Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Hajde vjerovatno cu ja dobit ban opet :D cim je on napisao stand by, lock i pregledava zna se ko ce dobiti ban..
sve vas pozdravljam i volim , i spamajte, mora da bude hiljadu stranica na temi spam..

znam da rastanak boli al eto.. :( :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Prije nego preostalima podjelim banove cisto da stignete procitat, mozda i uvazit sto cu vam napisat.. Par recenica.
1. Meni je iskreno zalosno gledat na sto je pala ova igra. Od postavki koje guraju samo lova, lova lova, pa do toga da forum jest zivlji ali je blago receno postao katastrofa. Uvijek sam govorio provocirajte, spustajte jedni drugima, tome i sluzi forum, da prenese u igru natjecateljski duh, borbenost itd, ali sve vise mi lici na lincovanje, ili totalne gluposti.
2. Ne pametujte mi na pp sto ste htjeli reci kad dobijete ban ili bezveznih 5 poena. Odradite kaznu, vratite se i sve Ok. Ovdje ima mnogo igraca poput, npr iveka, travke itd, minimalno 50 banova na forumu, poena bezbroj i nesjecam se nikad da su uzeli za zlo. Odrade vrate se, igra i zivot ide dalje. Ako i jesu nikad nisu smarali.
3. Vrijeme je da odmorite malo od foruma, nije sve u igri i nije uredu da spominjete obitelji jedni drugima ili lincujete skyp porukama. One su zabranjene na forumu, a u ovakvoj formi pogotovo. Kroz pola sata stignu i ostale kazne.
5. Kazne nece biti drasticne iako bi trebale biti, par dana banova cisto zbog 4 zamolbe igraca koji su sudjelovali u ovim raspravama i ispricavali se kako na pp tako i na podrsku. Nemojte ponavljat.
Pozdravljam.


edit: Da dodam, ako vas tko banira onda je to netko iz administracije, nitko drugi
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
joj kako tebe nije zakacilo da mi je znat :p

i ti si u toj raji :) s osmicevicem i ostalim
 
Top