hr23-rasplet

yaro

New Member
Reaction score
0
molim admina da provjeri ove navode igraca francetica

Graničari svi bokievi multići tamo

Ako je ovo uistinu Francetićeva izjava, moram reagirati, nikome ne ostajem dužan pa ni vlastitom bratu, ili je stvar obrnuta kod braće Francetića... Opravdano je resetirati igrača koji te deffa pogotovo ako mu prišiješ etiketu multića od protivničkog igrača.. zar ne Francetiću? ... No meni nije, meni je to bolesno, zadnjeg kojeg se sjećam da je to radio je bio Avantura na s8, bio je isto tko prostran i po mom završio kao potpuni luzer kako je i zavrijedio. Nazvati VIVU, klonom ili nečijim multićem, zbilja trebaš imati jak želudac da probaviš to izrečeno ...
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ako je ovo uistinu Francetićeva izjava, moram reagirati, nikome ne ostajem dužan pa ni vlastitom bratu, ili je stvar obrnuta kod braće Francetića... Opravdano je resetirati igrača koji te deffa pogotovo ako mu prišiješ etiketu multića od protivničkog igrača.. zar ne Francetiću? ... No meni nije, meni je to bolesno, zadnjeg kojeg se sjećam da je to radio je bio Avantura na s8, bio je isto tko prostran i po mom završio kao potpuni luzer kako je i zavrijedio. Nazvati VIVU, klonom ili nečijim multićem, zbilja trebaš imati jak želudac da probaviš to izrečeno ...

Ma hajde Boga ti, desila se greska i nudili smo vam da se za tu gresku iskupimo, sam igrac koji je to uradio se ponudio da taj lik predje kod nas u pleme da ga pusha dok ne napravi train i vrati mu selo i nudjeno je jos par sitnica kao odstetu.

Dok su Crnci i DKl ratovali protiv amatera, pomagali ste i defom i udarali, sad kad DKL okrenuo i vi se okrenuli, ne treba bit mnogo pametan da poveze ocito.
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
molim admina da provjeri ove navode igraca francetica

Graničari svi bokievi multići tamo

boki nema multica
boki ako igra to je njegov racun boki007 ,ja igram na biby ali nisam na s23 (supruga)
to je samo još jedna laž koju francetic pokušava da skrene od teme..ne pišem bez veze i nisam nisko pala da pišem na kojim racunima

Isto tako ne vracamo se u prošlost jer bi mogli puno toga kopirati i napisati ,netko bi se sakrio poslje toga
U plemenu imate damira(gammu)
neka vam kopira dogovor sa plemenom DKL
ne znam što je vama receno i u to ne ulazim
vama je uvijek druga strana kriva

isto tako još jedna neistina od igraca Francetica

Dekker igrao u Psihi ili DKL-u?
igrao je sa nama na s20..upitaj ga pa budeš vidio

lp biby

Ma i ti si izdajica sa hr19,nista bolja nisi od octopusy i ostalih izdajica :D
 

biby

Member
Reaction score
0
Ja tamo nisam nikoga izdala..pleme se raspada,svi prelazili u druga plemena..
Što da ja ostanem sa par igraca koji igraju više racuna i rade za druga plemena..svaka cast igracu sam protiv svih...ostali nema tko nije radio u tom plemenu za nekoga i sada mi netko piše da sam ja izdajica koji je to sam radio

lp biby
 

francetic

Member
Reaction score
15
molim admina da provjeri ove navode igraca francetica

Graničari svi bokievi multići tamo

boki nema multica
boki ako igra to je njegov racun boki007 ,ja igram na biby ali nisam na s23 (supruga)
to je samo još jedna laž koju francetic pokušava da skrene od teme..ne pišem bez veze i nisam nisko pala da pišem na kojim racunima

Isto tako ne vracamo se u prošlost jer bi mogli puno toga kopirati i napisati ,netko bi se sakrio poslje toga
U plemenu imate damira(gammu)
neka vam kopira dogovor sa plemenom DKL
ne znam što je vama receno i u to ne ulazim
vama je uvijek druga strana kriva

isto tako još jedna neistina od igraca Francetica

Dekker igrao u Psihi ili DKL-u?
igrao je sa nama na s20..upitaj ga pa budeš vidio

lp biby


Pih, možeš drugima prodavat priče maboan mi je rekao koji su sve vaši multići još na s19, mogu ih napisat još ovdje ako želiš?
Kakve veze ima s20 s ovim svijetom?
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ako je ovo uistinu Francetićeva izjava, moram reagirati, nikome ne ostajem dužan pa ni vlastitom bratu, ili je stvar obrnuta kod braće Francetića... Opravdano je resetirati igrača koji te deffa pogotovo ako mu prišiješ etiketu multića od protivničkog igrača.. zar ne Francetiću? ... No meni nije, meni je to bolesno, zadnjeg kojeg se sjećam da je to radio je bio Avantura na s8, bio je isto tko prostran i po mom završio kao potpuni luzer kako je i zavrijedio. Nazvati VIVU, klonom ili nečijim multićem, zbilja trebaš imati jak želudac da probaviš to izrečeno ...

Ne miješaj Vivu u ovo!
Ja točno znam koji su igrači DKL-ovi multići. Ne mislim time da su svi graničari ali velik broj je, a to sam napisao i Vivi prije 2 mjeseca.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ja tamo nisam nikoga izdala..pleme se raspada,svi prelazili u druga plemena..
Što da ja ostanem sa par igraca koji igraju više racuna i rade za druga plemena..svaka cast igracu sam protiv svih...ostali nema tko nije radio u tom plemenu za nekoga i sada mi netko piše da sam ja izdajica koji je to sam radio

lp biby
Valjam gluposti.
 

biby

Member
Reaction score
0
ajde molim te napiši koji su to naši multici..admini neka odmah blokiraju te multice?
treba i maboana da dovedem na forum da ti piše isto?


Pih, možeš drugima prodavat priče maboan mi je rekao koji su sve vaši multići još na s19, mogu ih napisat još ovdje ako želiš?
Kakve veze ima s20 s ovim svijetom?
 

francetic

Member
Reaction score
15
ajde molim te napiši koji su to naši multici..admini neka odmah blokiraju te multice?
treba i maboana da dovedem na forum da ti piše isto?


Pih, možeš drugima prodavat priče maboan mi je rekao koji su sve vaši multići još na s19, mogu ih napisat još ovdje ako želiš?
Kakve veze ima s20 s ovim svijetom?

Ne trebaš mi dovodit nikog, ja točno znam a meni dovoljno.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ja tamo nisam nikoga izdala..pleme se raspada,svi prelazili u druga plemena..
Što da ja ostanem sa par igraca koji igraju više racuna i rade za druga plemena..svaka cast igracu sam protiv svih...ostali nema tko nije radio u tom plemenu za nekoga i sada mi netko piše da sam ja izdajica koji je to sam radio

lp biby

Lažeš ljudima... Barbari su me molili svaki dan za savez ili bilo kakvu suradnju a tamo je bilo puno igrača koje sam poštivao, od sami protiv svih do putalja, nisam htio imat s njima ništa jer sam znao da si ti izdajica i da prenosiš sve. Rekao sam ih kad počiste pleme od korova nek mi se obrate, ljudi su još živi i igraju i na ovom svijetu.
Molili su me da im kažem tko ih izdaje iako sam znao nisam se htio miješat.
I sad se praviš moralna vertikala, nije te nimalo sram? Ne pokušavaj se ovdje prodat skupo jer znamo ti cijenu, niska je.
 

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
Nisi mi napet traži nekog drugog tko će te ispeglat.

Jel trebam biti napet hahhahhha

Pa bolan glumis nesto ti ovo, ti ono, ti covjek u godinama a raspravljas se ovdje sa svima, ponasas se kao dijete a ne covjek u godinama !
 

francetic

Member
Reaction score
15
Jel trebam biti napet hahhahhha

Pa bolan glumis nesto ti ovo, ti ono, ti covjek u godinama a raspravljas se ovdje sa svima, ponasas se kao dijete a ne covjek u godinama !

Stavi si u glavu; ne želim se raspravljat s tobom, kužiš?
 

yaro

New Member
Reaction score
0
Ma hajde Boga ti, desila se greska i nudili smo vam da se za tu gresku iskupimo, sam igrac koji je to uradio se ponudio da taj lik predje kod nas u pleme da ga pusha dok ne napravi train i vrati mu selo i nudjeno je jos par sitnica kao odstetu.

Dok su Crnci i DKl ratovali protiv amatera, pomagali ste i defom i udarali, sad kad DKL okrenuo i vi se okrenuli, ne treba bit mnogo pametan da poveze ocito.

Kako ovo nazvati...ˇpričam ti priču" iliti ˇšarena lagaˇ za forumske priče, poštovani i uvaženi kolega, ni jedna se stvar od takve važnosti ne odigrava se u mom plemenu bez mog znanja... a ja ti imam duboko i široko pamćenje... no ništa ama baš ništa od ovoga što si iznio nije došlo do mene ...
Osvojiti jedno selo...statistički gledano može biti greška ... no osvojiti dva sela i reći da je greška, i pritom prilijepiti stanje stvari uz DKL, dragi kolega .. nisam dijete, imam ja ove igre dosta ... i mislim da si ovo izjavio preko one stvari ... neda ti se.. ok .. ni meni
 
Top