-pleme- ( chat topic za završetak svijeta )

Status
Not open for further replies.

scapa

Banned
Reaction score
0
ja sam nacuo da se sprema oluja sad cemo da vidimo dal su te info tacne :Oo

....bilo je davno, pa reko, izgleda da je bila losa prognoza, nek drugi put prate stranice DHMZ, odlicne prognoze, posebno Aladin, znam iz vlastitih iskustava, ..........................................a i losa prognoza ti se samo obije o glavu:glazba:
 

DeletedUser

Guest
Još malo pa gotovo, ajde da vidimo ko će prije zatvoriti Vi Svijet 4 ili mi Svijet 5 !! :pivo:

:D
 

DeletedUser

Guest
ehehehe nadam se da kod vas nema plemena / igrača tipa ajmo mi u inat barbare kupit :D nedaj bože probat živo selo uzet :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
hmmmm, od kuda krenuti :confused:

kao prvo... svaki vođa plemena (bilo to žensko ili muško) mora biti iznimno lijep/a... prije samog primanja u vodstvo tražimo slike (kakva djela, to je prošlost :D ), naravno ženski dio vodstva pregledava muške slike, muški dio vodstva pregledava jel, ženske slike :D e sad, malo je teško objasniti algoritam odabiranja pravih ljudi za posao, naročito kada je riječ o ženskoj osobi :andjeo:

drugo... mora biti iznimno bogat... tja, pa prošla su vremena kada vas netko plaća za posao... novi član vodstva mora se pobrinuti da cijelo vodstvo i dalje živi kao bubreg u loju tako da nas životno opskrbi premium bodovima... ajmo reći da su nam uzori naši pošteni političari ;)

i treće... ništa manje važno je... mora biti pametan/pametna... čisto iz razloga da kada prođe prva dva koraka da zna da se zahebao i da krene tražiti novu žrtvu za ponavljanje postupka :hmm:
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
hmmmm, od kuda krenuti :confused:

kao prvo... svaki vođa plemena (bilo to žensko ili muško) mora biti iznimno lijep/a... prije samog primanja u vodstvo tražimo slike (kakva djela, to je prošlost :D ), naravno ženski dio vodstva pregledava muške slike, muški dio vodstva pregledava jel, ženske slike :D e sad, malo je teško objasniti algoritam odabiranja pravih ljudi za posao, naročito kada je riječ o ženskoj osobi :andjeo:

drugo... mora biti iznimno bogat... tja, pa prošla su vremena kada vas netko plaća za posao... novi član vodstva mora se pobrinuti da cijelo vodstvo i dalje živi kao bubreg u loju tako da nas životno opskrbi premium bodovima... ajmo reći da su nam uzori naši pošteni političari ;)

i treće... ništa manje važno je... mora biti pametan/pametna... čisto iz razloga da kada prođe prva dva koraka da zna da se zahebao i da krene tražiti novu žrtvu za ponavljanje postupka :hmm:

jbg onda nikad neču postat vođa tako uspješnog plemena :zid: nisam ljep ni pametan a neče me ni para! :predaja:
 

DeletedUser

Guest
upitan muzički ukus ovdje, ali i to bolje nego da se svađate :andjeo:
 
Status
Not open for further replies.
Top