Spam

DeletedUser

Guest
Upravu je cuca, mrva 0 od čovjeka :)

@freya Hahah nebi valjda? Ja sam ozbiljan. Daj mi neće ti ništa bit :)
 

mrva150

Member
Reaction score
0
evo sa giletom nisam u dobrim odnosima al nek kaze covjek iskreno da si izdo hr19 ne znam zasto donius nece igrati sa tobom onda si matematicare izdao na hr20 sam oda spasis sebe tako molim te nemo j meni da pricas ista
reko sma ponjava i poklopi se ako nemas poslat cu ti ja
neznam sta pricas ja sam na 19 dosao na acc octopusy ko dual igrati a doniuss ima s tomyem neke nerjesene stvari ne samnom
i sta pricas da sam izdao matematicare na 20 pa ti nemas blage veze o nicem izmisljas tu price jer nemas nista pametno za reci

i svi vi koji s tomyem imate nerijesene stvari rijesavajte to sa njim nemojte mene trpat u te price
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Hvala gile na iskrenosti
i onda meni nesto govori
za mene su drugovi ostla idrugovi i kad su bili u drugom plemenu znas i sma gile kad si bio u matematici na onom racunu kad je sta zatrebalo bio sam tu ;)
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
neznam sta pricas ja sam na 19 dosao na acc octopusy ko dual igrati a doniuss ima s tomyem neke nerjesene stvari ne samnom
i sta pricas da sam izdao matematicare na 20 pa ti nemas blage veze o nicem izmisljas tu price jer nemas nista pametno za reci

i svi vi koji s tomyem imate nerijesene stvari rijesavajte to sa njim nemojte mene trpat u te price

duso prodana cuj lika ala se izvalci tvoj dual sa tomyem jos je krenuo od hr18 kad si bio sitan obican kad te dragicka uzeo da igras jer si druga vremenska zona nemoj meni suplji prica ba mrva znam te kad si spermatozoid bio
 

mrva150

Member
Reaction score
0
Upravu je cuca, mrva 0 od čovjeka :)

@freya Hahah nebi valjda? Ja sam ozbiljan. Daj mi neće ti ništa bit :)

a i ti gile odi se sakri na 20 si htio covjeku ukrast acc pa si izbacen tako da si i ti i cuca mozete ruku dat isti ste :lool:
 

DeletedUser

Guest
a i ti gile odi se sakri na 20 si htio covjeku ukrast acc pa si izbacen tako da si i ti i cuca mozete ruku dat isti ste :lool:

Eto kakav si, nekad sam ti vjerovaooo.MOJ ACC! vidjeli smo kraj poslije mog odlazka


mrva-dno dna
 
Top