Top 25 Igraci

DeletedUser

Guest
ma nerviraju me ova djeca ba odo derat CS sutra da odem na bajram ko covjek (smiren)
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Pajson

Member
Reaction score
0
http://pokit.org/get/img/eee780bcf3f6b706ea62d6f04356f57f.jpg
Ovaj paladin i plemic su poslani jer sam ja bio na farmanju kad se je uzimalo pa sam kasnije iskombinovo i poslo napade u pola 11 iako je prvi plemic sjedo u 8h al iz sigurnosti sam poslo kasnije jos jednu odma kad se je paladin vratio u selo.
Dalje da sam uspio prenoblat selo bilo bi 600katapulti sa bakljom u sta sumnjam da bi ti il ovaj pajson(nezz vise ni ko igra na njemu) samo kasnije pjevali borbene na ovom forumu al eto da ti "objasnim" kad si se vec kreno "ku*cit" mozda je tu najveca moja greska sto nisam solo organizovo i poslo fino train i kasnije paladina sa katama al jbg.
Kako se imalo vremena i jedinica tako se i slalo.
http://pokit.org/get/img/aa8b4da097a8ff10cf14b8cc6a368388.jpg

Idemo redom, ne zanima me što vremenski ne znate isplanirati akciju...
drugo.. čuj "da sam uspio prenoblat"..hahah da su babi muda, bila bi baba mudaraa ha ya hahah
treće benjo me sitta kad sam na poslu itd..
četvrto.. nešto si bio pisao da nemam deffa :p ?
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Idemo redom, ne zanima me što vremenski ne znate isplanirati akciju...
drugo.. čuj "da sam uspio prenoblat"..hahah da su babi muda, bila bi baba mudaraa ha ya hahah
treće benjo me sitta kad sam na poslu itd..
četvrto.. nešto si bio pisao da nemam deffa :p ?

hahahahahah DA SAM USPIO HAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAHAHAHHAAHAHHA DE BA UBILI SMO VAM OFFA ZA GODINU ČITAVU POKRI SE
 

DeletedUser

Guest
hahahahahah DA SAM USPIO HAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAHAHAHHAAHAHHA DE BA UBILI SMO VAM OFFA ZA GODINU ČITAVU POKRI SE

Ima se moze se i ne capsaj na forumu,nije ti ovo ćaćevina -.-
Vi nemate sta ni da zakucate (sem milicije) :love:
Smayke Barjam Serif Mubarek Olsun svim muslimanima i od mene ;)
 
Last edited by a moderator:
Top