SPAM

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Tako je Osmo.....Apsolutno realno rečeno ovom mišu malom pamiju.....
Crnci dvolicni ste,imam i ja poruke gdje vas Kum hoce da predju odredjeni igraci u pleme vase...Hajde ovo sto smo mi pitali tamo neke igrace koji nemaju veze sa nasim ni vasim plemenima ali vi ste poceli nase saveznike nuditi sa mjestom u plemenu...
Sramota,ali hej znamo svi na koji nacin crnci uzimaju svjetove a to je regrutovanje protivnickih igraca....
Mali mis te kara, pa ti gledaj, i pozdravio te Mate :cool:

Evo ti uvuci se ti Dini jos malo
http://prntscr.com/e8o91n

p.s. Dino bez ljutnje :p
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
I onda osvojim sa covjekom taj svijet.....
E pami iskarali smo mi tebe kako nisi ni znao da mozemo
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
I onda osvojim sa covjekom taj svijet.....
E pami iskarali smo mi tebe kako nisi ni znao da mozemo
Ja evo od kad igram jos nisam vidio da si mi ti uzeo selo, a kamoli nesto drugo, a s druge strane ja tebi jesam, ili ces mozda postavit sliku kad si noblo racun na brisanju, ccc, et i tebi karanje na 26 je bilo, ako cemo vec spominjat te neke prethodne servere, uzivaj noobu, eto nas uskoro opet, razvij sela da se ja ne moram mucit :*
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Dijete ti si puko, sinanovicev plemic ;) al da skratimo pricu, 23 ste na poretku, da ne bi ovog zadnjeg barbara od 6 k sto ste noblali bili bi na drugoj stranici poretka pametnom dovoljno, promijenite nazive sela u xxx , rewova genijalna ideja, pravo zbunjujuce za akciju na svijetu sa osmatracnicom, jebena genijalnost na nivou, plač, uzivajte, pozz :cool:
 

francetic

Member
Reaction score
15
dobro ljudi pišite našem savezu kako ćemo ih mi sjebat , a zipa ovo šta vi sa svog uradiste http://prntscr.com/e8ml9y vaše navodno pleme od starta,al su svi igrači za to da vam daju sela na par acc i da igrate :D GJ , francetiću prvo od sebe krenut treba,tvoji igrači za tebe govore da si igrač koji će se svime poslužit da dodje do pobjede,i uredu i treba se služit al si isti onaj ko će za iste stvari drugog prozivat,i de malo igraj izmijenjali ste 16 igrača do sad na acc
Benjo brate, štedim te radi Pjane, nemoj molim te...
U zadnja 3 dana 4 igrača iz bjelaca i FYS-a su nam se nudila. Isto kao što si ti jednom, sjećaš se? (svi su odbijeni jer nas takva pobjeda ne zanima)
Jeli te ikad itko iz Crnaca zvao dok nije došao Pjana i ostavio obraz za tebe.
Znaš i sam koliko se igrača meni osobno nudilo u isto vrijeme kad i ti, znam da znaš zato spusti krijestu.
U Crnce se ne ulazi baš lako ali jednom kad uđeš teško ćeš izaći.
I sad vi probavate napravit spiku o Crncima a pišete sami o sebi.
Na računu Francetić igra točno onoliko ljudi koliko ih igra od početka. Nikakva rotacija ne postoji.
Ja, Head hunter, Mahir i Combe i igrat će dok god nam se bude dalo.
Mi će mo uzimati u pleme onog koga mi budemo htjeli i kad mi budemo htjeli a onaj koga budemo uzimali znat će zašto ga uzimamo.
Laku noć želim.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
4 Igrača na 1 računu, eto ne znam šta bih rekao. Nije da se želim sad prepirati sa francetic ali mislim da to nikako nije okej :D.
Ali ne krivim igračhe, nego isključivo administraciju, dno dna. :).
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
vala sve nake svadze i prpirke...niko da kaze raja haj castim gajbu pive...! )
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Dijete ti si puko, sinanovicev plemic ;) al da skratimo pricu, 23 ste na poretku, da ne bi ovog zadnjeg barbara od 6 k sto ste noblali bili bi na drugoj stranici poretka pametnom dovoljno, promijenite nazive sela u xxx , rewova genijalna ideja, pravo zbunjujuce za akciju na svijetu sa osmatracnicom, jebena genijalnost na nivou, plač, uzivajte, pozz :cool:
I njegov i svoj sjeko botu hahah mislis uletit tako kod nas e momaaak
pa sta ako smo 23. rank ?? jel to ovi ispod 23. i 25. ranka nisu zasluzili da budu tu gdje jesu, i nisu dobri igraci ?? Momak samo rank gledas zato i jesi bot

moja ideja xxx, ne rewova, i nema svako osmatracnicu ko ti, na 15 si je digo jos prije 2 mjeseca usro si se ko pile
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Al zato sav off ide na tebe pami, katamo ti 3 grada na 26 poenaaaaa ima da te nema bebo
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Mali, odkad si dosao na Doktorov racun stvarno si glup postao, lupas iza glave, hajde evo sto krades ljudima pb ko na hr 23, jos lazes, evo zahtjevam da stavis ovdje izvjestaj mog plemica, logicno da ga ne mozes stavit kad ga nema, kum.rs mi se javlja sjeci ovo ako mozes, jedini koji stizem sa teskom za 4 min nakon primljene poruke, ako treba evo i stavit cu vrijeme poruke i plemice iz najblizeg sela koliko im treba pa da vidimo, evo stavi ovdje report tog mog plemica nek svi vide, lazljivi balavce.

A sto se tice osmatracnice, nisam je ni imao kad ste se kucali na mene, a sa druge strane kad sam noblo vama 2 sela, polje do polja sela imate 2 osmatracnice, jedna u drugoj, jeste genijalni, i ko se tu prepao, bojite se da vam ne zakaze jedna, pa stavi 2 za svaki slucaj,a sto se tice katanja, dobrodosli ste, jedva cekam da vas vidim :cool:
 
Last edited:

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
http://prntscr.com/e975is
vrijeme kada mi edo (KUM.RS) javlja za plemice

http://prnt.sc/e8nw3i
vrijeme plemica

8.42 treba mom najblizem plemicu da stigne u to prenoblavanje o kojem ti pricas
pa eto ti sracunaj malo, smrkljo jedan balavi, kad lazes, lazi da valja, nemoj da bude da ne mozes potkrijepit laznim argumentima smoto jedan mali ;)
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
dobro sad prijava za kuma za tu psovku jedan bancic na 24h sto da ne :p
Slobodno misu, mozes probat ;) Nesto ti nema tog reporta, u lazi su kratke noge, pazite samo da vam se prijava ne vrati troduplo, posto ima materijala i sa ove strane ;)
 
Top