Spam

Status
Not open for further replies.

Joge98

Banned
Reaction score
8
Koji si ti pokemon ?? Da ti iskreno napisem. Ti se Adi mozes fino napusiti ku**a zajedno sa ovim debilom osmicevicem I povediti nimfomanijaka ima dovoljno za troicu :D

ja sam za tri dana se uklopio u ove ljude na vanjskom i ingame sam u mogu slobodno reci najjacem plemenu a ti koji se pravis nesto a bot si idi slazi puzle jer ocito da nemas pojma sa ljudima
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ja sam za tri dana se uklopio u ove ljude na vanjskom i ingame sam u mogu slobodno reci najjacem plemenu a ti koji se pravis nesto a bot si idi slazi puzle jer ocito da nemas pojma sa ljudima

joge najjači si ovdje sviju mi

nek te boli njonjara za dušmane
 

adoo23

Member
Reaction score
10
hahahahahahahahahahahahahah

hajde sto je bilo zalosno sto si me trebao napasti pa sam ti uvalio sit na 10 sekundi i rekao da necu igrati pa odma prekino i sto si ispao tu botic hahah
hajde sto sam ti na hr22 uvalio ban necemo ni to

hajde sto si do sad dva puta dobio ban na vanjskom hahahahah
jel ti shvatas da ti mene ne mrzis, ti se meni divis :love:

kakva ti je to prica ??? Momak hahahahahaahaahahahahahahahahahah, hsgahagahahahhadgahahahahahahaahhahaha. Umri sine, trosis kisik bezveze.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Vidis koliko svaki tvoj komentar prema meni je seljacki komentar :kokice:
Jel to sve shto Ado botic zna :3
 

adoo23

Member
Reaction score
10
ja sam za tri dana se uklopio u ove ljude na vanjskom i ingame sam u mogu slobodno reci najjacem plemenu a ti koji se pravis nesto a bot si idi slazi puzle jer ocito da nemas pojma sa ljudima

Kako si ? Kako tvoji kuci ?
 
Reaction score
2
kakva ti je to prica ??? Momak hahahahahaahaahahahahahahahahahah, hsgahagahahahhadgahahahahahahaahhahaha. Umri sine, trosis kisik bezveze.

Zapravo ne trosi s obzir da to kruzi u prirodi pa kad uzme kisik vrati CO2 i onda biljke u procesu fotosinteze koriste CO2 za stvaranje kisika i glukoze..Da se ne lazemo
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
uff ufff ufffffffffff nemoj zurit,pomalo

Ma ovo je jeben server, Boga pitaj sta ce se desi tako da favorita veliko nema i mislim da ga duze vrijeme nece biti, sve zavisi tko ce odustati, ono ovo spajanje, pa cemo vidimo ali svakako da se vec cetri plemena mogu izdvojiti, suvisno je pisati tko su 4 ta trenutno jaca plemena :kokice:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
uff ufff ufffffffffff nemoj zurit,pomalo

Ako misliš da tvoje pleme ima šanse jer si ubio igru sa pb i ti ih držiš na tom nekom višem ranku nego što trebaju biti, i tako te stvari, nemoj ti žurit bgt, nemate šanse :)
 
Reaction score
2
Ako misliš da tvoje pleme ima šanse jer si ubio igru sa pb i ti ih držiš na tom nekom višem ranku nego što trebaju biti, i tako te stvari, nemoj ti žurit bgt, nemate šanse :)

Zasto i ne koristit pb ako moze..Treba se prilagodit vremenu kakvo je..Isza stvar ko da izadjes sad na ulicu sa 'fudbalerkom' jer ti se ne svidja kako se vrijeme mjenja..Mada eto da je na lose je
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Zasto i ne koristit pb ako moze..Treba se prilagodit vremenu kakvo je..Isza stvar ko da izadjes sad na ulicu sa 'fudbalerkom' jer ti se ne svidja kako se vrijeme mjenja..Mada eto da je na lose je

To sam rekao jer je bio kao i većina protivnik takvog igranja i onda dođe ima akademiju par dana posle početničke eno ga usro se sa 15 lvl farmom :D
 
Status
Not open for further replies.
Top