Spam

Status
Not open for further replies.

Lucy00

New Member
Reaction score
0
Pa ovo je blamaza teska hahahhahaha
Ljudi davaju novac a oni uzimaju multice
Pa stvarno pazite malo :p
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
Gdje si momak :D nemoj onoga da ti 30 njih dize selo, cijeli razred :p
ionako si opasnost iz sijene za svijet.. a kamo li uz free sela još :pivo:

opasnost iz sjene 28 na ranku ? opasnost iz sjene koja igra 3 mjeseca a na prvom svijetu bez pba ima 8 sela? opasnost iz sjene kojoj je ovo drugi svijet a znam da cu ga odigrat bolje od onih koji su prestali da broje ?
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
opasnost iz sjene 28 na ranku ? opasnost iz sjene koja igra 3 mjeseca a na prvom svijetu bez pba ima 8 sela? opasnost iz sjene kojoj je ovo drugi svijet a znam da cu ga odigrat bolje od onih koji su prestali da broje ?

eto ga :D jos krivo shvatio.. ovo bilo ko pohvala da opasan i bez da ti dizu sela drugi :p hahahah
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
eto ga :D jos krivo shvatio.. ovo bilo ko pohvala da opasan i bez da ti dizu sela drugi :p hahahah

Shvatam ja sta si ti rekao, nisam glup, ali malo promisli sta govoris, ja sam neko ko provodi dane, sate na ovoj igrici i debilno je da dodje neko da pokupi free sela i da mi se pravi pro a ne zna osnovne stvari igrice
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
A Rita, nema veze pojedinci, ja imam 30 prijatelja i brace koja se zovu O-S-G :)
mi se svi evo bunimo i tjt, i ima da se povede rachuna oko toga, oni ovu igricu drze zbog nas, tu su zbog nas, i nama udovoljavaju :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sretan uskrs svima koji slave..

ne znam kako se tacno cestita ali evo ovako, sve najbolje od mene da oni koji ga slave provedu u veselju u krugu voljenih :love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Da odgovorim malo ovom maloumniku ``ja sam nekad bio pro``

Prvo, stavi nekakvu kapicu da ti ne padne nesto na pamet, nece valjati.

2 sela su od igraca sto su odustali, nemaju vremena igraju samnom internacional, zaigrali su i odustali, da dam selo tebi ili da uzmem kad su vec rekli da uzmem?
trece selo bila atilina farma, covjek mi rekao noblaj, opet da odbijem?

i napokon zadnje selo od teta sandrice fine nam guzare je moj duel nazalost.


zato brko nemoj da prdis naokolo, usrao si covjece i sefa i stanicu, da radim nesto protiv pravila odavno bi bio banovan(da se pomjerim s mjesta ;) )

Sta je ovdje istina?
Da odustali , jedino ako nekom na celu pise glupan :)
koje su sanse da su na tvom kontinentu, i da su kraj tebe na mapi, i da su igrali dizali rudnike koliko sam primjetio na tw stats sela, i odustali, i tebe bas znaju i tebi dali sela?

i za tebe sam vise sila:lool:
 

14. Krieger

New Member
Reaction score
0
E moja visa silo, prerano ti meni pjevas,

Znas li ti sta se desi sa pticama koje prerano pjevaju? Useru se u gnjezdo

Zato brko budi pametan, suti, lakse ce ti pasti kad ti sam iznoblam cijelo to tvoje malo besmisleno pleme
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
E moja visa silo, prerano ti meni pjevas,

Znas li ti sta se desi sa pticama koje prerano pjevaju? Useru se u gnjezdo

Zato brko budi pametan, suti, lakse ce ti pasti kad ti sam iznoblam cijelo to tvoje malo besmisleno pleme


Pa odgovori mi, ili smo ti zajebane fazone znas :D
Koje su sanse misicu ?

i pazi nemoj da mi prijetis i slicno, ako ja uzmem maha i pocnem sa muljazama nece biti okej :)
 
Status
Not open for further replies.
Top