Spam

DeletedUser

Guest
jel to nema osmicevica puj puj(odo isprat jezik varkinom spomeno sam ga) :ludilo:
 
Reaction score
2
HAHAAHAHHAAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAH a loyal je trebao stajat ne napadat i stedjet svaku sikiru ?Eto eopreznost loyala kad je osmicevic 2 puta uzeo full capacity maximus gubi 2 puta off bravo sjekli ste jedan train i to benj i gille sjeku pobilo se nesto deffa palo je nesto offa ali realno ono nisu pravi offovi nit je rat poceo uopce..Ono sto padaju offovi eto ocito je toni(za razliku od inace :D :*) bia dovoljno pametan(ili neko drugi vodja mmm seljaka ili gma velike sretne obitelji) i nadeffa selo..Mada ne igram u loyala vise mislim da ovdje nijedna ni druga strana nisu pretrpili neke ogromne gubitke..Loyalovci imaju jos offa ovi koji su sad izgubili imaju u drugim selima a onaj deff sto je kod maximusa pao isto nadoknadivo u par dana..I kakav genocid oni to u obrani uspjevaju napravit :D
 

DeletedUser

Guest
Osmičević i maximus vrše genocid nad igračima loyala, ništa novo :kokice:

Oni il ovi sto ih deffaju, u ostalom tvoj favorizirani osmicevic je trebo ostat na 3 sela da nisu mene banovali na 24h u suprotnom nebi cito ove komentare sto citam
MSN-Emoticon-crazy-016.gif


A nije mi jasno sto je osmicevic raspustio svoje pleme spartu kad su bili tako "odani i dobri" igraci (vjerovatno zbog statistike) sa kojom se nebi mogo hvalit po forumu.
U ostalom mozes pisat dan noc ovdje o loyali vecina ih i ne cita il uopste/rijetko komentira, jer nema potrebe spustat se na tako nizak nivo
MSN-Emoticon-155.gif
 

DeletedUser

Guest
http://i.imgur.com/2RmloC4.png fina nagradica zahvaljujući loyalovoj istrajnosti

531c3f71b76e11210620f5ab298dc5c3.jpg

mora da te zabolio ovaj tvoj jadni off pa si doso kukat na forum nebil i drugi pustili suzu za tobom (+1 uzaludni pokusaj)

i onda se on nesto hvali, pa kolko vas treba bgt da odbarnite jednog igraca koji po vasem misljenju pobijaju masovnu vojsku (PS da nema deffanja iz drugih plemena davno bi ti i tvoj osmicevic bili negdje drugo molili da igraju) al eto idu vam podrska i svijet na ruku al nezz kako dugo
efbc2fcb550538e165ac4bb49df8668b.jpg


vi se hvalite tu nesto po externom a i sami znate da ste jadni sa svojim nacinom igre(smarate igrace i prijavljujete podrski da bi napravili neki "korak" naprijed) to je najsramotniji potez u istoriji plemena i nemogu gledat neke balavce sto se tu nesto hvale da su neko i nesto ako ih poredim sa nekim igacima svjetske klase nisu ni nokat.
 
Last edited by a moderator:

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
prvo harise situacija ide ovako,dolazim kući pred sehur 2 sata ,momak govori idu plemići daj sit od komšije sječem (nisam spavo oko 30tak h) tek ujutro pocinje defanje ,,MOJ jadni off je jači od vašeg svakog,očito ne znaš ni koji sam ig ?

i de mi reci kako JA I OSMIČEVIĆ to igramo? ti znaš mene jel ? haha ja prijavljujem poruke i to jel ? ala i ti svega naslaga druže
 

DeletedUser

Guest
prvo harise situacija ide ovako,dolazim kući pred sehur 2 sata ,momak govori idu plemići daj sit od komšije sječem (nisam spavo oko 30tak h) tek ujutro pocinje defanje ,,MOJ jadni off je jači od vašeg svakog,očito ne znaš ni koji sam ig ?

i de mi reci kako JA I OSMIČEVIĆ to igramo? ti znaš mene jel ? haha ja prijavljujem poruke i to jel ? ala i ti svega naslaga druže

(upravu si)Nezz na kojem racunu igras(imas izvjestaj od maximusa sta to on nije sposoban sam odradit nesto? S obzirom da osmicevic ima vojsku ljudi koja mu je vjerna i iskusna :zid:)jer vecina vas igra sa drugima na racunima (duali) nisam ja nikog naslago osmicevic pise meni poruke i ismijava i prica da ce nesto da ga naci(koga ce on ucit nek ide staru svoju ucit) sto je jedan poslo train i onda sam mu ja poslo na sva njegova sela po jedan fake train za 300ms i napiso nek uci svoju "gamad"(sasvim primjerno ime za ljude njemu slicnim) i dobijem ban jer me je prijavio i to kad saljem train na ono trenutno njegovo 4 selo da nije bilo bana ja bi uskocio sa katapultima (baklja je bila u selu) tako da moze se rec da ga je podrska spasila nek im bude zahvalan svaki dan inace bi spusio onih svojih 2k sikira i nesto lake u plemku vidi se kolko je jak da ni za traina nema sirota.
Ja ti burazeru za svaku svoju rijec stojim i imam dokaze za svoje radove a osmicevic i njegova "gamad" mogu samo ovdje da mazu oci ljudima svojom "kremom" dok je ne nestane.
 

freya

Member
Reaction score
0
(upravu si)Nezz na kojem racunu igras(imas izvjestaj od maximusa sta to on nije sposoban sam odradit nesto? S obzirom da osmicevic ima vojsku ljudi koja mu je vjerna i iskusna :zid:)jer vecina vas igra sa drugima na racunima (duali) nisam ja nikog naslago osmicevic pise meni poruke i ismijava i prica da ce nesto da ga naci(koga ce on ucit nek ide staru svoju ucit) sto je jedan poslo train i onda sam mu ja poslo na sva njegova sela po jedan fake train za 300ms i napiso nek uci svoju "gamad"(sasvim primjerno ime za ljude njemu slicnim) i dobijem ban jer me je prijavio i to kad saljem train na ono trenutno njegovo 4 selo da nije bilo bana ja bi uskocio sa katapultima (baklja je bila u selu) tako da moze se rec da ga je podrska spasila nek im bude zahvalan svaki dan inace bi spusio onih svojih 2k sikira i nesto lake u plemku vidi se kolko je jak da ni za traina nema sirota.
Ja ti burazeru za svaku svoju rijec stojim i imam dokaze za svoje radove a osmicevic i njegova "gamad" mogu samo ovdje da mazu oci ljudima svojom "kremom" dok je ne nestane.

Hare on ti igra na barbarian boyu nick si čuo igrao je i na još par nickova, ali nije bitno koji su. Ovaj je dovoljan u rangu si je s dinom i whoem tu si takvi tipovi igrači, I hare ovo si lijepo napisao sve je onako kako zaista jest.
 
Top