Poraženi protivnici (Igrači)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Poraženi protivnici (Igrač)


kaonapadaigra.jpg


igraobrana.jpg


ukupno.jpg
 

DeletedUser

Guest
Poraženi protivniciKao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime Poražen
1 GeneralChesse [R.S.W] 10.544

juhuu, to sirko, samo tako dalje.;)
 

DeletedUser

Guest
Neznam za vas ali mi smo uvijk unutar plemena komentirali kako visok ODA na pocetku svijeta je jako losa stvar... :D :D.....jer automatki znaci da se gubi puno vojske i nazaduje.....za malo vremena kad se bude imalo po 2-3 ful izgradjena sela sa njukama....e to je onda prava stvar... .:D

ali svaka cast na visokom ODA!
thanks-068.jpg
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
evo tko je koga do sada porazio

nmgrc7.png



zeleni :eek:k:

crveni : jedan sumnjiv opasno a drugi platio selo od 300 bodova cjeli mjesec igranja
 

DeletedUser

Guest
E moj zvonkec , lupi se tim zvonom po glavi :D

Trošit plemića na selo od 300 bodova :D

njubic moj mali <3 :)
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
evo tko je koga do sada porazio

nmgrc7.png



zeleni :eek:k:

crveni : jedan sumnjiv opasno a drugi platio selo od 300 bodova cjeli mjesec igranja

Opak si ti neki lik.

Igraš ovo ohoho godina i dalje ne vidiš da nekad moraš uzeti malo radi strateškog položaja. Nije sve u bodovima. Sve je u planskom noblanju. On će prije dignut to selo do 2000 bodova, nego neki igrač svoje od 1000.
 

DeletedUser

Guest
Eto kako da se čovjek nejavi kad se kritiziraju igrači koji uzmu nečije selo a nisam čuo ni jednu kritiku na ove što uzimaju barbarska sela, to su veliki igrači a pogotovo veliki igrači su koji dogovaraju preuzimanje sela.
tko mi može objasnit kako igrač sa selom od 1693 boda da izgubi svoje selo a da u defu potuče rekordni broj vojske :festa: :festa: :festa:
Mislim imati takvo selo i napraviti ovoliki OD

OD Rank: 817. (343 score)
OD Attack Rank: 588. (66 score)
OD Defense Rank: 596. (277 score)

Što reči o osvajanju takvog sela nego da je dogovoreno preuzimanje sela.

Inače to je veličanstveno preuzimanje sela jer to je opet pohvali največi strateg na plemenima whitewidow7 i nitko tu nema i nesmije imati prigovor
Eto samo da svi nemisle i sad se pitaju o čemu se ovde priča stavit ču još i ovo da se nemučite tražit.
Highway to hell (517|472) K45 1,693 Dark Hunter 75 [-ULTA-] GeneralChesse [R.S.W] 2012-04-16 11:15:30
 

DeletedUser

Guest
ne znam ni generala ni tog huntera,ali samo bi te upozorio da naučiš gledat statistike,ukoliko gledaš preko tw stats pričekaj barem 1 dan da se tamo prikažu promjene,jedino možeš pogledat statistike sela i vidit da je zid srušen....sa 15 na 0 koliko se meni čini,isto tako možeš vidit generalov današnji oda od preko 2000,koji je pretpostavljam nabio kod noblanja
znači gledajući statistiku reklo bi se da je riječ o nekom zidaru koji je upravo lošu igru platio selom...možda je i ovo pogrešno,ali iz perspektive promatrača ja vadim ovakav zaključak,a o noblanom selu nisam gledao,ali vjerujem da je dobar odabir + što vojska ostaje i može se ponovno u neko noblanje,znači sve školski odrađeno
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Eto kako da se čovjek nejavi kad se kritiziraju igrači koji uzmu nečije selo a nisam čuo ni jednu kritiku na ove što uzimaju barbarska sela, to su veliki igrači a pogotovo veliki igrači su koji dogovaraju preuzimanje sela.
tko mi može objasnit kako igrač sa selom od 1693 boda da izgubi svoje selo a da u defu potuče rekordni broj vojske :festa: :festa: :festa:
Mislim imati takvo selo i napraviti ovoliki OD

OD Rank: 817. (343 score)
OD Attack Rank: 588. (66 score)
OD Defense Rank: 596. (277 score)

Što reči o osvajanju takvog sela nego da je dogovoreno preuzimanje sela.

Inače to je veličanstveno preuzimanje sela jer to je opet pohvali največi strateg na plemenima whitewidow7 i nitko tu nema i nesmije imati prigovor
Eto samo da svi nemisle i sad se pitaju o čemu se ovde priča stavit ču još i ovo da se nemučite tražit.
Highway to hell (517|472) K45 1,693 Dark Hunter 75 [-ULTA-] GeneralChesse [R.S.W] 2012-04-16 11:15:30


Update


3. RSW -- pleme koje je doslo sa jos jednim plemenom i koje ce se bildati unutar sebe i regrutirati sve vrijedno iz Bang skojima imaju veliku prednost u zauzimanju konta pred protivnicima(nije moj stil ali njihov je i zasada im dobro ide

ovo je i rubo spomenuo na pocetku teme i to nije nista novo toga ce kod njih biti jos sve vec tisucu puta prozvakano niti sam zagovornik toga naprotiv slaze,m se stobom

ja sam samo komentirao koja noblana sela su pametno potrosen prvi plemic jer to selo manje od 1k moze biti naneznam ti kakvom polozaju ja ga osobno nebih uzeo u ovoj fazi igre
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
ne znam ni generala ni tog huntera,ali samo bi te upozorio da naučiš gledat statistike,ukoliko gledaš preko tw stats pričekaj barem 1 dan da se tamo prikažu promjene,jedino možeš pogledat statistike sela i vidit da je zid srušen....sa 15 na 0 koliko se meni čini,isto tako možeš vidit generalov današnji oda od preko 2000,koji je pretpostavljam nabio kod noblanja
znači gledajući statistiku reklo bi se da je riječ o nekom zidaru koji je upravo lošu igru platio selom...možda je i ovo pogrešno,ali iz perspektive promatrača ja vadim ovakav zaključak,a o noblanom selu nisam gledao,ali vjerujem da je dobar odabir + što vojska ostaje i može se ponovno u neko noblanje,znači sve školski odrađeno

a ovo ti je Fakerkc sve strucno objasnjeno :eek:ok:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
ovo je i rubo spomenuo na pocetku teme i to nije nista novo toga ce kod njih biti jos sve vec tisucu puta prozvakano niti sam zagovornik toga naprotiv slaze,m se stobom

ja sam samo komentirao koja noblana sela su pametno potrosen prvi plemic jer to selo manje od 1k moze biti naneznam ti kakvom polozaju ja ga osobno nebih uzeo u ovoj fazi igre

Nekad se juri za nekim potrebnim bonusom, ili selom koje oko sebe ima puno barbara, u tom stilu, na to sam mislio.
 

DeletedUser

Guest
Gle to je dobro malo kasnije...svi to adimo osvajamo bonus sela.....barbarska sela koja nastanu kad igrac napusti igru....strateski vazne barbare itd itd....ali prvih 3-4 sela terba uzet kako spada... :D :D
 

DeletedUser

Guest
Gle to je dobro malo kasnije...svi to adimo osvajamo bonus sela.....barbarska sela koja nastanu kad igrac napusti igru....strateski vazne barbare itd itd....ali prvih 3-4 sela terba uzet kako spada... :D :D

ja mislim da ti nas samo krivo ucis, to govoris samo da bi tebi ostali nasi barbari za noblat i da bi nam se usuljao u crkvu
 

DeletedUser

Guest
auuu izvini molim te fakerc da se tebi nesto moram objasnjavati !
Ali evo da nebude da je muljaza a rubo bravo citas tw stats ko veliki...
Decko je bio ofer imao zid na 15 medjutim spava dugo pa mu napad u 7 bio previse,,,
pobijeno je 800 sjekira nesto koplji i maceva i 120 lake ! Sto tv stats govori, nije moj problem stoo imam dobrog paladina a i vosjke pa nemoze mi meda.
Medjutim faker zalosno je da visis po top 20 i i gledas ko kako igra, umjesto da farmas. Tako mi barem neces gledati u ledja (rubo: mislim da smo na 4 bili u istom tribe)
 
Status
Not open for further replies.
Top