Spam

DeletedUser

Guest
Ivek čujem da slabo farmaš,jel to istina?:kokice::kokice::kokice::kokice:
 

DeletedUser

Guest
Poslano: Lis 05, 2015 12:06:28
Lyoko je pobijedio/la
Napadačeva sreća
-19.3% Peh

Sreća
Moral: 100%
Napadači: WaQuicK
Porijeklo: 001. _ WaQuicK (485|472) K44

Količina: 8 12 555 10 331 0 24 0 0
Gubici: 8 12 555 10 331 0 24 0 0






Ubili smo nuku :boks:
 

DeletedUser

Guest
Vidi se koje pleme cisti svoj kontinent odma. :)

http://prntscr.com/8nxn3n

Mi nemamo neprijatelja, pa cim krenu noble selimo se na drugi kont. :) jbg, nismo krivi sto vec imam osvojen kont..
ocekujte prvi rat od nas. :) mojne se iznenadite.
 

DeletedUser

Guest
Ces vidis sve, ne brini, ako ces iskreno ja za vas ne mislim da ste ni malo opasni :D znas.. :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Nego cujem glasine da je veliko nacionalno pleme SRBA, ipak pocelo da prima druge igrache, kao uslov 2-3 igraca iz SB da potvrde da je okej igrac, sta bi sa onim da ne primate nikog osim SRBA, a i vidim niste mi bash u fullu ekipa, nego kad budete trebali deff ne morate vishe onako da saljete poruke i glumite vodju mojim igrachima, nego recite meni ja cu vam srediti deff-a.. a i losh vam forum..ako ce te da vam kazem onako od srca..
 

DeletedUser

Guest
Poslano: Lis 05, 2015 12:06:28
Lyoko je pobijedio/la
Napadačeva sreća
-19.3% Peh

Sreća
Moral: 100%
Napadači: WaQuicK
Porijeklo: 001. _ WaQuicK (485|472) K44

Količina: 8 12 555 10 331 0 24 0 0
Gubici: 8 12 555 10 331 0 24 0 0






Ubili smo nuku :boks:

za njegove bodove trebo je imat minimum jos toliko
 

DeletedUser

Guest
Ja ovdje vidim da se vi meni prvi obracate ne ja vama, nisam vas zapazio jbg... :glazba:
 

Ekonomista

Member
Reaction score
0
Nego cujem glasine da je veliko nacionalno pleme SRBA, ipak pocelo da prima druge igrache, kao uslov 2-3 igraca iz SB da potvrde da je okej igrac, sta bi sa onim da ne primate nikog osim SRBA, a i vidim niste mi bash u fullu ekipa, nego kad budete trebali deff ne morate vishe onako da saljete poruke i glumite vodju mojim igrachima, nego recite meni ja cu vam srediti deff-a.. a i losh vam forum..ako ce te da vam kazem onako od srca..

"bash, vishe, losh" decko kakav je ovo nacin :zid:
 

DeletedUser

Guest
Pa nisam ni ocekivao da ces mi dati odgovor na ponudjeno, nego da ces izvuci neku glupost , ajde cao, mnogo lose se prepires decko. :D
pozdrav za veliki SB.

PS. kad dodjem ocekujem Natasu, Spidija i ostale da pocnu da uzvracaju udarac, vec vidim od Spidija neki pametan komentar..
ocete deffa malo a ? :D

jadnici.
 
Top