Crkva?

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pa otkud crkva u ovom svijetu, mislio sam da ce settings biti isti kako .net w47? Nije mi jasno zasto jos jedan svijet s crkvom:|

Mislio sam igrati, al najvjerojatnije nista od toga, ne podnosim crkvu. Plus nesto nije u redu sa svijetom, jer uopce nema bonus/barb sela na njemu (doduse to bi moglo biti zato sto je otvoren tek prije 5 minuta)


Ali crkva?:(
 

DeletedUser

Guest
Nismo Vam mogli dat ida birate settings za ovaj svijet jer je i nama bio nametnut (zbog ovih svih novih updejtova kao army capms itd)

Slijedece svijetove cete vjerojatno moc odbarat kakve zelite.
 

DeletedUser

Guest
meni nesmeta crkva stovise dobra je ali nocni bonus je katastrofa...
 

DeletedUser

Guest
meni nesmeta crkva stovise dobra je ali nocni bonus je katastrofa...

A to je obicaj na svim svijetovima koji nisu internacionalni, no i to cete moc birat vjerojatno za slijedece svijetove.

Zasad budimo sretni sto smo za malu Hrvatsku dosta aktivni ovdje u igri i tako tako na forumu hehe
 

DeletedUser

Guest
A to je obicaj na svim svijetovima koji nisu internacionalni, no i to cete moc birat vjerojatno za slijedece svijetove.

Zasad budimo sretni sto smo za malu Hrvatsku dosta aktivni ovdje u igri i tako tako na forumu hehe

hehh kad ljudi nece na forum jer neznaju... neznaju ni igrat a kamoli na forumu jos xD

ok necu vise spamat :p
 

DeletedUser

Guest
Nismo Vam mogli dat ida birate settings za ovaj svijet jer je i nama bio nametnut (zbog ovih svih novih updejtova kao army capms itd)

Slijedece svijetove cete vjerojatno moc odbarat kakve zelite.

Ma znam to, zato sam se i cudio, jer je .net w47 dosao sa postavkama nametnutim od strane InnoGamesa. Ocekivao sam da su to testne postavke koje ce imati na svim serverima koji tek uvode 6.0.


Sto se tice nocnog bonusa, to je skroz ok, mislim da nema potrebe to mijenjati.


Al dobro je za znati da ce ubuduce postavke biti određene glasanjem, bit ce super ako uspijemo progurati packages+ lvl 3 techs svijet.
 

DeletedUser

Guest
postavke kakve takve su
osobno ni ja ne volim crkvu
u iducem svijetu ce te vjerovatno glasati za opcije

u svakom slucaju sretno svima

(i nemojte previti multy racune i ostale gluposti jer vam nece proci :D)
 

DeletedUser

Guest
Ma jel mi moze neko objasniti kako to da oni koji su se prvi pridruzili na svijet se nalaze na trenutnom rimu, bez ijednog sivog sela u 13x13, dok se sad svijet izgleda popunjava prema centru?

Sve mi se cini da ce ovo biti brzi delete, i povratak na .net, al vidjet cemo. Ovo je valjda prvi put da krecem svijet bez i jednog barba u 15x15 (a evo sad je vec 7 sati od kako sam se pridruzio), pa valja vidjeti kako cu se tom prilagoditi.
 

DeletedUser

Guest
mogo si restart napravit dok ne dodjes na bolje. Nemaju svi srece :)
 

DeletedUser

Guest
Mogu ja...

radi se o inner postavci

Hr2 server
<inner>5000</inner>


31 polja je r, znaci krug polumjera 31 polje se puni, i postepeno kad se dodje do odredjene gustoce ce se popunjavati vanjske koncentricne kruznice.


Znaci neko je bio vrlo precijenio hrvatski world 2 pa je zamislio da ce biti dovoljno gustoce na povrsini 3000 polja.
Na .net serverima u core-u je popunjenost oko 30 - 40% znaci od inner povrsine 5000 se ocekuje 1500 - 2000 igraca,

Trebalo je postaviti manji inner ... al sta bi swabo znao o tome da jedan hrvatski server ima 6000 igraca samo koji nemogu to napunitit tak kak si je on zamislio.

Po mojoj procjeni sutra bude predvecer core solidno popunjen.

edit:
ovo je moja interpretacija konfiguracije :)) nemora biti nuzno tako lol obzirom da nigdje nema objasnjenja bas sta koji parametar znaci
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Imam pitanje u vezi crkve...ako posaljem support u barbarski grad koji je pod utjecajem moje prve crkve, da li se taj support bori religiozno ili ne?
 

DeletedUser

Guest
Hvala na info upravo se htio registrirat kad vidih da ima crkve, cekam dalje.
Crkve pogoduju novim igracima i noblerima barbara, paladin s oruzjem takodjer, pa cak i tech leveli.
Nadam se iducem svijetu bez spomenutih dodataka, do tad nema TW za mene.
 

DeletedUser

Guest
Imam pitanje u vezi crkve...ako posaljem support u barbarski grad koji je pod utjecajem moje prve crkve, da li se taj support bori religiozno ili ne?

da, sve sto je pod utjecajem crkve i sto ti supportas ima religiju, sve van crkve sta supportas nema.
 

DeletedUser

Guest
postavke kakve takve su
osobno ni ja ne volim crkvu
u iducem svijetu ce te vjerovatno glasati za opcije

u svakom slucaju sretno svima

(i nemojte previti multy racune i ostale gluposti jer vam nece proci :D)

Multy rachuni,
heheh,
kako mislish da neće uspjeti,
meni je uspjelo,
neznam za opstale. :D xD

Sry zbog spama.
 

experience

Member
Reaction score
0
da, sve sto je pod utjecajem crkve i sto ti supportas ima religiju, sve van crkve sta supportas nema.

nije istina sta to pricas...ono selo koje je supportano mora bit pod utijecajem crkve onog igraca kojeg suportas....dakle posto barbari nemaju crkve vojska u njima se ne bori kao da je pod utijecajem crkve... ili je neko od nas lud.....
 

DeletedUser

Guest
nije istina sta to pricas...ono selo koje je supportano mora bit pod utijecajem crkve onog igraca kojeg suportas....dakle posto barbari nemaju crkve vojska u njima se ne bori kao da je pod utijecajem crkve... ili je neko od nas lud.....

dobro zboris...
 

DeletedUser

Guest
nije istina sta to pricas...ono selo koje je supportano mora bit pod utijecajem crkve onog igraca kojeg suportas....dakle posto barbari nemaju crkve vojska u njima se ne bori kao da je pod utijecajem crkve... ili je neko od nas lud.....

U pravu si jer religioznost zavisi od toga dali igrac kojeg pojacavas ima crkvu ili ne,s obzirom da barbarska sela nemaju crkvu vojske nece biti religiozna!
 

NENADGLUHAK

New Member
Reaction score
0
Razina vjere u selu

Dali mi itko moze objasniti razinu vjere u selu,moja sela su na 9 razina.igram na hrvatskom serveru na svijetu jedan pod ovim imenom.
 
Status
Not open for further replies.
Top