SPAM

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pa zato jer je pjana samoprozvani najjaci farmer hahahah....
a i komentarise stalno...
a i koga cu drugog prozivati na hr27...evo:

Spavas li mirno franceticu?
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
pa ne mozes se poredit u farmanju s nekim ko ne igra sv,mozda bi bolje ofarmo mozda i ne mislim haj necemo o tome,vama svaka cast,i mi farmamo al malo nam fali do miliona jbg :Dsamo nek se farma
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Farmate ne kazemo mi da vi ne farmate :D
Ali ipak smo prvi do miliona dosli,Pele je mislim posle nas :)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
e moj sinek,drzi se ti pba...
Imam i ja naravno pba,samo sto ga ne koristim da kupujem rese,vec FARMAM.
Pogledaj,drugi sam po porazenim protivnicima u napadu,ispred je jedino 100-ka,sa kojim sa igrao vec zajedno i protiv njega i stalno je bio u vrhu sa porazenim,ali uskoro i njega skidamo sa prvog mjesta....
 

francetic

Member
Reaction score
15
e moj sinek,drzi se ti pba...
Imam i ja naravno pba,samo sto ga ne koristim da kupujem rese,vec FARMAM.
Pogledaj,drugi sam po porazenim protivnicima u napadu,ispred je jedino 100-ka,sa kojim sa igrao vec zajedno i protiv njega i stalno je bio u vrhu sa porazenim,ali uskoro i njega skidamo sa prvog mjesta...
TheDoctor., post: 139019, member: 4906"]e moj sinek,drzi se ti pba...
Imam i ja naravno pba,samo sto ga ne koristim da kupujem rese,vec FARMAM.
Pogledaj,drugi sam po porazenim protivnicima u napadu,ispred je jedino 100-ka,sa kojim sa igrao vec zajedno i protiv njega i stalno je bio u vrhu sa porazenim,ali uskoro i njega skidamo sa prvog mjesta....
Sinek, poklopi se ušima i kuš.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
hahaha francetis ljubomoran u nas u 8h bilo ofarmano kao on jucer cijeli dan
sta cu ti kad ne znas covjece,samo znas davat pare i kupovat pb,ne znas sta je farmanje ni igra
 

francetic

Member
Reaction score
15
Sad ne znaš šta bi rekao pa odma kuš :D
Pojma nemam tko si u igri i ne zanima me puno, nemoj se diskreditirat puno za levate i balavurdiju.
Sniper221 je dokazani prevarant, na s23 je ulazio na pjanin račun i vraćao deff dok ga je napadao, tomo je sve ispričao.
Za ovog drugog ne treba biti puno pametan i razumit što radi, kasnije će se usrat u gaće kao što uvijek biva.
Zato dečko čuvaj svoj ugled.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Na sta si ti spao kad slusas sta ti tomo prica hahahah....Kakav sniper upadao na racun...
Gledaj franceticu ovako,kad budes nesto tako pricao,zamolio bi te da izneses neki dokaz,neku sliku,nesto...
Naravno ne razgovor sa tomom,koji je spijun gdje god ode...
Kao drugo ja sam npr rekao da sam najjaci farmer,odnosno moj acc na kojem igramo nas dvojica i na to sam dao sliku...Jel tako?
Tako da nemoj iznositi nesto sto nije potkrijepljeno sa argumentima..

I ne znam za koga je to namijenjeno "kasnije ce se usr u gace kao sto biva"
 

francetic

Member
Reaction score
15
Na sta si ti spao kad slusas sta ti tomo prica hahahah....Kakav sniper upadao na racun...
Gledaj franceticu ovako,kad budes nesto tako pricao,zamolio bi te da izneses neki dokaz,neku sliku,nesto...
Naravno ne razgovor sa tomom,koji je spijun gdje god ode...
Kao drugo ja sam npr rekao da sam najjaci farmer,odnosno moj acc na kojem igramo nas dvojica i na to sam dao sliku...Jel tako?
Tako da nemoj iznositi nesto sto nije potkrijepljeno sa argumentima..

I ne znam za koga je to namijenjeno "kasnije ce se usr u gace kao sto biva"
Išš, Tomo mu je dao password jer je bio dual pjani na prijašnjim svjetovima, zato kuš i ostani.
Što ću ja nekom balavcu dokazivat bilo što?
Idi farmaj si multiće, iš.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahah botino jedna,tomo mu rekao aaa hahahah..jos ne vjerujem kako si naivan tako...
Kakve multice ti spominjes koji k,jesam ti rekao pogledaj porazene,dalje ovdje nema milicije,trebao bi ostalo sam zakljuciti ali s obzirom da vjerujes tomi na rijec,tesko da ces to i uraditi....
 

francetic

Member
Reaction score
15
Hahah botino jedna,tomo mu rekao aaa hahahah..jos ne vjerujem kako si naivan tako...
Kakve multice ti spominjes koji k,jesam ti rekao pogledaj porazene,dalje ovdje nema milicije,trebao bi ostalo sam zakljuciti ali s obzirom da vjerujes tomi na rijec,tesko da ces to i uraditi....
Dečko, štedim te vjeruj mi, nemoj navaljivat jer obožavam ubijat u pojam prepotentne budale.
Sješi jer ćeš se pokajat, ubit ću te diskursom. Jednostavno nisi mi dorastao previše si balav i alav.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Pojma nemam tko si u igri i ne zanima me puno, nemoj se diskreditirat puno za levate i balavurdiju.
Sniper221 je dokazani prevarant, na s23 je ulazio na pjanin račun i vraćao deff dok ga je napadao, tomo je sve ispričao.
Za ovog drugog ne treba biti puno pametan i razumit što radi, kasnije će se usrat u gaće kao što uvijek biva.
Zato dečko čuvaj svoj ugled.

Ne znam sto stalno godine predbacujes u argumente, kao da su one bitne u plemenima?

Ti recimo imas 40-50 godina (lupam bez veze) a Adin ili netko drugi njegovih godina te nadmasi u igri i ti odma a balavac a alav a balav a ovakav a onakav, potrudi se, budi bolji, dokazi i biti ces postovan...Ne vrijede godine nista naslijepo, prijateljski savjet...

I odmah da kazem, da nisam bolji od nikog na plemenima od svih tih 400 igraca aktivnih jer vjerujem da nisam dok se ne dokazem, eto...
 
Top