Spam

DeletedUser

Guest
Pa za razliku od vasih vasih igraca, nasi igraci ne pricaju svasta iza ledja vodjama...
I mi nikad nismo trazili od drugih plemena deff...

Sparta je bila pleme od 32-34 igraca sve su to po Osmicevicevim rijecima masine i odane svom plemenu spremni kontrirat loyalu a kad su sela pocela padat raspustaj i bjezi u Mmm i -GM- tako se i deffate stalno. al nista nije vjecno nemozete vi imat deffa kolko mi imamo offa.
Crkva malo osporava igru al sve u svoje vrijeme vijet cemo ;)
 

DeletedUser

Guest
Ne znam za vas al Andy ba - mamolovci ubi covjek :D

Uskoro ocekujem da zauzme poziciju broj 1 :D

cuca ti ni jedne tamo komentiras igrace i napiso ja se u sutio a ja se slomi ovdje spamajuci :ludilo:
 

lordshone

Member
Reaction score
0
Sparta je bila pleme od 32-34 igraca sve su to po Osmicevicevim rijecima masine i odane svom plemenu spremni kontrirat loyalu a kad su sela pocela padat raspustaj i bjezi u Mmm i -GM- tako se i deffate stalno. al nista nije vjecno nemozete vi imat deffa kolko mi imamo offa.
Crkva malo osporava igru al sve u svoje vrijeme vijet cemo ;)

Pa cekaj, mi kao i nismo masine?
Koliko smo puta odoljevali vasim napadima?
Pa kasnije vidite da ne mozete nista, kazete, to je nista, sta vas ceka...
Vi da ste neko veliko pleme, vi bi do sad uspeli osvojiti sve nase igrace....Ali jbg, vi ste izgleda samo jaki ovde na recima, ali ne izgleda i u pravopisu...
 
Last edited:

freya

Member
Reaction score
0
Pa cekaj, mi kao i nismo masine?
Koliko smo puta odoljevali vasim napadima?
Pa kasnije vidite da ne mozete nista, kazete, to je nista, sta vas ceka...
Mi da ste neko veliko pleme, vi bi do sad uspeli osvojiti sve nase igrace....Ali jbg, vi ste izgleda samo jaki ovde na recima, ali ne izgleda i u pravopisu...

mi nismo jaki na rječima.
 

lordshone

Member
Reaction score
0
mi nismo jaki na rječima.

Maa, da se primetiti...Prelistaj malo ovaj spam...Vi ovde pisete da ste sile, koje svet jos nije video...Da kao igrate sporo, kao volite tu igru, ali ustvari, ne mozete nista...Primorani ste na sporu igru, jer nemate off-a pa dok malo opet skupite
 

DeletedUser

Guest
Pa cekaj, mi kao i nismo masine?
Koliko smo puta odoljevali vasim napadima?
Pa kasnije vidite da ne mozete nista, kazete, to je nista, sta vas ceka...
Vi da ste neko veliko pleme, vi bi do sad uspeli osvojiti sve nase igrace....Ali jbg, vi ste izgleda samo jaki ovde na recima, ali ne izgleda i u pravopisu...

nezz ja licno se nisam zakucavo na vase rupe uvijek ubacim profesijonalno jedino sto me banase na 24h kad sam poslo train i tu mi zagide i vojska i 3 plemica i ostade bez sela.
 

lordshone

Member
Reaction score
0
nezz ja licno se nisam zakucavo na vase rupe uvijek ubacim profesijonalno jedino sto me banase na 24h kad sam poslo train i tu mi zagide i vojska i 3 plemica i ostade bez sela.

Pa mozda nisi ti, ali 80% vaseg plemena jeste...A ti vec mnogo puta spominjes taj ban i kako te to zeznulo...Pa nisi vise pod banom i nista ne pokusavas, cemu to sad izvlacenje na ban?
 

DeletedUser

Guest
Pa cekaj, mi kao i nismo masine?
Koliko smo puta odoljevali vasim napadima?
Pa kasnije vidite da ne mozete nista, kazete, to je nista, sta vas ceka...
Vi da ste neko veliko pleme, vi bi do sad uspeli osvojiti sve nase igrace....Ali jbg, vi ste izgleda samo jaki ovde na recima, ali ne izgleda i u pravopisu...

od 35 igraca sparte,15 je bilo farma,pa ste onda presli u ZH i tu cim je palo 4-5 gradova sutradan ste presli u -mmm- i GM tako da nikakvim napadima niste do tad odolijevali.
Da smo ne znam kakvo pleme ne mozemo osvojiti sve igrace mmm tako brzo u 2-3 dana,imate crkvu u prednosti(sto je velika prednost) a plemici putuju po nekoliko sati i opet vam palo 10 gradova,jedino sto je osmicevis uspio preuzeti jedan grad.
I govorite nesto izgubili smo offa ovo ono,pa ljudine mora se izgubiti off,moras napadati,kako bi vas drukcije osovjili,da ste nam u opsegu crkve ne bis e toliko offa gubilo.
Vi sad vidjeli NM uzeo citav CN za par dana,pa normalno da ce uzet em su svi igraci CN bili u osegu crkve znaci duplo manje offa se gubi,em CN nije imao front kao vi pa da salje deff samo tu,oni su bili rasprostranjeni svuda oko NM i svako se fakticki borio za sebe,i uz to sve UsHR je isto bio protiv CN.Znaci logicno je da ljudi uzmu tako brzo sela i svaka im cast odlican posao odradjen :eek:ok:
a vi ste se ucaurili,sav deff ste poslali vamo na nas kontinent tj sav deff iz pozadine i jos nam niste u opsegu crkve,normalno da ce uzimanje ici sporije.

Vrijeme ce pokazati svoje,samo nemojte gluposti prevelike pisati :festa:
 

DeletedUser

Guest
Pa mozda nisi ti, ali 80% vaseg plemena jeste...A ti vec mnogo puta spominjes taj ban i kako te to zeznulo...Pa nisi vise pod banom i nista ne pokusavas, cemu to sad izvlacenje na ban?

fino poslo napad i train trebo ubacit deff al dobio ban nisam ubacio deffa tacnije nisam imo pristup racunu 24h osmicevic poslo plemica na sekund iza mene i tako. al da nije bilo bana ubacio bi dovoljno deffa da bi se on sa onim svojim napadom sto je poslo zakuco.
Ban sam dobio samo sto me je osmicevic iznerviro kad sam doso sa posla ado slao neke fakove i ovaj mu se javi kao da ga on uci nesto kako se train salje -.- i ja mu napisem "uci svoju gamad tamo" al eto javlja mi se osmicevic da me on nije "prijavio" i da me podrska "prati" u 24/7 znaci ja prdnem podrska zna(bez uvrede) al tako to ispade po njegovim rijecima ja neki super prevarant pa me ljudi nadgledaju da nebi slucajno njega napo pa im moze "propast" server bez osmicevica svjetovi su se igrali bez njega i igrat ce se ..
Toliko od mene mrsko mi se vise rasravljat o glupostima na forumu.
LP
 

DeletedUser

Guest
od 35 igraca sparte,15 je bilo farma,pa ste onda presli u ZH i tu cim je palo 4-5 gradova sutradan ste presli u -mmm- i GM tako da nikakvim napadima niste do tad odolijevali.
Da smo ne znam kakvo pleme ne mozemo osvojiti sve igrace mmm tako brzo u 2-3 dana,imate crkvu u prednosti(sto je velika prednost) a plemici putuju po nekoliko sati i opet vam palo 10 gradova,jedino sto je osmicevis uspio preuzeti jedan grad.
I govorite nesto izgubili smo offa ovo ono,pa ljudine mora se izgubiti off,moras napadati,kako bi vas drukcije osovjili,da ste nam u opsegu crkve ne bis e toliko offa gubilo.
Vi sad vidjeli NM uzeo citav CN za par dana,pa normalno da ce uzet em su svi igraci CN bili u osegu crkve znaci duplo manje offa se gubi,em CN nije imao front kao vi pa da salje deff samo tu,oni su bili rasprostranjeni svuda oko NM i svako se fakticki borio za sebe,i uz to sve UsHR je isto bio protiv CN.Znaci logicno je da ljudi uzmu tako brzo sela i svaka im cast odlican posao odradjen :eek:ok:
a vi ste se ucaurili,sav deff ste poslali vamo na nas kontinent tj sav deff iz pozadine i jos nam niste u opsegu crkve,normalno da ce uzimanje ici sporije.

Vrijeme ce pokazati svoje,samo nemojte gluposti prevelike pisati :festa:

pusti djecu cudi me da nisu napisali u startu da odese na more,cure, itd tj. nisu odma restartovani al polako bice tih prica na forumu samo pitanje vremena
 

lordshone

Member
Reaction score
0
od 35 igraca sparte,15 je bilo farma,pa ste onda presli u ZH i tu cim je palo 4-5 gradova sutradan ste presli u -mmm- i GM tako da nikakvim napadima niste do tad odolijevali.
Da smo ne znam kakvo pleme ne mozemo osvojiti sve igrace mmm tako brzo u 2-3 dana,imate crkvu u prednosti(sto je velika prednost) a plemici putuju po nekoliko sati i opet vam palo 10 gradova,jedino sto je osmicevis uspio preuzeti jedan grad.
I govorite nesto izgubili smo offa ovo ono,pa ljudine mora se izgubiti off,moras napadati,kako bi vas drukcije osovjili,da ste nam u opsegu crkve ne bis e toliko offa gubilo.
Vi sad vidjeli NM uzeo citav CN za par dana,pa normalno da ce uzet em su svi igraci CN bili u osegu crkve znaci duplo manje offa se gubi,em CN nije imao front kao vi pa da salje deff samo tu,oni su bili rasprostranjeni svuda oko NM i svako se fakticki borio za sebe,i uz to sve UsHR je isto bio protiv CN.Znaci logicno je da ljudi uzmu tako brzo sela i svaka im cast odlican posao odradjen :eek:ok:
a vi ste se ucaurili,sav deff ste poslali vamo na nas kontinent tj sav deff iz pozadine i jos nam niste u opsegu crkve,normalno da ce uzimanje ici sporije.

Vrijeme ce pokazati svoje,samo nemojte gluposti prevelike pisati :festa:

ma kakav prelazak iz Sparte u ZH?
ti si ovo kucao, a mozak si isklucio?
pa dobro, sve je to okej...rat je da se osvajaju sela, ali imate i veliku prednost tome, sto nasi igaci spavaju (naravno to je sve nasa krivica), i sva sela, koja ste osvojili, nisu bila aktivna, kad su poslati napadi, i naravno da ce pasti. A ovi igraci koji su se javili na vreme, sacuvali su svoja sela...
Ali realno, sad kod nas polako ostaju samo aktivni igraci, a vi sa vasom "uvazenom Seficom" nemate sanse....
 

bog i batina

New Member
Reaction score
0
od 35 igraca sparte,15 je bilo farma,pa ste onda presli u ZH i tu cim je palo 4-5 gradova sutradan ste presli u -mmm- i GM tako da nikakvim napadima niste do tad odolijevali.
Da smo ne znam kakvo pleme ne mozemo osvojiti sve igrace mmm tako brzo u 2-3 dana,imate crkvu u prednosti(sto je velika prednost) a plemici putuju po nekoliko sati i opet vam palo 10 gradova,jedino sto je osmicevis uspio preuzeti jedan grad.
I govorite nesto izgubili smo offa ovo ono,pa ljudine mora se izgubiti off,moras napadati,kako bi vas drukcije osovjili,da ste nam u opsegu crkve ne bis e toliko offa gubilo.
Vi sad vidjeli NM uzeo citav CN za par dana,pa normalno da ce uzet em su svi igraci CN bili u osegu crkve znaci duplo manje offa se gubi,em CN nije imao front kao vi pa da salje deff samo tu,oni su bili rasprostranjeni svuda oko NM i svako se fakticki borio za sebe,i uz to sve UsHR je isto bio protiv CN.Znaci logicno je da ljudi uzmu tako brzo sela i svaka im cast odlican posao odradjen :eek:ok:
a vi ste se ucaurili,sav deff ste poslali vamo na nas kontinent tj sav deff iz pozadine i jos nam niste u opsegu crkve,normalno da ce uzimanje ici sporije.

Vrijeme ce pokazati svoje,samo nemojte gluposti prevelike pisati :festa:

off ima 100% djelovanje ako krene iz radijusa crkve, bez obzira da li napada metu koja nije u radijusu crkve. Pročitajte postavke svijeta.
 
Top