PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
lol:D pa sta ne stavljas statistike kako spadaju.. u ratu smo s 4 plemena, a ne samo s vama.. jbg, to je jedna od mana kad igras hug.. ne mozes nakon toga govoriti, da ste sami:hmm:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Nemoj gledat Vjecnu statistiku Gledaj to od pocetka rata.

ovo je najvise sto mozete dobiti,,neznam koga zavaravate kad sami kazete da ste bratska plemena


Side 1:
Tribes: R.S.W, Opus, Opus-a, BANG, Km-caa
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 5
Side 2: 5
Difference: 0

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 35,165
Side 2: 30,187
Difference: 4,978

chart
 

ghost007

Member
Reaction score
0
A čuj, izvlačite se vi, kako god možete tu na vanjskom..

Ali u svakom pogledu smo zasad bolji.. :lool:

_____________________________________________________

A ko vam je kriv šta vi nemate prijatelje :hahaha:
 

Arturo Fuente

Banned
Reaction score
0
Pocelo je pocelo je....slijedi prava Pucachina...:D

Volim ovakve ratove,s tim da je ovo pocetak tek....Skapa,Boriss i ekipa pripremite se dolazi Bosanac po vas..:D
 

DeletedUser

Guest
A čuj, izvlačite se vi, kako god možete tu na vanjskom..

Ali u svakom pogledu smo zasad bolji.. :lool:

_____________________________________________________

A ko vam je kriv šta vi nemate prijatelje :hahaha:

bolji ste jedino u hugu za sada:hahaha:


Poredak Ime plemena
1 PLEME 1.654.619 1.654.619 29 57.056 220 7.521
2 R.S.W 1.535.484 1.535.484 29 52.948 216 7.109

Poraženi protivnici (Plemena)

Kao napadač
Poredak Ime plemena Poražen
1 -PLEME- 3,58 Mio.
2 Russway 3,09 Mio.

Plemenski ratovi
Poredak Ime plemena Bodovi Pobjeđenih sela Izgubljenih sela Omjer sela Poraženi protivnici (u napadu) Poraženi protivnici (u obrani)
1 PLEME 195.882 39 7 5.6 1.276.876 898.014
2 ..BB.. 54.975 12 10 1.2 566.315 1.175.613
3 Opus 50.015 11 12 0.9 469.650 823.862
4 R.S.W 36.824 8 4 2 486.551 84.954 :hahaha:



a mi imamo jedni druge, i to nam dovoljno da se fino poigramo sa vama:festa::festa:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ww7

Pa to je ukupna statistika za sve saveznike, to je uzeto iz plemenskih ratova, u ovu statistiku ulaze svi saveznici :)
 

DeletedUser

Guest
Halo dečki i cure. :) Pa šta ste se uskokodakali već :D Trka je tek počela, a ja ciljnu crtu još ne vidim, neznam kako je kod vas.

Onaj tko 1. napadne naravno ima prednost, tako da bilo bi žalosno i da ne budete u prednosti. A zapravo, koliko god vi i nama uzeli sela - jedna činjenica ostaje. Niste u stanju to SAMI NAPRAVITI. :)

Ali hajde, šta god vas čini sretnima. :) Čestitke na uzetim selima. :eek:ok:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
bolji ste jedino u hugu za sada:hahaha:


Poredak Ime plemena
1 PLEME 1.654.619 1.654.619 29 57.056 220 7.521
2 R.S.W 1.535.484 1.535.484 29 52.948 216 7.109

Poraženi protivnici (Plemena)

Kao napadač
Poredak Ime plemena Poražen
1 -PLEME- 3,58 Mio.
2 Russway 3,09 Mio.

Plemenski ratovi
Poredak Ime plemena Bodovi Pobjeđenih sela Izgubljenih sela Omjer sela Poraženi protivnici (u napadu) Poraženi protivnici (u obrani)
1 PLEME 195.882 39 7 5.6 1.276.876 898.014
2 ..BB.. 54.975 12 10 1.2 566.315 1.175.613
3 Opus 50.015 11 12 0.9 469.650 823.862
4 R.S.W 36.824 8 4 2 486.551 84.954 :hahaha:



a mi imamo jedni druge, i to nam dovoljno da se fino poigramo sa vama:festa::festa:


Pusti ti sad te statistike, opčenite.. Šta ste neka jadna plemena lupali..
I prati statistike od pravog rata..

Ovog, Mi protiv vas..
Pa tu se vidi ko je zasad bolji.. :boks:
 

DeletedUser

Guest
Šta ste neka jadna plemena lupali..
Pa tu se vidi ko je zasad bolji.. :boks:

lol....e ovakvi su mi komentari najbolji :D

A koga ste vi to lupali molim te? Sami sebe.... :hmm:



Ovog, Mi protiv vas..

Misliš vas 5 protiv nas, ili ste vi svi braća pa se to računa da je samo jedno pleme :lool:


Ajde više prestanite gluposti pisat i priznajte stvari kakve jesu. Nitko vam ne brani da vi imate toliko diplomacije, to je vaša stvar i vaša sramota. Mi smo došli da se ovdje zabavimo i tako će i bit, izgubili ili pobijedili tako svejedno. Glavno da je ekipa na okupu. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Gyorke, igraš tribal hugs od hr3, tako da si ti zadnja osoba koja bi trebala nešto komentirat ovdje zato pssssssst :ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Gyorke, igraš tribal hugs od hr3, tako da si ti zadnja osoba koja bi trebala nešto komentirat ovdje zato pssssssst :ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo:

šta da ti kažem samo nego tješi se samo :) Ovakav tribal hugs sigurno nisam nikada igrao. Niti ću ga ikada igrat više ;)

Al zato si ti tu da igraš tribal hugs na svakom svijetu...a pljuješ onda po PLEME-nu da su ovo ono, a ti si 1000 puta gori :eek:ok: :kokice:

Zato podvi repić svoj mali i idi tražit deff :*
 

DeletedUser

Guest
šta da ti kažem samo nego tješi se samo :) Ovakav tribal hugs sigurno nisam nikada igrao. Niti ću ga ikada igrat više ;)

Al zato si ti tu da igraš tribal hugs na svakom svijetu...a pljuješ onda po PLEME-nu da su ovo ono, a ti si 1000 puta gori :eek:ok: :kokice:

Zato podvi repić svoj mali i idi tražit deff :*

Nisi ? PLEME, BOGNLP, MH, MH@, HRV , .... nap sa SD , .... hahahaha daj šuti e, brukaš se šta nisi igrao igrao si itekako i još veći :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Nisi ? PLEME, BOGNLP, MH, MH@, HRV , .... nap sa SD , .... hahahaha daj šuti e, brukaš se šta nisi igrao igrao si itekako i još veći :hahaha:

A sad ti meni reci koliko sam ja igrao na tom svijetu? AJde nemoj gluposti pričat....igrao sam od početka i prekinuo prije nego sam imao 1000 bodova. Kasnije sam uletio samo na jedan acc na 2 tjedna i to je bilo to. Tako da nemoj izmišljat gluposti. I sam znaš da sam rekao da je glupo odigrano bilo to, da im nije bila potrebna tolika diplomacija i danas iza toga stojim, ali zato nemojte vi ostali pričati gluposti jer ste gori od plemena 10 puta što se tiče te četvorke. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
A sad ti meni reci koliko sam ja igrao na tom svijetu? AJde nemoj gluposti pričat....igrao sam od početka i prekinuo prije nego sam imao 1000 bodova. Kasnije sam uletio samo na jedan acc na 2 tjedna i to je bilo to. Tako da nemoj izmišljat gluposti. I sam znaš da sam rekao da je glupo odigrano bilo to, da im nije bila potrebna tolika diplomacija i danas iza toga stojim, ali zato nemojte vi ostali pričati gluposti jer ste gori od plemena 10 puta što se tiče te četvorke. :eek:ok:

Nadam se da te sram dok pišeš ove laži, bar malo. Igrao minutu, 20 minuta, 10 sati, 2 dana, 2 tjedna ili kao ti nekoliko mjeseci, igrao si, amen, nema dalje, game over, finito, end of story, stop. :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Nadam se da te sram dok pišeš ove laži, bar malo. Igrao minutu, 20 minuta, 10 sati, 2 dana, 2 tjedna ili kao ti nekoliko mjeseci, igrao si, amen, nema dalje, game over, finito, end of story, stop. :hmm:

:kokice:

Kako god ti misliš neka ti bude :)

Znači i ti si onda dio te priče? I priče na sv7 i sv8? Pa tko je onda najgori tribalhugovac na hr plemenima? :hmm:
 

DeletedUser

Guest
:kokice:

Kako god ti misliš neka ti bude :)

Znači i ti si onda dio te priče? I priče na sv7 i sv8? Pa tko je onda najgori tribalhugovac na hr plemenima? :hmm:

Da i ja sam dio te priče, nažalost, al bar sam otišao sa stilom nisam htjeo vratit acc :hmm:
Na sv7 nema tribal hugsa borba 50/50 to što ti pričaš su obične gluposti kao i uvijek.
 

DeletedUser

Guest
Da i ja sam dio te priče, nažalost, al bar sam otišao sa stilom nisam htjeo vratit acc :hmm:

Nema tu nisi predao račun ovo ono...kako si sam rekao:

Nadam se da te sram dok pišeš ove laži, bar malo. Igrao minutu, 20 minuta, 10 sati, 2 dana, 2 tjedna ili kao ti nekoliko mjeseci, igrao si, amen, nema dalje, game over, finito, end of story, stop. :hmm:


Na sv7 nema tribal hugsa borba 50/50 to što ti pričaš su obične gluposti kao i uvijek.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top