Spam

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
ti ces nekome rec da je izdajica, pa kako te nije sram pisat to uz sve sto si ti uradio
odi bjez negdje

jesam pisao tebi nešto? Uopšte ga ne prozivam radi nečega nego se zezam, reći ću mu i tačno na skajpu o čemu pričam, a tebe što se tiče, idi banuj se klinjo mali :*
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
jesam pisao tebi nešto? Uopšte ga ne prozivam radi nečega nego se zezam, reći ću mu i tačno na skajpu o čemu pričam, a tebe što se tiče, idi banuj se klinjo mali :*

Ma ivek svakom poklopcu lonac :p hahaha dal pišeš o nekom poznatom, ili o kinezima nekima on se uvijek nađe prozvan :ludilo:

a i ono na 21 smijeh čisti acc nije se razvijao nikako, nije mogao ništa noblat itd stalno na istom bili i naravno Povuko se sa igre on i da ne igra ivek maknuo sve sa profila da se ne srami :eek:

i tako...sve dok dualka nije krenula noblavat sve redom i dok se uvidjelo da je acc opet dobar i da se razvija, i nakon što uzela 5-6 sela a solo igrala bez njega nije ni pogledao a kamo li noblao.. odmah se vratilo na profil da igra ivek i neke gluposti "we are back" hahahahha :hahaha:

i sve bi to bilo još okej,da nisam dan prije pisao sa dualkom mu i isto to joj rekao, da previše nobla i da će ivek vratit na profil da on igra nek vide ljudi ko faca, i idući dan eto ivek back :ludilo: al se nasmijali fino i ja a i ona, da kako se znalo da će to uradit :love:
 
Last edited:
Reaction score
2
Ma ivek svakom poklopcu lonac :p hahaha dal pišeš o nekom poznatom, ili o kinezima nekima on se uvijek nađe prozvan :ludilo:

a i ono na 21 smijeh čisti acc nije se razvijao nikako, nije mogao ništa noblat itd stalno na istom bili i naravno Povuko se sa igre on i da ne igra ivek maknuo sve sa profila da se ne srami :eek:

i tako...sve dok dualka nije krenula noblavat sve redom i dok se uvidjelo da je acc opet dobar i da se razvija, i nakon što uzela 5-6 sela a solo igrala bez njega nije ni pogledao a kamo li noblao.. odmah se vratilo na profil da igra ivek i neke gluposti "we are back" hahahahha :hahaha:

i sve bi to bilo još okej,da nisam dan prije pisao sa dualkom mu i isto to joj rekao, da previše nobla i da će ivek vratit na profil da on igra nek vide ljudi ko faca, i idući dan eto ivek back :ludilo: al se nasmijali fino i ja a i ona, da kako se znalo da će to uradit :love:

Prorok muhamed
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Ma ivek svakom poklopcu lonac :p hahaha dal pišeš o nekom poznatom, ili o kinezima nekima on se uvijek nađe prozvan :ludilo:

a i ono na 21 smijeh čisti acc nije se razvijao nikako, nije mogao ništa noblat itd stalno na istom bili i naravno Povuko se sa igre on i da ne igra ivek maknuo sve sa profila da se ne srami :eek:

i tako...sve dok dualka nije krenula noblavat sve redom i dok se uvidjelo da je acc opet dobar i da se razvija, i nakon što uzela 5-6 sela a solo igrala bez njega nije ni pogledao a kamo li noblao.. odmah se vratilo na profil da igra ivek i neke gluposti "we are back" hahahahha :hahaha:

i sve bi to bilo još okej,da nisam dan prije pisao sa dualkom mu i isto to joj rekao, da previše nobla i da će ivek vratit na profil da on igra nek vide ljudi ko faca, i idući dan eto ivek back :ludilo: al se nasmijali fino i ja a i ona, da kako se znalo da će to uradit :love:



a ko je tebe sta pitao, sta jos te boli sto sam te kikao s acca?
bas ti znas sto se desava na 21 ajd bjezi nemoj bit ko ovaj pjana
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
a ko je tebe sta pitao, sta jos te boli sto sam te kikao s acca?
bas ti znas sto se desava na 21 ajd bjezi nemoj bit ko ovaj pjana

jadan li onaj acc, da nije martine propao bi davno :p
Pa itekako se zna, nije ti išlo pa odustao ko fol nema vremena, igrat će 22 pa ne stigne.. a sad kad acc krenuo onda ivek igra i na profil odmah.. sad ima vremena hahahaha :love: pitaj i nju kako se nasmijala na to

a ni acc nije tvoj ionako, nego tonijev :predaja:
 
Last edited:

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
jadan li onaj acc, da nije martine propao bi davno :p
Pa itekako se zna, nije ti išlo pa odustao ko fol nema vremena, igrat će 22 pa ne stigne.. a sad kad acc krenuo onda ivek igra i na profil odmah.. sad ima vremena hahahaha :love: pitaj i nju kako se nasmijala na to

a ni acc nije tvoj ionako, nego tonijev :predaja:


nije vise tonijev nego je moj, vidis da nemas pojma, neznas ni zasto nisam tolko aktivan an 21, nije razlog sto se nema vremena, vremena se ima previse
nemas pojma sto se događa, vidim boli tebe jos sto sam te kika s acca:D
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
nije vise tonijev nego je moj, vidis da nemas pojma, neznas ni zasto nisam tolko aktivan an 21, nije razlog sto se nema vremena, vremena se ima previse
nemas pojma sto se događa, vidim boli tebe jos sto sam te kika s acca:D

hahaha ne priča se čiji je sad.. nego da je tonijev acc da ga on dizao, a ti na gotovo došao se hvalit samo.. :D dok se bilo čime hvalit, pa kad nije išlo naprijed nikako... stislo pa otišao pozdravio se sa ljudima.. hahaha sve dok eto martina nije malo pokazala šta zna pa se vratio i odmah na profil nek vide ljudi ivek tu hahahah a prije toga maknuo sa profila da slučajno ne vide da stojiš na istom da nemaš šta :andjeo: albina izbacio a pratio više od tebe, klicu itd dobio bebač acc u ruke pa se krene hvalit :love:
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
:( :( zar i ti :(



Bjež ba pjana...šta me trzaš...kontam o čemu pričaš, zabrinuo se pravo :p
Uletiti ću na skype večeras :D
čekam te <3
Ma ivek svakom poklopcu lonac :p hahaha dal pišeš o nekom poznatom, ili o kinezima nekima on se uvijek nađe prozvan :ludilo:

a i ono na 21 smijeh čisti acc nije se razvijao nikako, nije mogao ništa noblat itd stalno na istom bili i naravno Povuko se sa igre on i da ne igra ivek maknuo sve sa profila da se ne srami :eek:

i tako...sve dok dualka nije krenula noblavat sve redom i dok se uvidjelo da je acc opet dobar i da se razvija, i nakon što uzela 5-6 sela a solo igrala bez njega nije ni pogledao a kamo li noblao.. odmah se vratilo na profil da igra ivek i neke gluposti "we are back" hahahahha :hahaha:

i sve bi to bilo još okej,da nisam dan prije pisao sa dualkom mu i isto to joj rekao, da previše nobla i da će ivek vratit na profil da on igra nek vide ljudi ko faca, i idući dan eto ivek back :ludilo: al se nasmijali fino i ja a i ona, da kako se znalo da će to uradit :love:

e moj ivek zeleni
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ivek nikad nije komentarisao o nekom ratu ili prozivao za igru dok nije usao u SB, i tako slicno, ja sam vec rekao za mene je Ivek jadnik :)
Bolje doci na server, ratovati dokle mozes, pokusati sacuvati svoje gradoe maksimalno dugo i otici, a ti se Ivece jadnicak mali :)

Tako je brale kako je :) Nemoj ti nikog da prozivas, tebe ko je samo malo pratio na ovom forumu znat ce o cemu pricam.
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Ivek nikad nije komentarisao o nekom ratu ili prozivao za igru dok nije usao u SB, i tako slicno, ja sam vec rekao za mene je Ivek jadnik :)
Bolje doci na server, ratovati dokle mozes, pokusati sacuvati svoje gradoe maksimalno dugo i otici, a ti se Ivece jadnicak mali :)

Tako je brale kako je :) Nemoj ti nikog da prozivas, tebe ko je samo malo pratio na ovom forumu znat ce o cemu pricam.

ma logično.. :D a i prvi put da koristi nick Iveek.. to sad kad je uspio životnu želju si ispunit.. da je koje god drugo pleme igrao bi sa kim i dosad (nickom) , al ovo da svi vide da je ivek to :love:
 
Top