Spam 1.0.1 beta

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
hahahahahahahahaha plac


a sta da mu napisem , vidis da nije dobar nikako prica u prazno , proziva u prazno , spominje ljude sa kojima sam igrao godinama i nastavljam da igram sa istim ljudima , a on ne moze jednu ekipu skupit od 25 ljudi i jos moli na 29 . i sta trebam da mu napisem da sam ja bio i vodja vodji trenutnih belaca je li mu i to trebam pisat , samo sto ja dodjem i priznam svoje i mane , ima ljudi koji bolje vode pleme od mene a jedan od takvih ljudi je i sasa budisa i to je to , a osmicevic se uhvatio ko pjan plota nekih gluposti a on poceo prozivat prvi i jos nigdje nisam vidio da je postavio twstats hahahahaha prelud lik

Ali jbg godinama brate kad ovo igras nalijeces i na vece nubine od ovog osmicevica iako je to tesko ,al naleti nekad i veca nubina vjeruj mi .

samo jos nikad nisam dozivio da neko moze ovoliko srat na forumu a ne igra niti 1 od trenutno aktivnih svijetova .

lik je presedan botine za igricu plemena
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
Dobar je on igrac, sa jako velikim egom, jako jako velikim egom... ali svi valjda igraci koji osvoje par svijetova, da su nesto organizovali i uradili, se toliko uzdignu, da ih moras skidat sa jebenim snajperom sa nebesa, cast izuzecima
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
ja moram marka antonija svakih 48h spustat snajperom inace odleti gore ne mozes doci do njega.... obicni skriptas HAHAHAHAH
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Dobar je on igrac, sa jako velikim egom, jako jako velikim egom... ali svi valjda igraci koji osvoje par svijetova, da su nesto organizovali i uradili, se toliko uzdignu, da ih moras skidat sa jebenim snajperom sa nebesa, cast izuzecima


ma gledaj kad on osvoji nesto gdje sam ja , ko sto sam ja osvojio kad je on bio tu , onda moze da proziva i da se kurci nikoli arezini hahahaha , a ovako uprazno dok uopste nije aktivan ni na jednom svijetu , pa to je samo ispoljavanje komplexa na forumu i tjt

On nikad nece bit ni I od igraca plemena sto sam ja a vala nece bit ni vodja :D

izgleda da je najbolji da pise nekakve komentare po forumu i sam sebe pobija , mrsko mi je dodat arezinu pa da mi uslika i razgovor pa da ga i finalno dokrajcim i na forumu kad sam ga vec dokrajcio ingame :D
 
Last edited:

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
A daj, dajte neke zanimljivije teme, ovo je sve tipa ( kome je veci k), msm to mi je djetinjasto, batalite se toga, i starih sv, idemo dalje, igra se kako se igra, sv su takvi kakvi su, i rokajte se na sve strane , i pivce naravno :D

A sto se Dine i Stefana tice ovako, Dino oke kakav je ranije bio, msm jeste se promjenio na bolje , sad koliko, sta stv nije na meni da pricam jer nisam igrao ni sa njim ni protiv njega uopste u ovih zadnjih par sv, uf lazem jesam 26 al eto bili smo na suprotnim stranama sv, al eto mnogo jak svijet, i meni drag, izgubio sam ga sa PDP-om, inace prejaka ekipa najjacih pozitivnih ljudi mi <3 A zadnji sv, prije toga hr12 msm da je bio, igrao je sa mnom neko vrijeme, al dobio je ban, ne znam zbog cega nisam imao kontakt u to vrijeme sa njim. A Stefan, njega sam na ba upoznao, jeste vodio pleme sa Saletom zajedno, i bio je oke vodja, uzeli smo sv poslije toga nije vise vodio, SB je dalje nastupao pod okriljem Davida, tu se nema sta reci. A de se malo opustite sad, svi igrate dugo, mnogo je ljudi koji igraju godinama samo sute, sad jedan sv se dog dolazite svi i napravite 1 pravi svijet sa 3+ ekipe barem, da se svi i zabave, pa u trenutnom vremenu pokazite svi "kome je najveci" :D

I jos nesto bih samo komentarisao, nzm negdje sam procitao da dualli ispadose nebitni, msm stv nije fer prema mnogo igraca, to sto igrac ne igra na svom licnom accu ne znaci da mozda on ne igra vecinu i da ne cini posao, pogotovo ove sv kad se igra bez nocnog, preporucljivi su dualli, i naravno da neko igra vise neko manje, al ne znaci da su manje vrijedni.

I ajde na jesen-zimu dog te se odmah da svi znaju ko dolazi i da napravi se rusvaj od sv, da se malo prisjetite koliko je nekad ekipa po sv dolazilo :p Uzivajtee, ja sam gladan, odo jesti :c

PS. Dzo daj crtu :rolleyes:
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Dino picko jedna reci svima sta je bilo na hr25, ne budi peder kad vec spominjes taj svijet reci kako je sve bilo. Evo ja cu ukratko napisat pa reci da li lazem. Igrao sam sam na racunu bez premiuma i ostalih govana, opet ti i jos sam par tvojih kolega ljubomorno na mene, zelite da zaustavite moje sirenje jer vi picke hocete da budete na vrhu. Nakon toga sam se spojio sa acc avano, zvao sam i amka na racun...igrali smo solidno, noblali sta smo zeljeli...onda si se ti javio i poceo srat kako ne smijemo noblat neko selo u tudjoj crkvi, eh pa ja ti to necu postovat jer si obicni supak koji nece da se njegov suigrac siri, dobar vodja svaka cast! Uglavnom opet te nisam poslusao sta si ti uradio usutio si se, nisi mi vise pisao jer nisi mi mogao nista. Onda se javlja igrac gebs zali se tebi kako sam ja noblao selo u njegovoj crkvi ti kao vodja pokusavas da rijesis situacija pa se javljas meni govoris da ces mi dat drugo selo samo to da prepustim gebsu, odbio sam te..rekao sam ti da cu noblat ono sto hocu i takodjer sam ti rekao ako se nekom ne svidja nek izadje da odigramo 1vs1...na to si rekao da neces vise da se mijesas oko ovog problema, pa zasto vodjo? Zar ne bi trebao da me posaljes na rr ako necu da te poslusam aa?

Kako je acc avano otisao na rr, tako sto sam ja otisao na put i nisam mogao pristupit racunu mjesec dana, amko nije htio bez mene da nastavlja, duali neaktivni ti iskoristis priliku i posaljes acc na rr...prije mog odlaska acc je bio u top5 koliko se sjecam...zasto me nisi bolan noblao dok sam igrao aktivno taj svijet hajde reci svima, ne smijes jel?

Za druge temen ti necu ni odgovarat, dzaba pricat sa glupanom :D
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
A daj, dajte neke zanimljivije teme, ovo je sve tipa ( kome je veci k), msm to mi je djetinjasto, batalite se toga, i starih sv, idemo dalje, igra se kako se igra, sv su takvi kakvi su, i rokajte se na sve strane , i pivce naravno :D

A sto se Dine i Stefana tice ovako, Dino oke kakav je ranije bio, msm jeste se promjenio na bolje , sad koliko, sta stv nije na meni da pricam jer nisam igrao ni sa njim ni protiv njega uopste u ovih zadnjih par sv, uf lazem jesam 26 al eto bili smo na suprotnim stranama sv, al eto mnogo jak svijet, i meni drag, izgubio sam ga sa PDP-om, inace prejaka ekipa najjacih pozitivnih ljudi mi <3 A zadnji sv, prije toga hr12 msm da je bio, igrao je sa mnom neko vrijeme, al dobio je ban, ne znam zbog cega nisam imao kontakt u to vrijeme sa njim. A Stefan, njega sam na ba upoznao, jeste vodio pleme sa Saletom zajedno, i bio je oke vodja, uzeli smo sv poslije toga nije vise vodio, SB je dalje nastupao pod okriljem Davida, tu se nema sta reci. A de se malo opustite sad, svi igrate dugo, mnogo je ljudi koji igraju godinama samo sute, sad jedan sv se dog dolazite svi i napravite 1 pravi svijet sa 3+ ekipe barem, da se svi i zabave, pa u trenutnom vremenu pokazite svi "kome je najveci" :D

I jos nesto bih samo komentarisao, nzm negdje sam procitao da dualli ispadose nebitni, msm stv nije fer prema mnogo igraca, to sto igrac ne igra na svom licnom accu ne znaci da mozda on ne igra vecinu i da ne cini posao, pogotovo ove sv kad se igra bez nocnog, preporucljivi su dualli, i naravno da neko igra vise neko manje, al ne znaci da su manje vrijedni.

I ajde na jesen-zimu dog te se odmah da svi znaju ko dolazi i da napravi se rusvaj od sv, da se malo prisjetite koliko je nekad ekipa po sv dolazilo :p Uzivajtee, ja sam gladan, odo jesti :c

PS. Dzo daj crtu :rolleyes:


Ma Budisa neam se ja njemu sta pravdat nismo isti nivo , sad je skontao koji je to moj bus bio a skontao je da je on taj bus fulio i da jos uvijek kasni za nama , a to da se on promijenio jednostavno mene ne interesuje ali dokazi kazu drugacije on je uzeo prozivat prvi iz nekog nn razloga a nije znao ni koga proziva to je klosarski nacin igre i price , cak ni Benjo ne zna sta da kaze na to a Benjo mu je haver .

Sto se tice vodje svi znate kako je to bilo , jednostavno osnovao pleme izgurao sam to dosao sale tek kasnije i jos kasnije dogovor sa lazom se postigao i tjt , ja jednostavno nemam toleranciju na idiotluk a kako bi bio vodja moras bit strpljiv i imat dozu tolerancije zato cu uvijek reci da si ti i ostali koji su vodili mnogo bolji za tu poziciju a igramo isuvise dugo zajedno da se uopste obaziremo na ovakve stvari a ionako pobijedjujemo stalno , ti sasa i ja i dalje imamo 100% ucinak pobjeda i odigranih a evo to cemo produzit i na 27 i 29

a ne mozes doc i kurc*t se za 2 svijeta osvojena nakon sto si 10 godina igrao , pa dzo je odigrao 4 svijeta osvojio 3 , e to je za pohvalu , dzo hvali se ! hahahahaha a pitaj boga koliko je osmicevic svijetova odigrao

Moja dva suigraca sto igraju odnedavno sa mnom ce imat osvojena 3 od 4 svijeta , i namjerno govorim suigraca jer dino ako sa nekim igras duzi niz godina i neko ulaze vrijeme na acc koliko i ti onda to postaje i njegov acc nebitno ko je jebenu email adresu ukucao, samo trebas imat mozdane vijuge razvijene da bi to shvatioo

ono sto je meni bitno niko od igraca koje sam ja vodio nece pljunut po mom imenu, imenu accova gdje sam ja igrao ili imenu plemena koje sam vodio ili gdje sam igrao, a vidimo sta se desava sa osminim , i ja i dan danas igram sa tim istim ljudima skoro pa od ba1 70% su isti ljudi ukljucujuci i tebe :D , a to nesto govori :D

a ovaj sto proziva duale to samo pokazuje koja je on nubina ustvari bio i ostao , mogao bih ja njemu jos svasta nesto napisati i slike postavit ali stvarno nema potrebe :D

meni je drago sto imam uvijek ekipu sa kojom mogu igrat i dominirat hehe to sto je Dini krivo jbg to nije moj problem :D , nek promijeni svoj stav i ponasanje pa ce sve doc na svoje
 
Last edited:

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Neam pojma kako jos niste skontali (mozda jeste al necete da to prihvatite) al osmo od kako je poceo da igra mogao vas je bukvalno istog dana naucit kako se igra ovo, samo ima problem sto ne moze nekad nesto da iskulira pa zbog toga pravi neke glupe stvari al od 22 do 28 od kako nisam igrao i sad kad sam dosao opet sam i primjetio da je i to popravio pa tako da je sad sve na mjestu :oops:

I da, svaki igrac sto ima stari slavu, zasluzio je zbog toga sto je igrao na svijetu gdje je dolazilo 1k aktivni igraca koji su bili bolji od boljeg a ne da dodju na svijet gdje ima 50 aktivnih igraca i od toga 10 kao nesto znao bla bla i tako da Slobodno od hr10 (znaci 11 pa gore) je zalosno i racunat (il do ba7 za profice sa ba)
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Neam pojma kako jos niste skontali (mozda jeste al necete da to prihvatite) al osmo od kako je poceo da igra mogao vas je bukvalno istog dana naucit kako se igra ovo, samo ima problem sto ne moze nekad nesto da iskulira pa zbog toga pravi neke glupe stvari al od 22 do 28 od kako nisam igrao i sad kad sam dosao opet sam i primjetio da je i to popravio pa tako da je sad sve na mjestu :oops:

I da, svaki igrac sto ima stari slavu, zasluzio je zbog toga sto je igrao na svijetu gdje je dolazilo 1k aktivni igraca koji su bili bolji od boljeg a ne da dodju na svijet gdje ima 50 aktivnih igraca i od toga 10 kao nesto znao bla bla i tako da Slobodno od hr10 (znaci 11 pa gore) je zalosno i racunat (il do ba7 za profice sa ba)

A mozda je mogao naucit druge da prozivaju bez osnove , posto mu je igra BILA ocajna dok je igrao protiv nas , sad necu ulazit u to je li se popravio ili nije :D

Naravno spidi za ovaj drugi dio :D , ali ne treba se prozivat bez osnove racune koji su tata mata bili i ostali kako bi se poraslo u ocima nekog lika koji igra 2 mjeseca , da nije prozivao ne bih ja nista ni napisao :D , i pisao lazi za neko pleme francetic tj combe da pravimo za 30ku ma sve u svemu presmijesan lik al bukvalno presmijesan

i ova glupost za duale to isto da kazemo ti npr za indiru da je manje zasluzna ili ja za nemanju za nase racune ili igor za djuru ,

ne treba se lik provaljivat , nije sve do onog ko je kreirao email a nije upucen uopste i vecinu stvari ali ae sad me napomenu da jos nesto postavim :D

Sve je Sasa objasnio :D


a sreca za sve imaju slike i brojke samo nek se ne iznose lazi spidek , znas da sve moze jednostavno kod mene :D

lik je sega od igraca plemena :D u ostalo necu da ulazim

ostalo neka pokaze ingame protiv nas ako budemo dosli na neki hr server opet :D
 
Last edited:

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Clanovi ekipe i mi smo spremni za 30 a nadam se I vi.. Ako je neko zainteresovan nek mi se javi na Twitter-u..

Slazem se sa Spidekom kao i uvijek, pogotovu ovi sto zive na staroj slavi i spominju neke .ba servere i sl,..
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Clanovi ekipe i mi smo spremni za 30 a nadam se I vi.. Ako je neko zainteresovan nek mi se javi na Twitter-u..

Slazem se sa Spidekom kao i uvijek, pogotovu ovi sto zive na staroj slavi i spominju neke .ba servere i sl,..

hahahahahaahahah
ljudina

idem majkoooo na daleeeek puutttttt :cool::cool::cool::cool::cool:

P.S. spremio sam selo za djureka
 
Last edited:
Top