SpeedMatch: Bosna vs Hrvatska ???

DeletedUser

Guest
Pozdrav ljudi, neznam dali sam postavio temu na dobro mjesto, ako nisam molio bih da preselite.

Mi sa .ba servera igramo međunarodno speed takmicenje svaki vikend. Htjeli bi smo vas zamoliti ako bi vi željeli igrati sutra na grčkom serveru odigrati jednu speed rundu.

Koje je vrijeme?

Vrijeme je sutra od 19h-22h po našem vremenu, a to vam je od 20-23 sata po grčkom vremenu.

Koje su postavke?

Postavke ću copy u toku jutra sutra, jedino što znam je:
Tous les joueurs démarrent avec des niveaux de bâtiments élevés (QG=15, Caserne=15, Ecurie=10, Atelier=2, Forge=15, Marché=5 Mines=23, Ferme=22, Entrepôt=15, Point de ralliement=1, Cachette=1, Muraille=15)

to su leveli početnih zgrada, a počinje se sa 2138 bodova.

E sad,

mi ćemo nastupiti u sastavu koji igra to speed takmicenje, vi se dogovorite među sobom, a ja vam predlažem ovako:
tko želi od vas igrati neka dolje napiše nick i iskustvo, a najiskusniji među vama neka odabere 20 ljudi: znači maximalno igrača je 20, a minimalno neka vas bude 15.

Speed će imati pass koji ću ja kopirati vašem "glavnom", odnosno najiskusnijem igraču, koji neka me doda na skype : doctor.who42, i on će proslijedit ostalima

Ako podržavate prijedlog, uključite se ;)

DoctorWho
 
Last edited by a moderator:

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
e moj doktore, ne skupimo mi 15 ljudi, neka se igra 10v10, ako nas bude i toliko evo glava
 

versache

Member
Reaction score
0
kako da se pridruzim
odem na speed rounds

i ima samo ovo
Παλιοί γύροι
Τρέχοντες γύροι
Μελλοντικοί γύροι
???

Ne ides tu uopste, nego cekas vrijeme kada pise da je runda i ides na login i pojavi ti se dole zadnje "speed"
a narano, pre toga napravis racun na grckom serveru.

btw. ako se skupi vas eto 10 minimalno javite se pa da napravim rundu sa adminom :)
 

Tose23

Member
Reaction score
0
ja samo neznam zaste se tu kod nas ne organizira bar jednom misecno speed od 24h?
 

DeletedUser

Guest
ja samo neznam zaste se tu kod nas ne organizira bar jednom misecno speed od 24h?

Nema tu organizovanja,speed server je speed server..
A mi (ba i hr) smo male zajednice a speed server je dosta skup,skuplji nego sto se misli,zato mi sa ba i vjezbamo na grckom servervu... :)
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
moglo bi se napraviti nesto zajednicko, neki zajednicki speed :hmm:
 

versache

Member
Reaction score
0
Znaci nista od ovog?

Eto ako se skupi vas minimalno 10 do 18:30 javite se na skype senadin001 da napravim rundu
 

Tose23

Member
Reaction score
0
to druze sve stoji
al da se to rjesit jako jednostavno

da se stavi 200 premiuma po igraču isplatiloo bi im se
a 200 premiuma nije problem
skupilo bi se 100 igrača bez problema:eek:ok:
 

versache

Member
Reaction score
0
Ovo je iskljucivo zabave radi, samo rank 1 dobiva 30 pb i tako to i hoda na speed rundama(kratkim), nema smisla da se daje 200 pb za 3h, a ako necete, ne morate :) mi cemo svakako igrati, pa makar se podijelili izmedju sebe :)

Evo kako obicno zavrsavaju ovakve runde kakve smo planirali igrati protiv vas, samo sto bi bili samo mi i vi.

Ovo je od prije 2 noci (Ja sam Sene.ba) :D

hhhzxv.jpg
 
Top