, jer ti svijetovi zahtijevaju igru cijelo ljeto :)
Što se nesređenih računa tiče, očigledno ih samo ti imaš sa nekima koji su vas razvalili gdje god su igrali. Tako da taj poziv za neriješene račune ostavi tamo za jesen da ti pokažemo još jednom kako se igra :)

I da, umalo da zaboravim, što se tvojih moralnih vrijednosti tiče i stare škole, bolje da ih nisi ni pominjao jer si se pokazao do sada u najgorem mogućem svijetlu

To to nemas vremena :) a tamo za jesen ako izgubite bice ma kalle malo sam se vise okrenuo rl nemam vremena opet :predaja: phuu
 

DeletedUser

Guest
To to nemas vremena :) a tamo za jesen ako izgubite bice ma kalle malo sam se vise okrenuo rl nemam vremena opet :predaja: phuu

Ne razumijes :ludilo:


Covjek je dobio novi posao sada je sezona posla a ne igre zima je :kisa:
 

Splinter

New Member
Reaction score
0
Nema svrhe sa vama ulaziti u polemiku, svi ste vi manje - više početnici, a samo takvi igraju u ljetnom periodu. Sva ozbiljna plemena igru počinju u jesen ili zimu (al kao što rekoh, daleko ste vi od ozbiljnog plemena i ozbiljnih igrača).

Što se tiče toga da je uvijek ista stara priča, recite mi gdje ste nestali sa svijeta 18? Hvala na pažnji :)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Nema svrhe sa vama ulaziti u polemiku, svi ste vi manje - više početnici, a samo takvi igraju u ljetnom periodu. Sva ozbiljna plemena igru počinju u jesen ili zimu (al kao što rekoh, daleko ste vi od ozbiljnog plemena i ozbiljnih igrača).

Što se tiče toga da je uvijek ista stara priča, recite mi gdje ste nestali sa svijeta 18? Hvala na pažnji :)

Oprostite uvaženi gospodine.. ali sada po vama ljeto?? :hmm: čisto sumljam da bi mogo svijet potrajat do ljeta.. Prebrzi svijetovi ;) sve nešto nabrzaka.. :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Nema svrhe sa vama ulaziti u polemiku, svi ste vi manje - više početnici, a samo takvi igraju u ljetnom periodu. Sva ozbiljna plemena igru počinju u jesen ili zimu (al kao što rekoh, daleko ste vi od ozbiljnog plemena i ozbiljnih igrača).

Što se tiče toga da je uvijek ista stara priča, recite mi gdje ste nestali sa svijeta 18? Hvala na pažnji :)

Sad ljeto :confused:


Cekaj me u Budvi :)
 

TevezKV

New Member
Reaction score
0
Nema svrhe sa vama ulaziti u polemiku, svi ste vi manje - više početnici, a samo takvi igraju u ljetnom periodu. Sva ozbiljna plemena igru počinju u jesen ili zimu (al kao što rekoh, daleko ste vi od ozbiljnog plemena i ozbiljnih igrača).

Što se tiče toga da je uvijek ista stara priča, recite mi gdje ste nestali sa svijeta 18? Hvala na pažnji :)

Koliko znam,Svet18 je krenuo u leto....zar si i ti medju pocetnicima?

A da,zamalo da zaboravim - takvi igraci kao ti,uvek se kriju iza svog plemena,da si nekim slucajem odbijen od svog plemena,da li bi ostao toliko dugo na svetu? Nesto te nisam primetio na drugim svetovima gde si igrao u porazenim plemenima....
 
Top