Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ivek brate kako si počeo, sam ćeš sebe da citiraš :andjeo:
 

OFFF

Member
Reaction score
2
Sreca je na 18 sto ja nisam imao pleme sam bi srucio cjeli sb, katao sam im najmanje 3 igraca na pocetku servera, steta sto nisam imao pleme da ih dokrajcim, pleme koje bi mi moglo osigurati def, a maladjeg trsanovica sam obavezno farmao, steta st je ovaj david bio malo dalji od mene , ja imam dokaze izvjestaje da sa 2 puta fato of igracu koje je sada kao osvajac na 18 i jos par njih,
Ispravi me davide ako grijesim znas kko vam je stvarao najvece probleme prvih 1 mjesec, ko vam je rusio rudnike zeljeza, hahahahaha , imam izvjestaje na kojima to dokazujem, ali nisam imao pleme da dobijem def..
Za mene je salepg doktor ove igrice znam ga od nekih ba servera gdje smo osvajali zajedno, sta god da bude njemu najveci respekt dajem.
 

DeletedUser

Guest
Sreca je na 18 sto ja nisam imao pleme sam bi srucio cjeli sb, katao sam im najmanje 3 igraca na pocetku servera, steta sto nisam imao pleme da ih dokrajcim, pleme koje bi mi moglo osigurati def, a maladjeg trsanovica sam obavezno farmao, steta st je ovaj david bio malo dalji od mene , ja imam dokaze izvjestaje da sa 2 puta fato of igracu koje je sada kao osvajac na 18 i jos par njih,
Ispravi me davide ako grijesim znas kko vam je stvarao najvece probleme prvih 1 mjesec, ko vam je rusio rudnike zeljeza, hahahahaha , imam izvjestaje na kojima to dokazujem, ali nisam imao pleme da dobijem def..
Za mene je salepg doktor ove igrice znam ga od nekih ba servera gdje smo osvajali zajedno, sta god da bude njemu najveci respekt dajem.

Dobro to za respekt, nego hoces mi dati pb kad vec sve delis :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nemoj da budes kao Milan Stankovic nepristojna ponuda :p

To OFF, sad cu te deblokirati na porukama sad te volim, idemo zajedno protiv Davida <3
 
Reaction score
2
Ti si mi postao drag, onaj Ivek me nervira!

Zao mi je osmicevicu nisam gey hvala na ponudi..


Al ozb bez zajebancije..Meni ti u pocetku nisi nesto bio drag al s vremenom vidim koliko ljudi je opsjednuto ovom igrom da nista drugi ne vide.Ti si jedan od rijetkih koji ima glavu iznad ovog svega..Mozda jesi 0 karakter u igrici mozda u i u RL al ja nikad nisam bio u izravnom sukobu s tobom pa si zasad dobar :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ako nece da psoalje pb uzmi ga sam ;)

Peca , ja i ti se znamo sa ba servera, malo si i na hr17 bio u Sparti i vidio si puno puta moj princip igre u plemenu u kojem igram i prema prijateljima, ajde molim te samo reci ljudima da sam ja fin prema onima koji zasluzuju i da nikad necu izdati prijatelja :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Zao mi je osmicevicu nisam gey hvala na ponudi..


Al ozb bez zajebancije..Meni ti u pocetku nisi nesto bio drag al s vremenom vidim koliko ljudi je opsjednuto ovom igrom da nista drugi ne vide.Ti si jedan od rijetkih koji ima glavu iznad ovog svega..Mozda jesi 0 karakter u igrici mozda u i u RL al ja nikad nisam bio u izravnom sukobu s tobom pa si zasad dobar :D

hahaha, svi su ti takvi, ja ne vidim sta je interesantno imati milion PT, i tolike gradove i onda se nadju 3-4 lika koji nabijaju još više i više i zapostave sve moguce, do 300 000k je okej, dalje je pretprano, odustani i cekaj novi server, ovo je sve zajebancija mnogi to ovdje shvataju previse ozbiljno, evo msm nemam nista protiv Davida, ali previse ozbiljno je shvatio plemena.
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Ti si mi postao drag, onaj Ivek me nervira!

cj1mExw.jpg
 

DeletedUser

Guest
Peca , ja i ti se znamo sa ba servera, malo si i na hr17 bio u Sparti i vidio si puno puta moj princip igre u plemenu u kojem igram i prema prijateljima, ajde molim te samo reci ljudima da sam ja fin prema onima koji zasluzuju i da nikad necu izdati prijatelja :D

Nesto si pobrkao za hr17 nisam igrao u Sparti ali za ba mogu da kazem igrali smo par svetova zajedno i nisam imao sukoba sa tobom cak si i pomagao ;) Na ba12 se secam da si im pravio velike probleme dok nisi dobio ban :D
 
Status
Not open for further replies.
Top