Spam

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Vidi se koje pleme cisti svoj kontinent odma. :)

http://prntscr.com/8nxn3n

Mi nemamo neprijatelja, pa cim krenu noble selimo se na drugi kont. :) jbg, nismo krivi sto vec imam osvojen kont..
ocekujte prvi rat od nas. :) mojne se iznenadite.

A levata, SB vodi po ODa od samog pocetka, od preso na par minuta za bijednu razliku i bajg "vidi se koje pleme cisti" nabrijavanje odma neko... koji levat :(
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Evo, jesam reko da ce doci i beklavac hahahah, ma ja to nisam ni igro idi gledaj tw stats jao , ajmo Beklavac kao nikotin, idemo cijeli forum ruke goreeeeeeeeeeeee hahahahha pa sta nije bilo vise one stare ekipe pa sad mora tako a ?

necu bjezim tu sam ja, samo dodji, to da ces me restartovati ici ce puno teze nego sto ti mislis, i da pise se FRANCUZSKU, bravooo, a sad idemo Natasa Beklavac i forum uzivo.

Ti si mnogo bolestan lik.

Ozb. buraz, ponavljam ti sto sam ti reko na hr21, imam neke stele na UKC u Tuzli pa da ti sredim otidji psihijatru, makar na pregled nije sramota jbg...
 

DeletedUser

Guest
Znamo ko je lizo sta je stigo freji da bi usao pa opet nisi usao jer sam ti ja licno blokirao taj pokusaj pa si popusio po ko zna koji put svijet u samom pocetku...

A ja kad sam vidio o kakvoj je pukotini rijec i povukao se ;)

Da, ti si bio glavni faktor Nexuseeeeee tvoje misljenje je veoma bitno za cijeli ovaj server, vjerujem i za admine, jer toliko uvazavaju tvoje misljenje da je to strasno, licno preko tebe ide i otvaranje svijeta sigurno :) vjerovatno te Wicked cimne na viberu i pita te kad ti godi datum da otvori server, nista bez tebe
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Da, ti si bio glavni faktor Nexuseeeeee tvoje misljenje je veoma bitno za cijeli ovaj server, vjerujem i za admine, jer toliko uvazavaju tvoje misljenje da je to strasno, licno preko tebe ide i otvaranje svijeta sigurno :) vjerovatno te Wicked cimne na viberu i pita te kad ti godi datum da otvori server, nista bez tebe

Sine moj jaran se drogiro, al nije bio takav ko ti :(
 

DeletedUser

Guest
Blago onom 100 000 na kladionici sto je dobio.. nadam se da ce izbaciti kralja na internet xD
bas me zanima kako je uplatio sve one parove xD
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Da, ti si bio glavni faktor Nexuseeeeee tvoje misljenje je veoma bitno za cijeli ovaj server, vjerujem i za admine, jer toliko uvazavaju tvoje misljenje da je to strasno, licno preko tebe ide i otvaranje svijeta sigurno :) vjerovatno te Wicked cimne na viberu i pita te kad ti godi datum da otvori server, nista bez tebe

Nije preko vibera, na whatsappu dogovori padaju :D
 
Top