Spam

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Nek ti pjana znas ko je igrao na racunu one above all a mi ne moramo ni znati.Nek si ti pjana pametan i pro.

Drago mi je da sam te upoznao na ovom svijetu nazalost na sv 26 nisam dovoljno.

Cestitke PDPU na zasluzeno osvojenom svijetu,vidimo se uskoro na nekom novom.

Meni je drago što sam tebe upoznao u rl, i dovoljno mi je bilo na 26. Dobar si kad ne spavaš, farmaš, lomiš fronte, sabijaš pdp na hr26, a čim se na drugom svijetu krene igrat protiv onda je 'na 26 te nažalost nisam dovoljno upoznao' a ono kad si htio napuštat taj svijet, to ništa.. Da nije bilo ludog petka i postave sa benjom, ne bi ti ni taj svijet uzeo, tako da duboko udahni i zahvali se, ili pogni glavu i ne diži je, jer nemaš kapaciteta pričat o tom svijetu, vođo..

Budi svjestan malo, niste mi mogli prići na ovom svijetu, niste meni mogli ništa uradit. I kao što sam pričao na početku svijeta sad sve to izađe lijepo fino na svoje.. Ko mi je ono govorio da ću napustit, shalom neki, pa ode prije mene. Odoše mnogi, a ja opet kažem, kad igram pričam, i to što pričam iza toga stojim. Došao sam vam na kontinent sa jednim selom, i prije vašeg napuštanja napravio klaster od 35 sela. Tek mi je žao što ste napustili, uzalud vašim pokušavanjima da me noblate, ajde jeste marko jedno uzeo mojom krivicom i lošim potezom al nebitno, nego da dođe red da i vas uzorem, al eto šteta.

Hajde ćao kao što bi osmičević dino rekao, niste moj nivo, šta ja imam pričat..
 

El Guaje

Member
Reaction score
4
E da i ja kazem koju...

Prije svega cestitke DT-u na dobroj borbi i otporu, ja osobno sam stvarno uzivao u igri na ovom serveru, bilo je tu kvalitetne borbe. Ono sto sam primjetio sada kada se blizio kraj i kada je bio konacni kraj, kako neki igraci i dalje koriste onaj izgovor nismo dosli tu sa namjerom igrat ekipa slozena iz zezancije. Taj izgovor se mogao koristit na pocetku dok nije oformljena citava karta, kasnije vec nema smisla, ali jbg, treba naci neki izgovor. Cinjenica je da su aktivniji pobijedili, skoro kao i uvijek, ne mogu reci bas bolji igraci da su pobijedili jer je i DT bio pun klasnih igraca, ali te klasne igrace su ukopali ovi manji igraci koji su neaktivni, napravi se rupa tamo, rupa vamo, u ovakvom serveru sa ovakvim postavkama jednostavno svakome dopizdi.

Sa obe strane je bilo mutne igre, u detalje stvarno necu ulaziti jer nije ni potrebno, mozda i najvise do sada na hr serveru, ali realno na kraju je DT sam kriv sto je izgubio, pored svih onih prelazaka nekih "nasih" igraca u protivnike, napravili su greske, sa "krizom" koji je drzao opet ja, neaktivnost dosta clanova (5 racuna koje ja znam su ostali na sittu i trebali ici na claim, međutim nije bilo deffa da se pokrije), i naravno po mom misljenju najveca greska od svih, dijeljenje free sela samo određenim racunima. Shvacam ja da se ta sela moraju bacit na claim, također aktivnim igracima kojima nece padat sela, ali najvise tih sela je otislo Marku, Sasi, i One Above All. Naravno sve klasni igraci, ali kad to ostali vide pocinju pobune i eto jos vece neaktivnosti, kao sto su neki ljudi u razgovorima sa mnom osobono govorili necu vise da igram sve njima ide i tako to. Po meni je to najveca greska bila, da su se malo "pravednije" sela raspodijelila, mozda ne bi bilo toliko nezadovoljstva i igrali bi ostali i dalje, ovako tu je sta je.

Moram se osvrnut i na pojedine samo. Nedavno sam se ovdje prepirao sa Elmom, starim suplemenikom, malo mi na zivce islo sto par dana zaredom ulazi, komentira neke stvari oko PDP, a ja prvi osobno znam stanje u DT kakvo je i da je pred pucanjem, bilo par puta, pa smireno, pa do konacnog pucanja, ali on je i dalje tu neke stvari pisao malo mi i zivac povukao, Elmo ja se evo ovdje ispricavam ako sam pretjerao, ali nekad bolje malo i sutit nego pricat javno neke filozofske, a nisu pometena govna ispred vlastitog dvorista.

Drugi je bio Igor, Igor koji ovdje dođe i kaze ja negdje nesto pobjegao, a svaki server koji sam igrao, igrao sam skoro pa glavne uloge i bio medju prvima na frontu, tako i ovdje. E pa moj Igore pobjeze ti, nisi mogao maknut sa mjesta, a nije da nisi probao, cak sam imao i tezu poziciju od tebe, i bio medju vise crvenih, medju njima ekstra igraci kao sto su Sasa i Marko, ali ja i dalje napredovao, a gdje si ti, da ti si pobjegao. Izgleda da u pb ipak nije sve.

Marko kao i uvijek klasno odigrao, mozda sa kocnicom nekom ovdje, premalo je napadao, premalo crvenih uzeo a bruku plavih (mada mu to nije strano), ili nije imao volje, ili su ga smorile postavke, stvarno ne znam, ali znao sam da ce se pokupit medju prvima, cim pleme pocne padat, uostalom i ja bi prvi, ne bi se patio po cijele dane dok drugi hlade jaja.

Sasa, odlican pocetak plemena i vođenja, sve super sastavio, drzao na okupu, morao nabaviti i dualla, koji smo mu pritisak radili hahha, obveze u rl sprijecile da i dalje aktivno vodi, to razumijem u potpunosti, Sale nek si se zaposlio bit ce love za pive, zivio ;)

Sve u svemu jos jednom DT cestitke na odlicnom otporu, aktivniji su pobijedili, jbg, tako je to, nekad dobijes nekad izgubis, i ja sam vise puta gubio iako sam ekstra igrao, al ako nemas potporu ostalih dzaba sve, ovdje sam je imao pa evo na kraju i osvajam, bilo je i vrijeme hahah :p

E sada jos, cestitke mojim suigracima, ex UDBI, ekipi sa desne strane svijeta, stvarno ekipa za pozelit, uvijek tu za pomoc, zajebancije, ma nema sta, najbolji ste, takodjer i sadasnjim suigracima iz plemena PDP, stvarno vrhunska ekipa svi za jednog igraju nema sta, bilo mi je zadovoljstvo.

Do nekog iduceg servera, pa se vidimo, i vi iz DT i PDP, susrest cemo se negdje ponovno.

Jos jedna stvar malo za Wickeda, postavke svijeta su bile katastrofa, meni osobno jedino sto je valjalo je brzina servera, ostalo je bas katastrofa. Kad se vec stavila ta osmatracnica, onda iako nema smisla fejkat, vi jos stavili limit fejkanja, onda na to sve jos plemici u razmaku od 200ms, uzas znaci, doslovno samo uletis brzim deffom, zid 20, popalis dodatne bonuse i gledas kako se ljudi kucaju i ne skidaju zid, nema taktike nema nista, ocaj, razmotrite malo ovo ;)

Oduzi ga ja, al sta cete , nisam odavno ni pisao nista :p Pozz svima, zivjeli :cool:

pamy
 

Special One

Member
Reaction score
41
B
Meni je drago što sam tebe upoznao u rl, i dovoljno mi je bilo na 26. Dobar si kad ne spavaš, farmaš, lomiš fronte, sabijaš pdp na hr26, a čim se na drugom svijetu krene igrat protiv onda je 'na 26 te nažalost nisam dovoljno upoznao' a ono kad si htio napuštat taj svijet, to ništa.. Da nije bilo ludog petka i postave sa benjom, ne bi ti ni taj svijet uzeo, tako da duboko udahni i zahvali se, ili pogni glavu i ne diži je, jer nemaš kapaciteta pričat o tom svijetu, vođo..

Budi svjestan malo, niste mi mogli prići na ovom svijetu, niste meni mogli ništa uradit. I kao što sam pričao na početku svijeta sad sve to izađe lijepo fino na svoje.. Ko mi je ono govorio da ću napustit, shalom neki, pa ode prije mene. Odoše mnogi, a ja opet kažem, kad igram pričam, i to što pričam iza toga stojim. Došao sam vam na kontinent sa jednim selom, i prije vašeg napuštanja napravio klaster od 35 sela. Tek mi je žao što ste napustili, uzalud vašim pokušavanjima da me noblate, ajde jeste marko jedno uzeo mojom krivicom i lošim potezom al nebitno, nego da dođe red da i vas uzorem, al eto šteta.

Hajde ćao kao što bi osmičević dino rekao, niste moj nivo, šta ja imam pričat..


Hahahahha znam ja sta tebe boli najvise pa si opleo po meni ali necu reci ovdje,nek si ti opleo po meni popit cemo kafu u Kalesiji ubrzo da ti cestitam sto si mi uzeo 35 sela meni i Marku.
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Evo i mene da malo baljezgam, odlogovalo mi se sa foruma, a nisam znao pass, pa mi mrsko bilo traziti po mailu. Nebitno sada, vidim da nema aktivnosti :(

Prije svega, da Pamiju kazem, da nisam imao namjere nikoga uvrijediti, samo sam prebacivao loptu malo (zvao sam tebe i Kuba da dodjete do Mo, za to ti vec zamjerim, on je dosao jednom :p )

Sto se tice servera, cestitke PDP plemenu na osvajanju. Mi smo se generalno smorili, jer vecina nas igra godinu dana bez pauze, pa jos na sve ove postavke, plus brdo neaktivaca koje smo morali regrutovati zbog brojcane nadmoci udruzivanja PDP i UDBA, potom neplanski pocetak....ali sta je tu je, nisam ni ocekivao da cemo ovako dugo ostati. Jednostavno, server je takav da ne mozes izgubiti selo, ako si online, tako da je sve bilo u trazenju neaktivnih racuna i rupa na racunima.

Ali sto je najvaznije, nama je bilo super druziti se, mislim da nije bilo ni incidenata nikakvih, uglavnom opusteno sve, sto smo i krunisali okupljanjem u Mostaru, gdje smo se okupili u velikom broju. Ocekivano, bila je akcija tada, ali nam ni to nije pokvarilo odlican vikend, i ovim putem se zahvaljujem svima koji su dosli i pokazali sta je bit svega ovoga.

Moglo bi se tu jos dosta toga pisati, al ne bih da izdvajam nikoga posebno, jer ovo je timska igra, i tim pobjedjuje

Jos jednom, pozdrav za sve, ma gdje bili!
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
sto smo i krunisali okupljanjem u Mostaru, gdje smo se okupili u velikom broju. Ocekivano, bila je akcija tada, ali nam ni to nije pokvarilo odlican vikend
Ne zaboravan vikend, zauvijek cu ga pamtiti
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Pozdrav svima, PDP je stvarno dosao cisto iz dosade, jos nije dosao u potpunom sastavu, fali tu jos starih panjina, jbg svi smo mi ostarili vise za ovog, lijepo je vidjet fina imena tu jos uvijek, zalim sto neke vise nikad necemo vidjet, ostalo je nekolicina sa kojima se moze fino i slozno igrat, kao nekad

Cestitke svima na igri, postavke su sranje tako da se meni nije ni igralo, ovo je za deffere :)

Drago mi je da se ex.UDBA uklopila i uspjela se vratit u igru rame uz rame sa panjevima, ne trebaju rijeci hvale, suvisne su nadam se da su nekih stvari uspjeli sacuvat i da ce uvijek u njima ostat panjevskog duha <3

Budite mi pozdravljeni i vidimo se na nekom drugom, ljepsem serveru

Panj Do Panja
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Screenshot_1.jpg


Čestitam
 

isabella

Member
Reaction score
21
Ocito podrska misli da imamo jako puno jos prijatelja i ne prijatelja sa kojima se moramo pozdravit kad jos ne zatvaraju svijet ili su jednostavno zaboravili na nas ...
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Drugi je bio Igor, Igor koji ovdje dođe i kaze ja negdje nesto pobjegao, a svaki server koji sam igrao, igrao sam skoro pa glavne uloge i bio medju prvima na frontu, tako i ovdje. E pa moj Igore pobjeze ti, nisi mogao maknut sa mjesta, a nije da nisi probao, cak sam imao i tezu poziciju od tebe, i bio medju vise crvenih, medju njima ekstra igraci kao sto su Sasa i Marko, ali ja i dalje napredovao, a gdje si ti, da ti si pobjegao. Izgleda da u pb ipak nije sve..

pamy

Bravo Pami.. Toliko gluposti si napisao da ne znam sta da ti kazem.. Za svih 4 mjeseca pala nam ukupno 3 sela od kojih jedino Gamma zadrzao selo ..Ko je pobjegao sta lupas? 3 mjeseca skoro nam niste mogli nista jer takve su i postavke da uzeti selo mozes samo na prepad, srecu i malo znanja..Stavili smo nalog na gasenje jer je na kraju ostalo nas 7-8 da igra i zato sto mi je dosadilo jer igram ovo aktivno za razliku od tebe od HR 28 a 29 i 30 sam ostao do kraja.. Punih godinu dana.. Pa dosta od mene.. I ovaj 31 smo usli ne znam ni ja sto.. Kad napises neko je pobjegao to ima smisla samo ako nekom padaju sela pa se pokupi a to nije slucaj kod nas jer se vidi iz prilozenog, i ko ima imalo mozga zna o cemu pricam..Druga stvar, niko na citavom serveru nije imao zajebaniju poziciju od nas, skoro sva sela su nam bila okruzena PDP za razliku od tebe koji si imao kamaru sela na sjeveru..Kakve gluposti pises??!!!
Haman nisi nikad obiljezio mapu kako treba pa da vidis nego najlakse doci pa kenjati u prazno.. Pod 3, uzeli smo vam vise sela nego sto ste vi nama i pored svega..
Pod 4 za kraj nisi se vidio dok ti nije Rew dosao na racun, znaci 0000 si bio, pomjeriti se nisi mogao sa svoje pozicije i to svako zna a ti misli sta hoces..

Inace od mene cestitke, najvise pokazali Gamma nalog na celu sa Stefanom ( svaka cast), Isabela, Hyper super aktivni nalozi i ostala ekipa iz starog pdp... Od izbjeglica iz udbe rew i amko vrijedni spomenuti i tjt
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Hahahahahhahah dođoh vidjet šta ima kad ono VELIKI igor al malim slovima, daje svoje izjave. Kao prvo pobjegao si, a šta stoji je to da vam niko nije mogao ništa jer ste imali deffa nenormalno, što svog što plemenskog, čestitam na tome, ali kako ja igram ovo nikad deff nije pobijedio off. tako da molim za tišinu sa te strane. Niko vama nije mogao ništa ali isto tako ni vi niste mogli nikome ništa. Kad ste ti i elmo uzeli po selo gore iza nas, pa kao 'e sad smo vam ušli u kont najebali ste' jeste al zamalo obojici. Neću ja puno pisat, samo si pokazao zašto ne vrijediš i koliko ustvari rasprava sa tobom ne vrijedi kur*u.. Malo si me dirnuo jer nisi spomenuo ludi petak, ali neka, prežalit ću to. Moja sela nisu bila toliko puna deffom, čak šta više bilo je praznih sela koja se nisu smjela ni izviditi, pa opet da kažem svoju teoriju. Ludi petak se ne smije napasti, i to stoji i ostalo je. Hvala lijepo doviđenja i prijatno, bili ste da kažem srednji protivnici, ne toliko vrijedni hvale ali eto ima nekih koji vas hoće i pohvalit. baj baj
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
izvini Pjana zaboravio sam tebe.. Razbio si 31.. Sve sto pises u vezi mene je tacno.
Budi mi pozdravljen!
 
Top