Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Osmicevicu jako si talentiran s jezikom mogao bih da ideš i da pevaš na zvezdama granda. Budem se čula sa Amirom pa da te prijavim da pevaš neka cela Bosna čuje tvoj glas.

:lool:

:boks:


hahahahahahahahhaha, jako smijesno, evo sve si na forumu nasmijala :).
Ti si ba nula od igraca. :D 105 igraca imas i zvala si Balkan Ligu da ti se pridruze u ratu :O
Znas koji je to jad bolan? Sta hoces da se uplasim crveni tacaka i da odem :D?

A bakuto?
 

freya

Member
Reaction score
0
hahahahahahahahhaha, jako smijesno, evo sve si na forumu nasmijala :).
Ti si ba nula od igraca. :D 105 igraca imas i zvala si Balkan Ligu da ti se pridruze u ratu :O
Znas koji je to jad bolan? Sta hoces da se uplasim crveni tacaka i da odem :D?

A bakuto?

Ne nije mi to cilj. Zvala jesam tj oni su nas zvali. Izvini iskreno primi moje iskreno sao..... Imam 105 igrača koji žele igrat samnom, a znam i tvoj problem nitko ne želi s tobom pa te ljubomora fata...

Ne crvena mi najdraža boja pa tako malo da svijetli.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ne nije mi to cilj. Zvala jesam tj oni su nas zvali. Izvini iskreno primi moje iskreno sao..... Imam 105 igrača koji žele igrat samnom, a znam i tvoj problem nitko ne želi s tobom pa te ljubomora fata...

Ne crvena mi najdraža boja pa tako malo da svijetli.

sa mnom* :D

http://prntscr.com/7gtdi9

hahahahahahahha, cuj sad to :D Poslao joj Mungos malo premium bodova i ona ga na profil okacila haha
evo poslat cu ti ja pb :) ne treba nista..

Ajde javno Freya napisala si da si dobar igrac itd itd, nadji jos dva igraca, i napravi pleme od tri igraca i igram ja protiv vas? zvao bi te 1vs1 ali znam da neces a i nemas sanse nikakve :) dovedi mi koga hoces iz Loyala 1vs1 dobit cu ga, prihvatam i 3vs1 nije problem, vidio sam ti vojsku , vidio sam par od vas vojsku citam kruzne, forum, da ti kazem iskreno cim dodjes u dodir sa seljacima raznijet ce vas :p jbg samo sam iskren
 

freya

Member
Reaction score
0
sa mnom* :D

http://prntscr.com/7gtdi9

hahahahahahahha, cuj sad to :D Poslao joj Mungos malo premium bodova i ona ga na profil okacila haha
evo poslat cu ti ja pb :) ne treba nista..

Ajde javno Freya napisala si da si dobar igrac itd itd, nadji jos dva igraca, i napravi pleme od tri igraca i igram ja protiv vas? zvao bi te 1vs1 ali znam da neces a i nemas sanse nikakve :) dovedi mi koga hoces iz Loyala 1vs1 dobit cu ga, prihvatam i 3vs1 nije problem, vidio sam ti vojsku , vidio sam par od vas vojsku citam kruzne, forum, da ti kazem iskreno cim dodjes u dodir sa seljacima raznijet ce vas :p jbg samo sam iskren

to ja nisam napisala već dual izvini,,,

S mungosom sam dobra i to je moja osobna stvar. Si ljubomoran nije mi poslao pb jer neigram igru novcem igram iskustvom i aktivnošću ne novcem to možda ti tako, ali to je tvoja stvar...

Znaš koji je tvoj problem?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
to ja nisam napisala već dual izvini,,,

S mungosom sam dobra i to je moja osobna stvar. Si ljubomoran nije mi poslao pb jer neigram igru novcem igram iskustvom i aktivnošću ne novcem to možda ti tako, ali to je tvoja stvar...

Znaš koji je tvoj problem?


hajde iskusna hoces 1vs1 protiv mene :D tu smo na mapi jel smijes iskusna? hahaha
nemam ja problema, imam problem jer sam htio napustiti i dala si onom nobu nexusu poruke da objavi javno i to samo dijelove a svoje si sakrila :)))))))))) fino sam te odbio i rekao da necu mjenjat ime i necu da se krijem :)

ja problema iskreno nemam, ako si toliko iskusna dokazi svima da me mozes dobiti 1vs1 :D
uostalom ba izvidio sam te jutros vidio sam koliko si iskusna sve si mi pokazala :)
 

freya

Member
Reaction score
0
hajde iskusna hoces 1vs1 protiv mene :D tu smo na mapi jel smijes iskusna? hahaha
nemam ja problema, imam problem jer sam htio napustiti i dala si onom nobu nexusu poruke da objavi javno i to samo dijelove a svoje si sakrila :)))))))))) fino sam te odbio i rekao da necu mjenjat ime i necu da se krijem :)

ja problema iskreno nemam, ako si toliko iskusna dokazi svima da me mozes dobiti 1vs1 :D
uostalom ba izvidio sam te jutros vidio sam koliko si iskusna sve si mi pokazala :)

Poruke ja nisam dala već je on tražio malo je to drugačije....

igram bez premiuma. Izvini. http://prntscr.com/7gtfyo
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
A imas 350 sjekire 180 lake, to je tvoja vojska koju imas trenutno freya. :D
Igram i ja :D

http://prntscr.com/7gtgcl

i sta kazes hoces 1vs1 sa osmicevicem? ako me pobjedis osramotit ces me pred svima i necu se vise nikad pojaviti, evo uzmi sebi jos dva igraca 3vs1? ja vratim sva pojacanja koja sam dobio, damo nekom sitt da pregleda i igramo :D? a? odlicna prilika da mi dokazes da sam prosjecan igrac i da se samo hvalim i da sam talentovan samo u jeziku
 

freya

Member
Reaction score
0
A imas 350 sjekire 180 lake, to je tvoja vojska koju imas trenutno freya. :D
Igram i ja :D

http://prntscr.com/7gtgcl

i sta kazes hoces 1vs1 sa osmicevicem? ako me pobjedis osramotit ces me pred svima i necu se vise nikad pojaviti, evo uzmi sebi jos dva igraca 3vs1? ja vratim sva pojacanja koja sam dobio, damo nekom sitt da pregleda i igramo :D? a? odlicna prilika da mi dokazes da sam prosjecan igrac i da se samo hvalim i da sam talentovan samo u jeziku

Hajde da te vidim.
 

freya

Member
Reaction score
0
A imas 350 sjekire 180 lake, to je tvoja vojska koju imas trenutno freya. :D
Igram i ja :D

http://prntscr.com/7gtgcl

i sta kazes hoces 1vs1 sa osmicevicem? ako me pobjedis osramotit ces me pred svima i necu se vise nikad pojaviti, evo uzmi sebi jos dva igraca 3vs1? ja vratim sva pojacanja koja sam dobio, damo nekom sitt da pregleda i igramo :D? a? odlicna prilika da mi dokazes da sam prosjecan igrac i da se samo hvalim i da sam talentovan samo u jeziku

ne bih rekla :) da mi je to sva vojska, ali dobro to je tvoje mišljenje.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Tako te volim :D hahaha

evo , sad nadji nekoga mozemo pitati At Animala da pregleda da nema sa strane , napravi pleme napravit cu i ja :D
I rokamo se :D znaci deal smo se?
 
Top