Spam

DeletedUser

Guest
Kad budu u inogamesu napravili da se to može kupit goldom onda bi i poslo :p

sigurno su poslali zahtjev već :D

ocekujemo tu opciju uz plaćanje premiumom naravno :D

svaki fake train ce bit vjerovatno nekih 2/3 premiuma :D

:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

haris22

Member
Reaction score
6
d_HKai.gif
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Čovjek na mozzili preko tabova slao train, ali većina ne zna kako to izdgleda, nove generacije nisu osjetile tu čar, čast izuzetcima :D
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
mislim da su mnogi od nas slali trejnove preko mozille, i zna se desiti da ispadne iz sekunde, čak i iz dvije, ali momčino ovo je 20 sekundi, jebote pa kako ga nije bilo sramota poslati to tako :ludilo:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
kulijack je igrac posebne kategorije, u pozitivnom smislu, ko nije s njim igrao ili protiv njega nece znati o cemu pricam!

poyy
 

faree

Active Member
Reaction score
55
mislim da su mnogi od nas slali trejnove preko mozille, i zna se desiti da ispadne iz sekunde, čak i iz dvije, ali momčino ovo je 20 sekundi, jebote pa kako ga nije bilo sramota poslati to tako :ludilo:

Ne slažem se s tobom oko toga a nije ni bitno, jeste sramota slažem se ako su u pitanju plemići, opet to mu daje dosta pokušaja da ubaci full nukove prije plemića, mada mislim da je neki bezvezni fejk, čovjek ležerno poslao, ha ya

Koliko se sjećam uspjeh je bio kada ti train stane u sekundu, nismo koristili skripte a pogotovo nismo imali ovo sad automatsko slaje traina, pričam 5-6 godina unazad možda i više ne sjećam se sad :S

poyy zmayke :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ne slažem se s tobom oko toga a nije ni bitno, jeste sramota slažem se ako su u pitanju plemići, opet to mu daje dosta pokušaja da ubaci full nukove prije plemića, mada mislim da je neki bezvezni fejk, čovjek ležerno poslao, ha ya

Koliko se sjećam uspjeh je bio kada ti train stane u sekundu, nismo koristili skripte a pogotovo nismo imali ovo sad automatsko slaje traina, pričam 5-6 godina unazad možda i više ne sjećam se sad :S

poyy zmayke :D

haj na acceve, moram ići :D
 

DeletedUser

Guest
sreća pa je fejk trejn, ovi tvoji su i gori bili, ali su odustali na moju žalost :boks:


Moji sigurno nisu bili :) , al opet za igrača tog kalibra,ovo je veoma loše,znam da zna znanje,al mora to malo usavršiti :D , mogu mu dati časove,prva dva su free,kasnije ćemo se dogovoriti :ludilo:
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Moji sigurno nisu bili :) , al opet za igrača tog kalibra,ovo je veoma loše,znam da zna znanje,al mora to malo usavršiti :D , mogu mu dati časove,prva dva su free,kasnije ćemo se dogovoriti :ludilo:

kad već daješ za dž, može meni dva sela prva za dž da daš, za ostale se možemo dogovoriti :ludilo:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
kulijack je igrac posebne kategorije, u pozitivnom smislu, ko nije s njim igrao ili protiv njega nece znati o cemu pricam!

poyy

definitivno! Igrao sam sa njim i protiv njega, odličan je igrač, nema govora. Uvijek u vrhu na ranku, uvijek u vrhu po ODA..

Zar se još uvijek koristi opera za slanje trainova - fejk trainova???? ccc, čak i u savremeno vrijeme i dalje stara tehnika, ajmo ljudi chrome nek radi :D

@faree baš to, kad ti upadne u jednu sekundu slaviš, čak i ako zadnji pređe malo u drugu i to je slavlje :ludilo:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Moji sigurno nisu bili :) , al opet za igrača tog kalibra,ovo je veoma loše,znam da zna znanje,al mora to malo usavršiti :D , mogu mu dati časove,prva dva su free,kasnije ćemo se dogovoriti :ludilo:

de restartujte mikija :D
 

DeletedUser

Guest
kad već daješ za dž, može meni dva sela prva za dž da daš, za ostale se možemo dogovoriti :ludilo:

Ok,hahaha,dogovoricemo se sutra oko detalja,sad ne mogu,imam temperaturu 38,5+ pa imajte razumjevanja,bole ce sad na acc pa nemojte ga puno maltretirati,ne znate vi kakav je on(sem bekte) kad poludi.. :D
 
Top