Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
http://prntscr.com/akdo57


Admini ocigledno ne rade posao, pogledaj porazeni jedinica pogledaj gradova, daj ba jel ovdje neko kad je bio mali veslo siso?
Stvarno mi se gadi ova igrica sve vise i vise, jebote pa daj igraj kako se igra covjece, rank je sad ne bitan to zna svako ko igra ovu igricu duze to se leti kupe budalastine, javno govorim za ovog igraca ne interesuje me ko je i sta je

zbog cega admini ovo dopustaju 5 gradova nije lik 100 koplja nekom ubio, vjerovatno mu je neko poklanjao gradove onako iz dosade na sto je ova igrica spala Boze sacuvaj
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
http://prntscr.com/akdr43


Javo govorim glavnom adminom WICKEDU neka se obrati i objasni malo stvari ovdje, inace ja ne zelim da igram pod ovakvim uslovima nikako a ni mnogi moji prijatelji a ni kolege iz plemena :)

Sami ste napisali pravila, onda ih i postujte.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Hocu da mi se objasni kako dva tri igraca mogu krenuti svijet nabijaju gradove i spoje se na jedno, ja to u pravilim nisam nasao da je dozvoljeno, jebote de pokvarite i ovo malo cari sto se ima, najbolje po deset igraca stavite na racune to je najbolje
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Hocu da mi se objasni kako dva tri igraca mogu krenuti svijet nabijaju gradove i spoje se na jedno, ja to u pravilim nisam nasao da je dozvoljeno, jebote de pokvarite i ovo malo cari sto se ima, najbolje po deset igraca stavite na racune to je najbolje

nigdje i ne pise da se ne smije duale :)
Isti igrac na vise racuna je zabranjeno kako pise.. A ne vise igraca na istom, ako nemaju i svoje druge istovremeno

a ujedno cijeli svijet je startao na taj način, tj dobar dio se spaja na taj način pa nezz kuda si nasao bas toga igraca sad.. i po cemu on razlicit od drugih :)
______________________________________________________....

a da stoji pravilo da samo jedan na svakom racunu.. dobar dio igraca nebi uopče igralo.. jer je rijetkost da igra samo jedan po acc, rijetki imaju toliko vremena za gubit :) ljudi igraju po dvoje-troje vec od starta neki, a kasnije i po četvorica.. sve je to vec normalna stvar, nista novo naprema proslih svijetova :)

a sta se sittanja tice vec i za to ima pravilo da se ne smije sitat više od 2 računa u nekom roku.. pa samim time samo bi zakomplicirali stvari.. jer bi sve moralo bit organizirano ko koga sittat itd..

:pivo: na mene :p
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
nigdje i ne pise da se ne smije duale :)
Isti igrac na vise racuna je zabranjeno kako pise.. A ne vise igraca na istom, ako nemaju i svoje druge istovremeno

a ujedno cijeli svijet je startao na taj način, tj dobar dio se spaja na taj način pa nezz kuda si nasao bas toga igraca sad.. i po cemu on razlicit od drugih :)
______________________________________________________....

a da stoji pravilo da samo jedan na svakom racunu.. dobar dio igraca nebi uopče igralo.. jer je rijetkost da igra samo jedan po acc, rijetki imaju toliko vremena za gubit :) ljudi igraju po dvoje-troje vec od starta neki, a kasnije i po četvorica.. sve je to vec normalna stvar, nista novo naprema proslih svijetova :)

a sta se sittanja tice vec i za to ima pravilo da se ne smije sitat više od 2 računa u nekom roku.. pa samim time samo bi zakomplicirali stvari.. jer bi sve moralo bit organizirano ko koga sittat itd..

:pivo: na mene :p

Ajde ne pricaj previse, nije dozvoljeno da igraci guraju acc pa se spoje, to nije dozvoljeno i ne moze me niko ubijediti da jeste, sta pricas gluposti, ajde se svi spojimo najbolje

prvo su igrali na posebnim rachunima (ALI SA NAMJEROM DA SE IZGRADE PA SPOJE) valjda treba od pocetka zajedno, i kako neko moze imati pet gradova a nikako porazenih sami multici i ne moze me niko ubijediti da nije tako, neka fino admini sve provjere i neka okace banove, ili cemo svi igrati sa multicima i na taj nacin kupiti gradove.
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Ajde ne pricaj previse, nije dozvoljeno da igraci guraju acc pa se spoje, to nije dozvoljeno i ne moze me niko ubijediti da jeste, sta pricas gluposti, ajde se svi spojimo najbolje

prvo su igrali na posebnim rachunima (ALI SA NAMJEROM DA SE IZGRADE PA SPOJE) valjda treba od pocetka zajedno, i kako neko moze imati pet gradova a nikako porazenih sami multici i ne moze me niko ubijediti da nije tako, neka fino admini sve provjere i neka okace banove, ili cemo svi igrati sa multicima i na taj nacin kupiti gradove.

multici nisu, a ako jesu neka ih kazne sta fali :) posteno ;)
Tko ce ga znati sta su oni mislili i planirali.. sve je to teorija i misljenje.. Tko ce dokazat sta da su se htijeli spajat od početka planirano.. i da nisu bas htijeli solo, a sad nesto ih spriječilo pa moraju dual jer ne stignu sami ipak hahahahh

realno dinče... rijetko sta je više dobro u ovoj igrici i pošteno ako će se tako gledat :)
ali ovo nije kontra pravila posto nigdje ne pise da je zabranjeno,.. :p

ti napravi ko sta rekao 10 računa i mjenjaj IP i to sve i igraj, i dobit ces bana vrlo vjerojatno prije ili kasnije, jer ćeš se kad tad zajebat pa ce skužit sta radis :)

a ovo krenuli sve ljudi sa svojim računima, i to sta su se odluciti spajati je nesto drugo, a ne multici ko sta kazes :)

:pivo: na mene opet :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
multici nisu, a ako jesu neka ih kazne sta fali :) posteno ;)
Tko ce ga znati sta su oni mislili i planirali.. sve je to teorija i misljenje.. Tko ce dokazat sta da su se htijeli spajat od početka planirano.. i da nisu bas htijeli solo, a sad nesto ih spriječilo pa moraju dual jer ne stignu sami ipak hahahahh

realno dinče... rijetko sta je više dobro u ovoj igrici i pošteno ako će se tako gledat :)
ali ovo nije kontra pravila posto nigdje ne pise da je zabranjeno,.. :p

ti napravi ko sta rekao 10 računa i mjenjaj IP i to sve i igraj, i dobit ces bana vrlo vjerojatno prije ili kasnije, jer ćeš se kad tad zajebat pa ce skužit sta radis :)

a ovo krenuli sve ljudi sa svojim računima, i to sta su se odluciti spajati je nesto drugo, a ne multici ko sta kazes :)

:pivo: na mene opet :D

Da, pet gradova 250 porazeni kapa dole nema sta :)
U cemu je caka onda?

neko mu poklonio 4 grada :)
ajde molim te..

za mene ste svi cigani koji to radite.
I sad neka mi se nadje neki debil da mi kaze sta sam ja radio prije, ja sam to radio i proslo je, ali sa multicima nikad u zivotu nisam igrao eto toliko.
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Da, pet gradova 250 porazeni kapa dole nema sta :)
U cemu je caka onda?

neko mu poklonio 4 grada :)
ajde molim te..

za mene ste svi cigani koji to radite.
I sad neka mi se nadje neki debil da mi kaze sta sam ja radio prije, ja sam to radio i proslo je, ali sa multicima nikad u zivotu nisam igrao eto toliko.

pa i nije okej, i na neku pohvalu :) ali je već viđena stvar i ništa novo, da se spajaju po 3-4 ljudi i da dobiju na taj način sela a i bolje pokriven acc..

Puno toga nije okej.. samim time ako tako gledas nije okej ni ovo sa premom.. da ljudi udaraju po 10k prema u startu.. i da prelete svih drugih bez imalo muke.. a drugi se u to vrijeme hebu sa farmanjem dan i noc a nisu ni blizu ovima svejedno :) al i toga ima

kao i spajanja i duala, a ne znam jos da je neko bio banan iz razloga da je dual igrao sa nekim.. osim ako nije istovremeno igrao na jos nekom (multi acc) :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pa i nije okej, i na neku pohvalu :) ali je već viđena stvar i ništa novo, da se spajaju po 3-4 ljudi i da dobiju na taj način sela a i bolje pokriven acc..

Puno toga nije okej.. samim time ako tako gledas nije okej ni ovo sa premom.. da ljudi udaraju po 10k prema u startu.. i da prelete svih drugih bez imalo muke.. a drugi se u to vrijeme hebu sa farmanjem dan i noc a nisu ni blizu ovima svejedno :) al i toga ima

kao i spajanja i duala, a ne znam jos da je neko bio banan iz razloga da je dual igrao sa nekim.. osim ako nije istovremeno igrao na jos nekom (multi acc) :D

cigani, i ciganska igra, i nije da nije okej nego nikako nije okej, ali nadoci ce to za dva mjeseca sve dok budu veliki ratovi i dok samo skill bude u igri, ovaj rani pocetak ja pisam odma sad, vidjet ce se kasnije ko zna igrati i baratati sa ms, pa neka im preimum tu pomogne
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
cigani, i ciganska igra, i nije da nije okej nego nikako nije okej, ali nadoci ce to za dva mjeseca sve dok budu veliki ratovi i dok samo skill bude u igri, ovaj rani pocetak ja pisam odma sad, vidjet ce se kasnije ko zna igrati i baratati sa ms, pa neka im preimum tu pomogne

ma da se mene pita ja bi takve poslao tamo na w83 otkud su i došli vamo hahahaha :p
Razumijem da.. poslije se svakako vidjet ko je kakav :D jer na srecu nisu uveli jos da Pb brani sela, sječe i to sve...

iako ne može se reć sa sigurnošću da se neće i to uvest kako se krenulo :)

:pivo: na mene :p
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
http://prntscr.com/akdo57


Admini ocigledno ne rade posao, pogledaj porazeni jedinica pogledaj gradova, daj ba jel ovdje neko kad je bio mali veslo siso?
Stvarno mi se gadi ova igrica sve vise i vise, jebote pa daj igraj kako se igra covjece, rank je sad ne bitan to zna svako ko igra ovu igricu duze to se leti kupe budalastine, javno govorim za ovog igraca ne interesuje me ko je i sta je

zbog cega admini ovo dopustaju 5 gradova nije lik 100 koplja nekom ubio, vjerovatno mu je neko poklanjao gradove onako iz dosade na sto je ova igrica spala Boze sacuvaj

Uglavnom se ne slaže s većinom toga što Osmičević napiše, ali evo i da se nađe nešto s čim se slažem.
Ne može se reći da je ovo direktno protiv propisa, ali je u zadnje vrijeme uhvatilo previše maha tako da se slažem da bi se trebalo nešto uradit da se ograniči ovo višestruko spajanje, na granici multića. Jest da je siva zona, ali bi je trebalo razbistrit i uvest neke limite.
Ne igram aktivno pa mi i ne smeta, ali razumijem Osmičevićevu frustraciju. Ispada da si u teškom zaostatku ako pošteno startaš, sam na računu bez nekoga ko paralelno razvija neki račun 'za pokupit'. Činjenica je da ovo počinje ubijat ovu igru skoro i više od PBa. :eek:ok:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Uglavnom se ne slaže s većinom toga što Osmičević napiše, ali evo i da se nađe nešto s čim se slažem.
Ne može se reći da je ovo direktno protiv propisa, ali je u zadnje vrijeme uhvatilo previše maha tako da se slažem da bi se trebalo nešto uradit da se ograniči ovo višestruko spajanje, na granici multića. Jest da je siva zona, ali bi je trebalo razbistrit i uvest neke limite.
Ne igram aktivno pa mi i ne smeta, ali razumijem Osmičevićevu frustraciju. Ispada da si u teškom zaostatku ako pošteno startaš, sam na računu bez nekoga ko paralelno razvija neki račun 'za pokupit'. Činjenica je da ovo počinje ubijat ovu igru skoro i više od PBa. :eek:ok:

Upravo o tome, nije da je uzelo previshe maha nego je ovo postala ludnica, imam mnogo ljudi koje znam i koje cujem i s kojima sam u dobrim odnosima pa mi kazu noblat cu multic, direktno sam protiv toga i tih multica, ne bunim se ja sto sam tek 17-ti na ranku, jer odlicno znam gdje pripadam a i prvo selo sam prvo pucao deff sad nesto slabije off i odma ga ispucao da kolegi ocistim grad morao uletiti..

nego kad vidim ovako ovaj rank, okej premium bodove mogu razumiti trebaju da opstanu serveri, i ne bunim se oko toga jer znam da premium vazi na pocetku kao odskocna daska ko ima, ali isto tako sam svjestan da u daljoj fazi igre premium ne znaci nista, i to svi znaju..

ja stvarno sad apelujem da WiCked, kao glavni ovdje nesto uradi po ovom pitanju, jer ja prvi koji sam ovdje godinama, i nije stvar ko me mrzi ko ne, nego hajde fino kad udje na ovaj vanjski forum da ne okaci Osmicevicu ban, nego se i vi pozalite malo, ako on udje i vidi da sam samo ja ovo pisao lagano i ladno ce mi okaciti ban, nego se fino svi dignite i zalite se i onda ce morati nesto uraditi..

ne budite ovce, ako se ovako nastavi nece valjati, ja slusam sta mi drugi pricaju i ne vjerujem, fino sam rekao evo ovdje i javno:

Ukoliko nego od mojih kolega iz plemena nobla multica ili on ide vani ili ja idem vani i tako ce i biti

http://prntscr.com/akgl5u

ozbiljno vam kazem, uzmite i zalite se, ja cu samo dobiti ban radi ovog sto pisem vjerovatno, WiCked se ni oglasiti nece, meni ce dati ban i necu imati pristup vanjskom a sve ce isto biti, fino svi recite i mora biti promjena.
 

haris22

Member
Reaction score
6
Sa jedne IP adrese ne smije se koristiti više od jednog računa, ali 1 račun može da se kontroliše više IP adresa - eh sad zahtijevam da mi se objasni kako se za multiće može dobit ban, a za ovo ne?
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Sa jedne IP adrese ne smije se koristiti više od jednog računa, ali 1 račun može da se kontroliše više IP adresa - eh sad zahtijevam da mi se objasni kako se za multiće može dobit ban, a za ovo ne?

ovaj prvi dio zabranjen, a drugi dio nije :p hahahah
razlika u tome :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ovaj prvi dio zabranjen, a drugi dio nije :p hahahah
razlika u tome :)

A sto ti previse pametujes, pametnije bi ti bilo da napises nesto pametno i da podrzis pa da dodje do nekih promjena
ne moze nikako da bude okej i gore si pisao dozvoljeno i to

kako ce biti dozvoljeno i JEBENO FER

ja tebi primjer kazem hajde novi server se otvara igramo zajedno ti gradi grad, dovedi jos jednog da gradi i svi se spojimo, i nas troje igramo zajedno, vi meni gradite grad, i ja vas dva pokupim i vi odma automatski predjete na moj rachun i vi imate tri jebena grada i noblate i uzmete nekog ko je kreno jebeno sam, aktivno, i gdje je tu fer igra

ili napisi sta pametno ili nemoj se ubacivati nikako zamolit cu te.
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
Pa jebote imam sad 30 osoba u razredu kazem de igrajte za mene, razvijajte gradove ja cu vas noblat kasnije. To spada u multice po meni i trebalo bi biti zabranjeno. A vama ako je u redu da vas neko pravi budalom i da se kasnije hvali kako je bolji od vas kako je on ovo ono, onda ostanite i igrajte, trosite pare na nesto sto ce vam se zgadit za mjesec dana kada ovi sto se "spajaju" budu kontrolisali svijet a vi gledali u svoja sela sa njihovim nickom i vasim ulozenim parama u ta sela
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
A sto ti previse pametujes, pametnije bi ti bilo da napises nesto pametno i da podrzis pa da dodje do nekih promjena
ne moze nikako da bude okej i gore si pisao dozvoljeno i to

kako ce biti dozvoljeno i JEBENO FER

ja tebi primjer kazem hajde novi server se otvara igramo zajedno ti gradi grad, dovedi jos jednog da gradi i svi se spojimo, i nas troje igramo zajedno, vi meni gradite grad, i ja vas dva pokupim i vi odma automatski predjete na moj rachun i vi imate tri jebena grada i noblate i uzmete nekog ko je kreno jebeno sam, aktivno, i gdje je tu fer igra

ili napisi sta pametno ili nemoj se ubacivati nikako zamolit cu te.

Sve je to jasno i oke sta kazes :) al čisto sumnjam da će oni mjenjat pravila same igre, i to sve radi nekog pojedinca jer mu nesto ne odgovara.. A opet teško da će se svi ni složit sa time i podržat.. jer ih dosta to i radi free sela i sve to :)

To fora kao i na forumu sta stave da predlažu ljudi postavke za novi svijet, a poslije opet stave kako žele oni i kako su i planirali :)
nesto se slučajno desi da je isto ko šta su ljudi htijeli, al uvijek ima nešto različito.. čak ni u tome ne slušaju šta bi igrači htijeli..

a kamo li da ce pravila same igre mjenjat :) nije se reklo da nije okej to sto kazes, nego da su takva pravila i tesko da će oni to mjenjat, pisao ti ili ne..

:pivo:
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top