Spam

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Ivek nikad nije komentarisao o nekom ratu ili prozivao za igru dok nije usao u SB, i tako slicno, ja sam vec rekao za mene je Ivek jadnik :)
Bolje doci na server, ratovati dokle mozes, pokusati sacuvati svoje gradoe maksimalno dugo i otici, a ti se Ivece jadnicak mali :)

Tako je brale kako je :) Nemoj ti nikog da prozivas, tebe ko je samo malo pratio na ovom forumu znat ce o cemu pricam.


reko sam ti vec, nemas pojma tko sam:D ni o cemu se prica
ali prozivajte mi i dalje ovdje, to volim
btw antonio nemoj tu lupat na prazno prvo se informiraj pa onda pisi nesta
pozdrav za sve hejtere:*
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
reko sam ti vec, nemas pojma tko sam:D ni o cemu se prica
ali prozivajte mi i dalje ovdje, to volim
btw antonio nemoj tu lupat na prazno prvo se informiraj pa onda pisi nesta
pozdrav za sve hejtere:*

Nemoj sad te fore od osmicevica prodavat :love:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
A sto ti ne volis bivseg duala :eek:

a kakav dual crni :D nikad igrao sa njim dosad.. ovo slučajnost bilo da nakratko bili na istom.. igralo se sa tonijem pa došo ivek da se malo hvali da dobar acc i to :love: sve u svemu bolje i sam igrat nego sa takvim da se reklamira samo, a od igre ni I :predaja:
 
Reaction score
2
a kakav dual crni :D nikad igrao sa njim dosad.. ovo slučajnost bilo da nakratko bili na istom.. igralo se sa tonijem pa došo ivek da se malo hvali da dobar acc i to :love: sve u svemu bolje i sam igrat nego sa takvim da se reklamira samo, a od igre ni I :predaja:


Ma ti si klasa za iveka :lool:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
da ja sam propa hahahhah
mnogo ste mi smjesni:D

Izgubio si apetit za raspravu? Ili ti je tatko Tesanovic zabranio ? :D
Ivece Ivece :D

Jel znas, ja dijelim igrace na Academy, Medium, Expert, tebi bih okacio Low Medium, i to realno i jesi :D
i ima ona trece klasa Otac Na Igricu e tu ti je tatko Tesanovic, ja moram da hvalim Tesanovica, mnogo se volimo
 
Top