End game faza svijeta 6

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
S obzirom da je jedno pleme na svijetu 6 ostvarilo stabilnu dominaciju od preko 80% aktivnih sela koje kontroliraju, prema postupku za zatvaranje svjetova najavljujem ulazak svijeta 6 u end-game fazu za točno 4 dana, odnosno 01.04.

Promijeniti će se iduće postavke:

- registracija na svijet je onemogućena
- mogućnost restarta je onemogućena
- cijena plemića/zlatnika je 50% niža

45 dana iza toga (16.05), ako se stvari ne promijene ćemo i zatvoriti svijet 6.

Sretno svima i nadajmo se još nekim zanimljivostima do kraja svijeta!
 
Last edited:

xami

New Member
Reaction score
0
45 dana iza toga (16.04), ako se stvari ne promijene ćemo i zatvoriti svijet 6.

Pretpostavljam da je tipfeler tj. da je datum 16.05 :eek:k:

Ali u svakom slučaju čestitke svim igračima koji su igrali bili pobjednici ili poraženi, s obzirom da su ga neki zaobilazili zbog samih tehnologija i crkve koja zna malo zamoriti.

Sve u svemu ovo nije mjesto za žalopoljke i pisanje o tome kako je bilo zato što kao i u svim svjetovima uvjek ima nezadovoljnih tako i zadovoljnih, da je sve bilo zlato znamo to ne postoji.

Još jednom :pivo::festa: i pozdrav ekipi koja lagano privodi svijet kraju i onima koji igraju u drugim svijetovima.

No hard feeling
 

DeletedUser

Guest
Ovim putem pozdravljam sve suigrače i svaka čast svakom pojedinačno..;)
Xami, respect :pivo:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Pretpostavljam da je tipfeler tj. da je datum 16.05 :eek:k:

Ali u svakom slučaju čestitke svim igračima koji su igrali bili pobjednici ili poraženi, s obzirom da su ga neki zaobilazili zbog samih tehnologija i crkve koja zna malo zamoriti.

Sve u svemu ovo nije mjesto za žalopoljke i pisanje o tome kako je bilo zato što kao i u svim svjetovima uvjek ima nezadovoljnih tako i zadovoljnih, da je sve bilo zlato znamo to ne postoji.

Još jednom :pivo::festa: i pozdrav ekipi koja lagano privodi svijet kraju i onima koji igraju u drugim svijetovima.

No hard feeling
Da, tipfeler. Ispravljeno, hvala što si uočio :)
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
Ovi admini ovdje su jako ozbiljni pa su prepolovli cjene zlatnika i plemiča , baš kako su rekli :pivo:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Čestitam, iako je ovo najloši, najgori svijet. Da se 3 podjednaka plemena spoje u jedno i završe server to još vidio nisam. Tu nije bilo ni B od borbe. Ako netko zaslužuje čestitke to su plemena -ZB-, Gavran i ostali koji nisu ulazili u WiB. Tako se ne igra ni na tajlandskom serveru.
 

DeletedUser

Guest
Domingus bi ušao u WiB da je mogao..:hmm:

Šalu na stranu.
Dakle, ljudi, po treći put govorim da se WiB napravio iz razloga da se svijet što prije završi jer se odavno zna da je sranje. Ali, zar opet najbolji ne zaslužuju da im se čestita?
 
Last edited by a moderator:

ciganili

Member
Reaction score
0
Ala se nasli pametni.Uvijek mora neko imat nekakav izgovor,a to su uglavnom restartovani ili farme.
Osvojili server,ne bitan na koji nacin,cestitaj i gotovo.
Ko je igrao zna da je bilo itekako krvi i borbe,jeste da se na kraju ocekivao veliki okrsaj izmedju 3 sile,no tu je bilo svega 15 aktivnih pravih igraca,i trazilo se da se sto prije zatvori svijet,da se moze posvetiti drugom.
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Čestitao sam i u svakom slučaju mene su tu pobijedili, ali ne nekakav WiB ili nešto, nego COMA.

Samo da još ovo nadodam, mogao sam ući u WiB, na jednom accu gdje sam bio pomogao vlasniku, ali sam odbio, tako se svijet ne završava, baš zbog toga je hr1 najjači server, a ni hr7 nije loš, moglo bi i tu biti dobre borbe.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Nisam nesto pratio pretjerano ovaj svijet iz razloga mozda sto mi nije nesto pretjerano bio zanimljiv kao i vecini ovdje vjerovatno :ljut:
Valjda zbog "losih" opcija servera i kretanja u sred ljeta :mad:
Bez obzira na sve to

Sve cestitke WiB plemenu na pobjedi :eek:k: :festa:
Srecno momci i djevojke na nekim novim serverima (svijetovima) ako ih budete igrali ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top