Spam 1.0.1 beta

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
Dosao ja ovdje da hvalim i branim svog havera i da pljunem onog sto je nesto o mom haveru reko.
Moj haver, mene sad hvali i brani, jer sam i ja njega prethodno.
I sad su dosli haveri od tog sto je pljunuo mog havera da brane i hvale svog havera.
Tu se nadje i neki neutralni, koji nije dobar sa mojim haverom i on ga pecne malo ali on nije ni sa jednom opozicijom dobar, pa ga niko ne benda.

Pa onda prica kako je na ba sve bilo bolje, jaci i aktivniji igraci, bolja zezancija, i na kraju ba se ne pika, bilo proslo, od stare slave se ne zivi.

Svaki dan, iz dana u dan, jedna te ista prica. Ako nije izmedju nas, dodju druga dvojica da se prepiru.

Odavno komentara ostavio nisam, jer ne mogu, ne mogu da se nadovezem na 'taj' moderni spam, pa ono, napisem samo nesto, haj da se broji.
 

Foose

Active Member
Reaction score
34
Ja cu se nadovezati na svaki ovakav, a na one prethodne ne znam ni sto trosim vrijeme, mozda zato sto se nadam da ce biti jedan ovakav ;) Tj davno je vanjski otisao u k. najbolji mi je spam u plemenu sa ljudima koje postujem i koji postuju mene- Prosla su vremena postovanja izmedju suparnika i kodeks ratovanja sto bi rekao inace moj dobar prijatelj Trawa dobri preposteni :p Pozz svim ljudima dobre volje :D
 

Foose

Active Member
Reaction score
34
Vidi ga sto je fini :p jesi to pijan??:rolleyes:

De sad ce narod reci da se pravim fin, sto si djubre? :D :p
ps hvala za lajkove svima, oborio sam svoj dosadasnji moram priznati tesko postavljeni rekord u iznosu od 2 lajka, idemo idemo :cool:
 
Last edited:

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Ide Bajram sprema Marko veliku akciju na ovo crnaca sto je ostalo :oops:

Cuj Anela , cuj ga cuj cuj cuj , ope ce uletit medju jace drugi ce osvojit i on ce pamy jebat , Aneleee sineee :D

Tamo zivim ,a srce mi ovde:oops:
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
De sad ce narod reci da se pravim fin, sto si djubre? :D :p
ps hvala za lajkove svima, oborio sam svoj dosadasnji moram priznati tesko postavljeni rekord u iznosu od 2 lajka, idemo idemo :cool:
3 like placas vopi kod kustre :p
 

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
Joj kad ovako mi se jave neke osobe, kao smijesno im sto sam ja kucao 2 nuke na njih da osvojim selo, a selo bezveze:(
Pa se kao smije, koliko je on jak sa 3k koplja i 2k maceva :(
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
De Sine da ti Babo nesto kaze , dolazi veliko ciko od 181 cm 88 kg zivi misica , znaci bez proteina ceka cojk sila , naci siroka trenerka brze cale , naci sila koja je rekla da nema od hrv nista dolazi ponovo da igra jedan jedini veliki , od mene se ne moze napravit covijek , ja kad krenem sam ko vuk zivotinja velika nema spasa

poy
 
Top