TOP 25 igrača

Reaction score
3
Meni samo nije jasno ovoliko prepucavanje i prozivanje, a tek je ovo uopce i pocelo...


Sta imate spominjati ove racune koji su zbog pba sad na vrhu.... Imaju sad morala koliko hoces, imaju sela, vojske, vecina osmicevicevog plemena je na pb igrala, bar ovi trenutno najboilji. Da li to nesto znaci, ne !!!!! Mozete koliko hocete ulozit pba na pocetku, bit cete u prednosti, ali sve dodje na svoje ubrzo.

Koliko vidim osmicevic sebi daje zapravo da vec proglasi pobjedu. Svaka cast, samo ne bih bio siguran toliko u to. Kazes imas dobru ekipu, imas 2 puna plemena i ubrzo dobar dio free sela od tih manje aktivnih u tim plemena. Biti cete dugo u prednosti zbog brojnosti, ali brojnost ne znaci puno ako je protivnik pametan.

Nemoj osmicevicu se dizat, nit tu tvoju ekipu, jer realno, nije to ni blizu neke ozbiljne i jake ekipe...... Dobro ti znas od kakvih si igraca i ekipa gubio ba svjetove, a kasnije i hr......

ps. tema je komentarisanje igraca, a ne hvaljanje svojih saplemenika.......
 

Tomekc

New Member
Reaction score
0
Meni samo nije jasno ovoliko prepucavanje i prozivanje, a tek je ovo uopce i pocelo...


Sta imate spominjati ove racune koji su zbog pba sad na vrhu.... Imaju sad morala koliko hoces, imaju sela, vojske, vecina osmicevicevog plemena je na pb igrala, bar ovi trenutno najboilji. Da li to nesto znaci, ne !!!!! Mozete koliko hocete ulozit pba na pocetku, bit cete u prednosti, ali sve dodje na svoje ubrzo.

Koliko vidim osmicevic sebi daje zapravo da vec proglasi pobjedu. Svaka cast, samo ne bih bio siguran toliko u to. Kazes imas dobru ekipu, imas 2 puna plemena i ubrzo dobar dio free sela od tih manje aktivnih u tim plemena. Biti cete dugo u prednosti zbog brojnosti, ali brojnost ne znaci puno ako je protivnik pametan.

Nemoj osmicevicu se dizat, nit tu tvoju ekipu, jer realno, nije to ni blizu neke ozbiljne i jake ekipe...... Dobro ti znas od kakvih si igraca i ekipa gubio ba svjetove, a kasnije i hr......

ps. tema je komentarisanje igraca, a ne hvaljanje svojih saplemenika.......


Eto tebi nije jasno prepucavanje a sam napises tolko glup komentar da svakako ti moram odgovoriti. Ali s jednim se slažem kod tebe to je da ce sve doci na svoje ubrzo,to ces se i sam uvjeriti jer trneutno stanje nije realno. Ako ovo nije ozbiljna ekipa na hr vise nece nit biti ozbiljne ekipe(samo mi nemoj pocet spominjat neka imena jer to si mozes nabit na znas sto vec-usredotoci se na sadasnjost te igrace koji su trenutno na hr serveru a ne koji su bili "90-te" na ba) i jednostavno ne mozes usporedivat neciju igru ili bilosta unazad 10godina i sad tako da bolje da se ne javljas ovdje jer samim time potices prepucavanje
 

Fire Phoenix

Member
Reaction score
37
Zašto se palite na Dinu? Svi znamo da je radio svašta, ali eto promjenio se, zašto ljudi ne žele da prihvate tu činjenicu stvarno mi nije jasno, ja koliko znam on je čist od raznoraznih gluposti od hr24, a sa 100% sigurnošću tvrdim od hr25. Pomirite se ljudi i sa činjenicom da je kvalitetan vođa, zasigurno da postoje i bolji od njega, to niko ne spori, ali može se reći da je momak doživio neku vrstu prosvijetljenja. To nije više onaj balavac sa ba a kasnije i sa hr koji je provocirao, vrijeđao i bio omržen, sada je posložio kockice u glavi i ponaša se normalno prema normalnim ljudima, niko ne može trpiti provokacije, vrijeđanje i slične stvari dovjeka, uvijek dolazi do pucanja bez obzira na nivo tolerancije, zato ljudi moji opustite se i igrajte svoju igru i neka bolji pobjedi. LP

faree
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Meni samo nije jasno ovoliko prepucavanje i prozivanje, a tek je ovo uopce i pocelo...


Sta imate spominjati ove racune koji su zbog pba sad na vrhu.... Imaju sad morala koliko hoces, imaju sela, vojske, vecina osmicevicevog plemena je na pb igrala, bar ovi trenutno najboilji. Da li to nesto znaci, ne !!!!! Mozete koliko hocete ulozit pba na pocetku, bit cete u prednosti, ali sve dodje na svoje ubrzo.

Koliko vidim osmicevic sebi daje zapravo da vec proglasi pobjedu. Svaka cast, samo ne bih bio siguran toliko u to. Kazes imas dobru ekipu, imas 2 puna plemena i ubrzo dobar dio free sela od tih manje aktivnih u tim plemena. Biti cete dugo u prednosti zbog brojnosti, ali brojnost ne znaci puno ako je protivnik pametan.

Nemoj osmicevicu se dizat, nit tu tvoju ekipu, jer realno, nije to ni blizu neke ozbiljne i jake ekipe...... Dobro ti znas od kakvih si igraca i ekipa gubio ba svjetove, a kasnije i hr......

ps. tema je komentarisanje igraca, a ne hvaljanje svojih saplemenika.......


Ti si Anese stvarno glup.
Nije ovo pleme jedno od jačih? HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH, druže moj sad ti stvarno mogu reći da si pravo glup, ali ono baš glup. Nije jedno od jačih, nego jedno od najjačih aktivnih.

Daješ sebi za pravo da nešto se tako izvališ , ti nisi zdrav ali apsolutno nisi. I ja nisam proglasio pobjedu a i da je proglasim moze mi se.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Zašto se palite na Dinu? Svi znamo da je radio svašta, ali eto promjenio se, zašto ljudi ne žele da prihvate tu činjenicu stvarno mi nije jasno, ja koliko znam on je čist od raznoraznih gluposti od hr24, a sa 100% sigurnošću tvrdim od hr25. Pomirite se ljudi i sa činjenicom da je kvalitetan vođa, zasigurno da postoje i bolji od njega, to niko ne spori, ali može se reći da je momak doživio neku vrstu prosvijetljenja. To nije više onaj balavac sa ba a kasnije i sa hr koji je provocirao, vrijeđao i bio omržen, sada je posložio kockice u glavi i ponaša se normalno prema normalnim ljudima, niko ne može trpiti provokacije, vrijeđanje i slične stvari dovjeka, uvijek dolazi do pucanja bez obzira na nivo tolerancije, zato ljudi moji opustite se i igrajte svoju igru i neka bolji pobjedi. LP

faree


Fare kome objašnjavaš ?
Čovjeku koji je na hr17 pao, vidio sam tamo kako igra, toliko sam vidio da mi je njegov igrač MUNGOS nudio prave pare na skype da mi posalje da se počastim za '' Bajram '' da im dam NAP.

Kome da objasnis, čovjeku koji je poslao franc1 da igra meni dual ja ga primim, a on sa mog rachuna napise na račun r0ke, fino ja vidio da je na njegov rachun WICKED mi pokazao jer nisam znao zbog cega je bio ban i piše u poruci '' je*** ti mater '' na Anesov rachun.

Idi dijete stvarno necu da se prepirem, kakav pb kakve pičke materine, nemoj dovest cu Snipera da vam pokazem kako je poslije dvije sedmice igre prodavao resurse u burzi nemoj dovest cu vam ga da vam pokaze log svojih premium bodova, kako balite to nije normalno.

Vecina ove ekipe je odigrala na hr26 protiv PDP, kao i ja samo je tamo Andy bio vođa većina znači ove ekipe nekih 85% , čovjek napisao nismo jaki, Anese samo cu ti reci sa pravom znači ti i ja kao igrači nismo rangirani jarane nikako u isti kalup a to cu ti dokazati kroz servere, a koliko me nerviraš tačno cu nagovoriti ove aktivne i slovence ako treba i doci cemo an hr27 na neke račhune samo zbog tebe specijalno, koliko si ti glup malo je ko vjeruj mi.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I da, kasnije mi je franc1 rekao '' ma dali su mi PB za ono što sam ti uradio '' , tako da nemoj ti da se javljaš, vidio sam ja na koji način vi mene mozete jedino zaustaviti , pokazali ste mi to na hr17 i ne morate mi više pokazivati znači nikako, to vam je jedini način da me zaustavite kad mi se igra, i završio sam razgovor sa tobom, sa tobom ne treba pričati o nekim stvarima.
 
Reaction score
3
Zašto se palite na Dinu? Svi znamo da je radio svašta, ali eto promjenio se, zašto ljudi ne žele da prihvate tu činjenicu stvarno mi nije jasno, ja koliko znam on je čist od raznoraznih gluposti od hr24, a sa 100% sigurnošću tvrdim od hr25. Pomirite se ljudi i sa činjenicom da je kvalitetan vođa, zasigurno da postoje i bolji od njega, to niko ne spori, ali može se reći da je momak doživio neku vrstu prosvijetljenja. To nije više onaj balavac sa ba a kasnije i sa hr koji je provocirao, vrijeđao i bio omržen, sada je posložio kockice u glavi i ponaša se normalno prema normalnim ljudima, niko ne može trpiti provokacije, vrijeđanje i slične stvari dovjeka, uvijek dolazi do pucanja bez obzira na nivo tolerancije, zato ljudi moji opustite se i igrajte svoju igru i neka bolji pobjedi. LP

faree
Svako svog konja hvali.
 
Reaction score
3
Sta ja mogu kad ti meni psujes, sta tu mogu nego li te prijaviti........ Ja sa tim nisam imao veze, davno sam to reko i necu se ponavljat. Mozes prozivat za sta god zelis.......

Nik mi osmicevicu govori dovoljno, ne moras ti 10 puta napisati da sam glup....

Vidio si kako igram, naravno da si vidio. Pitaj te svoje koji su s tobom uzeli hr17, pitaj ljude koliko ste mi noblali moja sela, koliko vremena aa sve oko crveno, ostali samo worf i ja... Naravno da si vidio :D

"Idi dijete stvarno necu da se prepirem, kakav pb kakve pičke materine" - Hoces rec da nije pb ? Ja lud ?

Toliko te nerviram ? sexy
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Molim admina da komentare obrise jer ih je zbilja previse, top 25 forum se sveo na uzdizanje jednog plemena i na ljude koji se s time ne slazu, drugo je ostavit 1-2 nevezan komentar a ne ovako...Svi uzdizu svoje, svi su najjaci...Stvarno sramota...
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Sta ja mogu kad ti meni psujes, sta tu mogu nego li te prijaviti........ Ja sa tim nisam imao veze, davno sam to reko i necu se ponavljat. Mozes prozivat za sta god zelis.......

Nik mi osmicevicu govori dovoljno, ne moras ti 10 puta napisati da sam glup....

Vidio si kako igram, naravno da si vidio. Pitaj te svoje koji su s tobom uzeli hr17, pitaj ljude koliko ste mi noblali moja sela, koliko vremena aa sve oko crveno, ostali samo worf i ja... Naravno da si vidio :D

"Idi dijete stvarno necu da se prepirem, kakav pb kakve pičke materine" - Hoces rec da nije pb ? Ja lud ?

Toliko te nerviram ? sexy
gdje si igrao ti na hr17 molim te
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Ma o Dini sam vidio sve najgore do skora,i nisam ga ni malo hajao,nije da sam nesto bolji od njeg sto se tice price i razmirica sa svakim ali eto nije mi pasao covjek nikako.Na hr25 dok sam igrao protiv njega,nisam imao nekog kontakta s njim tako da nista mi taj svijet nije pokazao o njemu,osim sto su poceli da govore kako se promjenio.Uvidio sam se i sam na hr27 kako je covjek realan.A na hr28 takodje pokazuje da se zaista promjenio.Prva stvar covjek je posten,i kad kaze nesto to ispuni i ne gleda ko je ko nego gleda sta je ko uradio.Sto se mene tice,ne povlacim sto sam prije rekao o njemu,to je bilo za ono kakav je bio, ali sto se tice trenutacne slike o njemu,mogu reci da je postao dobar covjek, a ocigledno da je vise nego dobar vodja.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sta ja mogu kad ti meni psujes, sta tu mogu nego li te prijaviti........ Ja sa tim nisam imao veze, davno sam to reko i necu se ponavljat. Mozes prozivat za sta god zelis.......

Nik mi osmicevicu govori dovoljno, ne moras ti 10 puta napisati da sam glup....

Vidio si kako igram, naravno da si vidio. Pitaj te svoje koji su s tobom uzeli hr17, pitaj ljude koliko ste mi noblali moja sela, koliko vremena aa sve oko crveno, ostali samo worf i ja... Naravno da si vidio :D

"Idi dijete stvarno necu da se prepirem, kakav pb kakve pičke materine" - Hoces rec da nije pb ? Ja lud ?

Toliko te nerviram ? sexy


Čekaj kako misliš nemaš ništa s tim?
Na tvoj rachun sa mog rachuna dođe poruka '' je** ti mater '' i ti ne znas nista o tome?
Imas na hr26 forumu tu sam zalijepo poruke sa Francom hoces da nadjem da vidis kako je napisao '' dobio sam PB zbog toga ''
Nemoj da lažeš Anese znači nikako.

Pises normalno da ces prijaviti hahahah pa ja nikad nisam dosegao toliki nivo gluposti da nekom u ingame opsujem majku i dobijem ban, jos bio prvi igrac na serveru kako te nije stid lagati đubre jedno ono zadnje, za noc ste skovali plan unakazili mi rachun i onda si nestao i sad mi se vratiš i hoces opet sukob neki sa mnom bez ikakvog dokaza i argmunta, a ti i Franc ispali govna ona neviđena. Poslije onoga nisi zasuzio da pričam ikako sa tobom nestao si pobjegao sad se vracas i govoriš mi nismo jaki.. i pristaje ti nick uvijek si bio glupan nad glupanima i igraš prljavo da ne moze prljavije, hoces da ti navedem i par nickova bas danas sam saznao kako kazu da si ih kick pa noblao?

ha? nemoj da pricas ni o kome nemaš ti to pravo više.
 

Tomekc

New Member
Reaction score
0
Tak
Molim admina da komentare obrise jer ih je zbilja previse, top 25 forum se sveo na uzdizanje jednog plemena i na ljude koji se s time ne slazu, drugo je ostavit 1-2 nevezan komentar a ne ovako...Svi uzdizu svoje, svi su najjaci...Stvarno sramota...
takoder molim admina da obrise komentare padobranaca u ovom topicu jer se top25 topic sveo na prepucavanje i dolazak raznolikih padobranaca sa svojim nebitnim komentarima
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Molim admina da obriše komentare, jer se ljudi prepucavaju a ovo je top25 igrača tema, molim admine da obrišu komentare jer komentarišu nepotrebne komentare, da obrišu komentare molim admine da komentarišu obrisane komentare, da admini prepucavanje komentarišu da ne brišu, da se brišu komentari admina koji se prepucavaju
 
Top