Spam

Status
Not open for further replies.

pajke

Member
Reaction score
5
Zar za to ne služe saveznici?
Ugl. ako ste nas tad mogli pojest što niste kad se ušli u elite? Bili ste brojčano još moćni, imali ste 3 akademije ;)

zato sam i izasao iz tog plemena jer ste imali bruku spijuna tu
i sam znas da kad su isli na tebe napadi deff su ti slali neprijatelji. Jel tako?
 

DeletedUser

Guest
xpGywRV.png

Nije to nista :hmm:



Kako ce ovi sto znaju racunati proci :woot:
 

deer02

Member
Reaction score
0
zato sam i izasao iz tog plemena jer ste imali bruku spijuna tu
i sam znas da kad su isli na tebe napadi deff su ti slali neprijatelji. Jel tako?

Deff je bio odlično tajmiran, 2 sek. posle plemića i ostao 3 dana :D
Problem je bio što plemići nisu preživili :p

Misliš da sad nemamo špijuna?
 

DeletedUser

Guest
Deff je bio odlično tajmiran, 2 sek. posle plemića i ostao 3 dana :D
Problem je bio što plemići nisu preživili :p

Misliš da sad nemamo špijuna?

To je ta vaša dječija igra...igaćemo se kad sazrijete
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
O čemu ti, u akciji učestvovali samo iz glavnog plemena, akademija posmatrala i fejkala, znači 24 člana. Gdje li je zdravko da kaže da nemam RB vojske da se ne plaše bodova ljudi.

Sve na stranu,RB ce osvojiti svijet,to se znalo i zna se,ne kazem da to nije tacno.. ja vam samo kazem osvojit ce zbog ljudi koji znaju igrat,kao sto su cuca,ovaj batina,i jos manjina, a ovi ostali kao naprimjer kallas,kojem su vjerujem i sad ispred slali ciscenje i 3 plemica pa on dovrsio,oni se samo kriju iza ikone plemena,pa kad se osvoji svijet posle odskoce i preuzmu sve zasluge.. :*
 

pajke

Member
Reaction score
5
Deff je bio odlično tajmiran, 2 sek. posle plemića i ostao 3 dana :D
Problem je bio što plemići nisu preživili :p

Misliš da sad nemamo špijuna?

jel bitno kako ja da igram u plemenu kad moj saplemenik salje pojacanje neprijatelju koga ja napadam?
u glavnom nemate :p
u akademiju nije tesko spijuna ubaciti
 

pajke

Member
Reaction score
5
Sve na stranu,RB ce osvojiti svijet,to se znalo i zna se,ne kazem da to nije tacno.. ja vam samo kazem osvojit ce zbog ljudi koji znaju igrat,kao sto su cuca,ovaj batina,i jos manjina, a ovi ostali kao naprimjer kallas,kojem su vjerujem i sad ispred slali ciscenje i 3 plemica pa on dovrsio,oni se samo kriju iza ikone plemena,pa kad se osvoji svijet posle odskoce i preuzmu sve zasluge.. :*

kako je sad u matematicarima?
da li je tamo bolje?
 
Status
Not open for further replies.
Top