Top 25 plemena

Status
Not open for further replies.
Reaction score
2
kako god mi imamo velike planove s vama... evo dio.. gotovi ste ;)

JakoW. Ožu 28, 16:50
Pozdrav stari

Evo da odmah prijeđem na stvar, predstavit cu odmah ideju :)

--------------------------------------------------------------------------

Ako bi svih 6 plemena pristalo na savez, mi bi trebali voditi kljucnu rijec..

posto smo mi najblizi jezgri rb-a, mi cemo napasti prvi njihove offere, njihova najjaca sela jer nece imati deffa u njima sigurno jer im se sav deff nalazi na granicama kontinenta

no i mi se trebamo osigurati, pa ce zato najudaljenija sela saveznika nama poslati deff i napunit nas vojskom, tako da cemo se bez ikakvih problema obnavljati i odbijati im napade

isto bi trebala napraviti i kraljevina hrvatska, te bi se rb nasao u sendvicu

naravno, slabljenjem jezgre, slabe i krila, pa to nastupaju DKL i OTP s eventualnom podrskom TTT plemena

---------------------------------------------------------------------
CJELOKUPNI PREGLED PLANA:
Matemticari i Supernaturalci deffaju HDZ i Kraljevinu Hrvatsku

HDZ i Kraljevina HRV. napadaju prvi RB

DKL i OTP istovremeno napadaju "krila" RB plemena te zatvaraju krug

Matematicari dolaze skupa sa SuperNatural i zauzimaju najdalja moguca sela
---------------------------------------------------------------------

to bi se moglo organizirat kroz dva tjedna sigurno, ja jos ne znam tko je s njima u savezu, dklovce cu danas provjerit, imam frenda u njihovom plemenu

ostali ne bi trebali biti s njima u savezu..eventualno shawdow pleme jer ih dijeli od vas, i supernaturala..

jedina im je opcija dkl jer ista situacija prevladava izmedju na njihovim kontinentima, pa cu zato provjerit jesu li u savezu

--------------------------------------------------------------------------
Mogu i graficki predstaviti svoju ideju ako zelis, al nije potrebno jer si sigurno vizualizirao to u glavi kako bi izgledalo



vasa nam je pomoc najbitnija, ako vi idete u savez, poslat cu i ostalim prijedlog, al vjerovatno ce svi pristat :)

Ceka se vas odgovor :)

Winter is coming Ožu 28, 23:05
Evo mene opet. ODLIČNO

Muy bueno! :D Samo paziti puno mi ići preko krila a tu su oni el más fuerte ... hmm mislim da bi trebali kroz sredina više?


Idem se ja rr da udjem kod njih :(
 

DeletedUser

Guest
Ev da ga pitas da ti da graficki prikaz ne bi k znao

OarQlTP.png



@sekin mali je general :) problem će biti ta jezera i šume na karti..al on će preplivat s armijom :)
 

DeletedUser

Guest
problem će biti ta jezera i šume na karti..al on će preplivat s armijom :)

mislim da ce mu teza prepreka biti ovi brezuljci po karti :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
taj plan je očito iznio svima osim RB-u ...
dkl ne pristaje na nikakve planove niti savezništva

osvajanje svijeta o kojem toliko pričate-daleko je od stvarnosti-server je tek počeo

a kad pogledamo sve ostale svjetove,u početku uvijek neka ekipa bude u vrhu,naoko nedostižna

kasnije nestanu s karte,bilo raspadom ili kojim drugim načinom

dkl ne misli nit će mislit o osvajanjima-mi smo tu radi zabave,radi akcije,i radi drugih jer bez nas nekima,a najvjerojatnije RB-u bi bilo dosadno
 

Pire

Member
Reaction score
2
Haj dobro sve al kad spomenu Shadow pleme...sve ukupno nemaju 2k bodova :zid:
 

DeletedUser

Guest
kako god mi imamo velike planove s vama... evo dio.. gotovi ste ;)

JakoW. Ožu 28, 16:50
Pozdrav stari

Evo da odmah prijeđem na stvar, predstavit cu odmah ideju :)

--------------------------------------------------------------------------

Ako bi svih 6 plemena pristalo na savez, mi bi trebali voditi kljucnu rijec..

posto smo mi najblizi jezgri rb-a, mi cemo napasti prvi njihove offere, njihova najjaca sela jer nece imati deffa u njima sigurno jer im se sav deff nalazi na granicama kontinenta

no i mi se trebamo osigurati, pa ce zato najudaljenija sela saveznika nama poslati deff i napunit nas vojskom, tako da cemo se bez ikakvih problema obnavljati i odbijati im napade

isto bi trebala napraviti i kraljevina hrvatska, te bi se rb nasao u sendvicu

naravno, slabljenjem jezgre, slabe i krila, pa to nastupaju DKL i OTP s eventualnom podrskom TTT plemena

---------------------------------------------------------------------
CJELOKUPNI PREGLED PLANA:
Matemticari i Supernaturalci deffaju HDZ i Kraljevinu Hrvatsku

HDZ i Kraljevina HRV. napadaju prvi RB

DKL i OTP istovremeno napadaju "krila" RB plemena te zatvaraju krug

Matematicari dolaze skupa sa SuperNatural i zauzimaju najdalja moguca sela
---------------------------------------------------------------------

to bi se moglo organizirat kroz dva tjedna sigurno, ja jos ne znam tko je s njima u savezu, dklovce cu danas provjerit, imam frenda u njihovom plemenu

ostali ne bi trebali biti s njima u savezu..eventualno shawdow pleme jer ih dijeli od vas, i supernaturala..

jedina im je opcija dkl jer ista situacija prevladava izmedju na njihovim kontinentima, pa cu zato provjerit jesu li u savezu

--------------------------------------------------------------------------
Mogu i graficki predstaviti svoju ideju ako zelis, al nije potrebno jer si sigurno vizualizirao to u glavi kako bi izgledalo



vasa nam je pomoc najbitnija, ako vi idete u savez, poslat cu i ostalim prijedlog, al vjerovatno ce svi pristat :)

Ceka se vas odgovor :)

Winter is coming Ožu 28, 23:05
Evo mene opet. ODLIČNO

Muy bueno! :D Samo paziti puno mi ići preko krila a tu su oni el más fuerte ... hmm mislim da bi trebali kroz sredina više?

hahahhahahaha :ludilo: Hajd odlični planovi.. još kad biste mogli to uopče odradit :ludilo:
Teoretski odličan plan, spojit cijeli svjet protiv jednog RB-a :D al u praksi.. nema šanse :kokice:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
"Matematicari dolaze skupa sa SuperNatural i zauzimaju najdalja moguca sela"

ma etoo,nece niko primjetit da ide train HAHAHAHAHHA
 

DeletedUser

Guest
činjenice je da ste pola vas u Rb nobovi i sad ste našli da se javljate prvi put ste u prvom plemenu na svijetu pa vam drago..kao što ima puno dobrih časnih i poštenih igrača ima tu i dosta šljama..pojedinci smirite euforiu..naravno neosporavam da je rb favorit, i da ima i puno strašnih igrača..ali polahko tek smo počeli :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
činjenice je da ste pola vas u Rb nobovi i sad ste našli da se javljate prvi put ste u prvom plemenu na svijetu pa vam drago..kao što ima puno dobrih časnih i poštenih igrača ima tu i dosta šljama..pojedinci smirite euforiu..naravno neosporavam da je rb favorit, i da ima i puno strašnih igrača..ali polahko tek smo počeli :)

Ne igram ovaj svijet,al ne volim ni kad netko nekog proziva bez razloga...
na ovom forumu sam preko 3 godine s ovim racunom,tu sam vec 6 godina na vanjskom,i ovo je prvi put da vidim tvoj nick...Tko si ti ako smin pitat da prozivas druge ? :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Ne igram ovaj svijet,al ne volim ni kad netko nekog proziva bez razloga...
na ovom forumu sam preko 3 godine s ovim racunom,tu sam vec 6 godina na vanjskom,i ovo je prvi put da vidim tvoj nick...Tko si ti ako smin pitat da prozivas druge ? :kokice:

A Gile našo ljude zajebavat po običaju :D :kokice:
 

Pire

Member
Reaction score
2
činjenice je da ste pola vas u Rb nobovi i sad ste našli da se javljate prvi put ste u prvom plemenu na svijetu pa vam drago..kao što ima puno dobrih časnih i poštenih igrača ima tu i dosta šljama..pojedinci smirite euforiu..naravno neosporavam da je rb favorit, i da ima i puno strašnih igrača..ali polahko tek smo počeli :)

Slago si.....kompletan RB su noobovi i svi su prvi put na externom samo da tebe dave....de ba oladi malo. Usput registrovan si Mart 2015 :hmm::zid:
 
Status
Not open for further replies.
Top