Spam

DeletedUser

Guest
"E ovo mi je probudilo strast za igrom
Idemo do kraja :)

I jedna moja za slovence
Znajte ljudi: pravednost ništa tako jezovito ne kažnjava kao izdajstvo. Izdajnik pogiba od ruke koja mu je izdaju platila. Jao izdajicama, jer su najgadnija, najnečistija, od svih najprokletija gamad na zemlji."


-Potpisujem
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Prvo da kažem, ovo koliko je loše toliko je i dobro, da se i ovaj svijet malo aktivira. Kao drugo miki slovenci su sjebali davida, što tad nisi pisao tako, znači nemoj toga, nego realno je bilo za očekivat...

A treće i najvažnije, VULE sjeti se kad sam ti rekao da će te slovenci sjebat kad tad, a ti si htio biti toliko pošten pa održati svoju riječ, a mogao si odma slovence sjebati, jer nisu imali mogućnost povratka u savez sa Davidom. Rekao sam ti, a sad kad sam ovo vidio, nisam se ni malo iznenadio. Moj komentar na sve, ne znam da li u svemu ovome ima treće strane, ali eto. Sad se vi brišite :)

hhhhhh
 

DeletedUser

Guest
na ovome svijetu se svašta izdogađalo...ponuda je bila i slovencima i vuletu jednaka,samo što je vule bio sebičan i glumio poštenjačinu...ima tu dosta priče,al eto svijet dolazi napokon u zanimljivu situaciju
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
sve je ovdje realno za ocekivati pjanicu :p

Znam da je realno druže, igrao sam taj svijet sa vuletom i kad sam mu govorio sve ovo što se desilo da će se desit, on meni šta ti znaš. Eto ti sad vule, obriši račun, kao što je to uradio David, veći igrač od tebe, samo je to najpoštenije, a htio si ispast pošten, pa ljudi uvaljaše ;) Jedino ako nećeš izdat svoje igrače i sa par ljudi preći u slovence i zatvorit server, jer vidim da se ne javljaš...

Ljudi su ti ga zavalili onom linijom na k45 ;)
 

DeletedUser

Guest
Prvo da kažem, ovo koliko je loše toliko je i dobro, da se i ovaj svijet malo aktivira. Kao drugo miki slovenci su sjebali davida, što tad nisi pisao tako, znači nemoj toga, nego realno je bilo za očekivat...

A treće i najvažnije, VULE sjeti se kad sam ti rekao da će te slovenci sjebat kad tad, a ti si htio biti toliko pošten pa održati svoju riječ, a mogao si odma slovence sjebati, jer nisu imali mogućnost povratka u savez sa Davidom. Rekao sam ti, a sad kad sam ovo vidio, nisam se ni malo iznenadio. Moj komentar na sve, ne znam da li u svemu ovome ima treće strane, ali eto. Sad se vi brišite :)

hhhhhh

djesi pjanone :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa sta se ima tu pricati, Vule covjek u godinama, ali nabijem ga ja tako u godinama, da mi je blizi tacno cu bi ga onako matorog istukao samo zato sto je govno, i to bez zezancije nikad nisam mijesao game i RL, ali guzice bi dao da osvoji server, prazne gradove sebi uzima, tri dana ne bude tu pa udje i soli pamet, hoce sve sam..

samo ih derite slovenci. :kokice:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Pa normala je da ste me roknuli,mislim evo 17h je sati gotov,tek sad iz skole dolazim,nisam bio tu..
cestitke na akciji mada ne znam ni kakva je bila,sad vidjoh da u 001 nije baklja bila,ocigledno sam zajeban ali nema veze :D
pjana ti si i dalje cista botina o tome ne moramo ni pricat :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pa normala je da ste me roknuli,mislim evo 17h je sati gotov,tek sad iz skole dolazim,nisam bio tu..
cestitke na akciji mada ne znam ni kakva je bila,sad vidjoh da u 001 nije baklja bila,ocigledno sam zajeban ali nema veze :D
pjana ti si i dalje cista botina o tome ne moramo ni pricat :)

o hr23 se priča na spam temi svijeta 23, a ne na spam temi svijeta 22
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pa normala je da ste me roknuli,mislim evo 17h je sati gotov,tek sad iz skole dolazim,nisam bio tu..
cestitke na akciji mada ne znam ni kakva je bila,sad vidjoh da u 001 nije baklja bila,ocigledno sam zajeban ali nema veze :D
pjana ti si i dalje cista botina o tome ne moramo ni pricat :)

Koliko sam te zbunio čovječe odgovaraš na spamu za svijet 22.. Da, ja sam botina, a vama je škola počela. Šteta što idete u školu, ma šteta, a ima vas na računu hvala bogu :) pjana +2 poz
 

prospan

Member
Reaction score
0
Svijet se samo vratio na pocetno stanje :D kako je i trebalo biti ali samo sto sad nema nekih igraca...i to je to
 
Top