Top 25 Igraci

freya

Member
Reaction score
0
Svima muslimanske vjeroispovjesti želim sretan blagdan i praznik koji slave. Od mene ne očekujte napade jer ih neće biti. Možda znam biti bezobrazna , ali od mene do ponedeljka neće biti pravih napada. Želim svima da se odmore i da vrijeme provedu sa svojom familijom i svojim najbližim igra je uvijek poslije svega. Lijepi pozdrav. Freya Kratko i Jasno <3


:love:


Bajram Şerif Mubarek Olsun
 

DeletedUser

Guest
Svima muslimanske vjeroispovjesti želim sretan blagdan i praznik koji slave. Od mene ne očekujte napade jer ih neće biti. Možda znam biti bezobrazna , ali od mene do ponedeljka neće biti pravih napada. Želim svima da se odmore i da vrijeme provedu sa svojom familijom i svojim najbližim igra je uvijek poslije svega. Lijepi pozdrav. Freya Kratko i Jasno <3


:love:


Bajram Şerif Mubarek Olsun

eto pa opet pljuvajte i oni sto pisete o loyalu i kako noblamo sami sebe pogledajte malo porazene ovih dana ;)
 

DeletedUser

Guest
Poredak Ime plemena Poražen
1 Seljaci 933.623
2 Loyalty 879.678

Sta,kakve porazene ? :hahaha:

vi to skupljate od pocetka svijeta mi za par dan opet su ovih dana bili bolji ovih sto ih deffate a i mi smo se malo ojacali zahvaljujuci vama :love:
 
Reaction score
0
Svima muslimanske vjeroispovjesti želim sretan blagdan i praznik koji slave. Od mene ne očekujte napade jer ih neće biti. Možda znam biti bezobrazna , ali od mene do ponedeljka neće biti pravih napada. Želim svima da se odmore i da vrijeme provedu sa svojom familijom i svojim najbližim igra je uvijek poslije svega. Lijepi pozdrav. Freya Kratko i Jasno <3


:love:


Bajram Şerif Mubarek Olsun

:love:
 
Top