Spam

L.petak

New Member
Reaction score
1
Cestitke ne na pobjedi vec na vise prljavoj igri:D
Svoja sela ostavljam pamiju pa eto ako niste pohlepni nemojte dirati sela i sacekajte nek ih on nobla :D
Po dt-u si mogao ostavljat ili da ti ostavljaju, bojim se da se ne pitas ni za sta :p
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Nemoj me ljutiti..inace bi mogao braniti od vas a pustiti njemu..
Jesi to htio ti da budes rank 1 pa se sad prepao malo :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Prljava igra. Kršenje svih mogućih pravila od strane PDP-a, provale na račune, noblanje naših sela koja su im prepuštena, ili koja su sami sebi ispraznili, špijuniranje, i raznorazne gadosti. Neki su upoznati, neki nisu, nije ni bitno. Sinoć, Mikica je bio kap koja je prelila čašu.. Prepustio im sela, dok smo mi noć prije ne spavali, da bi noblali masteru 4-5 sela koja smo uzeli..

viljsuka>mikica

nema potrebe da bilo šta drugo komentarišem, to je sve od vas, kako vi želite. Ustvari samo da dodam, magnum357>ubacivanje .. luka-99>ubacivanje .. 100-ka>ubacivanje ...

sad poz
 

TryHard

Member
Reaction score
19
Ma nema tu rasprave, ljudi uzeli 5 računa naših i svejedno ih pomeli kao lišće u jesen.
Ne znam samo koga lažu sa onim njihovim izlikama
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
viljsuka>mikica

nema potrebe da bilo šta drugo komentarišem, to je sve od vas, kako vi želite. Ustvari samo da dodam, magnum357>ubacivanje .. luka-99>ubacivanje .. 100-ka>ubacivanje ...

sad poz

Vezir>provala na racun
Grbava Deva>provala na racun
erniss>provala na racun
Bilo je tu jos 2 acca ali im se ne mogu sjetiti imena..

Uglavnom to su igraci sve u nasoj pozadini i to je ono sto nas je dotuklo....tako prevarom je prevagnuo svijet
Ali nema veze,pokazali ste svoj skill jer nijednom aktivnom igracu niste uzeli vise od jednog dva sela ...
Ocjene
Prevare i prljava igra:
PDP 10
DT 4
Skill :
DT 10
PDP 4
 

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Vezir>provala na racun
Grbava Deva>provala na racun
erniss>provala na racun
Bilo je tu jos 2 acca ali im se ne mogu sjetiti imena..

Uglavnom to su igraci sve u nasoj pozadini i to je ono sto nas je dotuklo....tako prevarom je prevagnuo svijet
Ali nema veze,pokazali ste svoj skill jer nijednom aktivnom igracu niste uzeli vise od jednog dva sela ...
Ocjene
Prevare i prljava igra:
PDP 10
DT 4
Skill :
DT 10
PDP 4

koji bola skill , sta si ti uradio sa tim skillom ziv bio? Prvo blatite vaseg igraca Sasu(ne na forumu) , kazu nema vodstva, pa onda ovo , eto nas nije zajebalo sto ste vi usli viljsuci na racun i uletaci u klaster igracine niste nista napravili, ti si rekao dosli ste do najaktivnijih igraca na jugu , krenuli ste padati i jedini logican slijed jeste da brises racune.
PS. sto kaze ovaj iznad , mi noblalo od toga jedno selo , ti preostalih 8 , i jos smo ispali fer i vratili vam dva sela od gensija koja smo mi mogli noblati , al eto nisi nista uradio iz ta dva sela
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
koja bola skill , sta si ti uradio sa tim skillom ziv bio? Prvo blate vasi igraci Sasu(ne na forumu) , kazu nema vodstva, pa onda ovo , eto nas nije zajebalo sto ste vi usli viljsuci na racun i uletaci u klaster igracine niste nista napravili, ti si rekao dosli ste do najaktivnijih igraca na jugu , krenuli ste padati i jedini logican slijed jeste da brises racune.
PS. sto kaze ovaj iznad , mi noblalo od toga jedno selo , ti preostalih 8 , i jos smo ispali fer i vratili vam dva sela od gensija koja smo mi mogli noblati , al eto nisi nista uradio iz ta dva sela
A gdje sam ja to krenuo padati?
Ko je rekao da cu izbrisati racun, necu vala. Igram dalje samo sto cu nekima se braniti a nekima prepustiti selo bez ikakve borbe

Edit: gdje god smo noblali poklonjeno selo noblali smo i crveno. Sta ste vi uradili tu kod naseg racuna sem sto ste barbare ponoblali ?
 

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Prljava igra
PDP 10
Skill
PDP 10


A gdje sam ja to krenuo padati?
Ko je rekao da cu izbrisati racun, necu vala. Igram dalje samo sto cu nekima se braniti a nekima prepustiti selo bez ikakve borbe

Nije se ni islo na tebe , rekao si u mnozini dosao si do najaktivnijih racuna , mrvi je palo selo , niknameu palo selo , tebi palo selo , belmoniju palo selo, obnavljaju se offovi , al necu nista pisati , cestitke na ratu i cujemo se nekad na drugom svijetu. U istoj ovoj situaciji je bilo pleme udba kad je maximus banovan , al otom potom ;)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Da ste vi prosli sve sto smo mi(udba) i malo pdp, vi bi se obrisali jos prije mjesec i po, mozda i dva.. Mozda i cak kad su nama pala sela od luke, da se vama to desilo tad, tad bi se jos obrisali.

Poz

A doca to ne das svom starom jaranu sela jel :p ha smajke ni ti isto :(

Geggege
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
koji bola skill , sta si ti uradio sa tim skillom ziv bio? Prvo blatite vaseg igraca Sasu(ne na forumu) , kazu nema vodstva

Ja i Sale se znamo u rl i vecinom sve sto kazem je zajb ne ozbiljno
Naravno on je napravio isto greske na ovom svijetu ali sta bi :D

Pa vidio sam vas skill kad ste igracu Grbava deva izmaknuli svu vojsku sa acca,pustili plemke na svako selo i nista niste uzeli hahahah...
Pa jel to vama smijesno ?
 
Top