Spam

Status
Not open for further replies.

adoo23

Member
Reaction score
10
Vratit cu sve tvoje postove unazad, i u svakom cu ti naci gresku :D
Idi sad odvadi malo i lezi spavaj, vjerovatno neces moci dugo da pristupis ovom forumu vishe, pa zasto ne kazes nesto za kraj?

Nesto za kraj?

Kraaj kapije stojiiiiim jer znam da ces dociiii.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
dođi na brata in person, ja nisam nešto, ali takvih kao ti, nema teorije za prepast se. Izvoli, za tebe tu uvijek :* :)



za info nekih mnogo glupih ovdje(toni) pjana igra 23 a 24 je usputna stanica za dizat selo jednom dobrom čovjeku. ' 2 Ludi petak Crnci 228.165 35 6519 '
I za info još nekih glupih ljudi ovdje(toni) ' 2 Ludi petak Crnci 3.066.980 14.03.2016 '

Al ono stvarno, mogu te naučit kako igrat bez burze, kako farmat i tako to, a ne kao tvoj drugar sniper, prvi na svijetu sa nukom sa rekordom od 100k ofarmano.. A da nisi ni ti bolji. Sjećam se kako je tako kulijack ispušio na hr20, pa došao na 22 sa brukom premiuma i potrošenih eurića. Isto si ispušio na 23, sad došao na 24 sa ciljem biti 'najjači' .. De da počnem i ovo ozbiljno, svakako si mi blizu? Možeš li očistit 100/100 deffa makar? Da li je potencijal farme na 15 dovoljan ? hhhhh

Nije da si smiješan, al ono nije liku, ma nijeeeeeee

nemas ti mene sto naucit,dok sam ja igro,ti si jos gledao pocetnu stranicu plemena da naucis kako uc na racun...

O farmanju mi ne trebas pricat,sve se to vidi na prijasnjim svijetovima,tko koliko ima dnevnih i ostali,tj koliko ih ti nemas
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
nemas ti mene sto naucit,dok sam ja igro,ti si jos gledao pocetnu stranicu plemena da naucis kako uc na racun...

O farmanju mi ne trebas pricat,sve se to vidi na prijasnjim svijetovima,tko koliko ima dnevnih i ostali,tj koliko ih ti nemas

dok ti gledaš kolko drugi nema,a ne koliko ti imaš nema od tebe ni čovjeka ni igrača
 
Status
Not open for further replies.
Top