Novi svijet - svijet 9

DeletedUser

Guest
Vidimo da je u statistikama napravljen vec novi svijet, svijet 9.
Da li mozemo dobiti neke informacije o njemu?
Da li ovaj put igraci konacno mogu dobiti jedan svijet po njihovoj zelji?

Neka anketa da se postavi, tema u kojoj ce se raspravljati o postavkama servera i slicno...

Hvala.
 

DeletedUser

Guest
samo da opet ne bude smor od svijeta brzina 1 :ludilo:

daj te bar brzinu 1.5 i da su zlatnici kao i na hr7, 50% jeftiniji da se više ratuje, a ne da se samo farma za zlatnike :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
samo da opet ne bude smor od svijeta brzina 1 :ludilo:

daj te bar brzinu 1.5 i da su zlatnici kao i na hr7, 50% jeftiniji da se više ratuje, a ne da se samo farma za zlatnike :andjeo:

Za divno cudo prvi put da se slazem sa tobom.
 

DeletedUser

Guest
Samo da ne bude i eto opet.

Pa makar da je brzina na 2...zato tako spore svjetove stalno imamo na hr. Milim da je krajnje vrijeme da se počne nešta mijenjat, svijet bez predmeta za paladina, veća brzina, neograničenost za fejkove.

Vjerujem da većini igrača ovakvi spori svjetovi idu na živce već :(
 

DeletedUser

Guest
S ovakvim postavkama sami sebi pogoršavaju. Sumnjam da će se puno ljudi odazvati na ovakav svijet, a to bi značilo i manje korištenja PB-a. :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Ma bezveze, ovi svjetovi su dobri za one koji dođu jednom online na dan.
A šta mi koji smo tu stalno šta da radimo? Dok mi vojska dođe do nekog igrača mogu otić do Slovenije i nazad jednostavno jer presporo to sve.

Imamo 3 svijeta aktivan i sva 3 su više manje isti, razlikuju se po tom što je negdje brzina 1, a negdje 1.1 velika razlika :ludilo:

Stvarno mislim da je vrijeme da mi igrači odaberemo kakav svijet želimo, kad već kupujemo premium da igramo ono što smo sami odabrali, a ne ono što je tamo netko stavio. Pa nećete vi igrati nego mi, valjda se nas treba pitati kakav svijet želimo.

I zlatnici bi trebali biti 50% jeftiniji, evo primjer na hr8 imam 4 full offa, al nemam zlatnika da napadnem nekoga, nego se moram 5 dana ubijati od farmanja da bi nekog napao, pa jel se ova igra zove tribalwars il tribalfarms :kokice:
 

DeletedUser

Guest
da se mene pita otvaralo bi se nove svijetove 1,max 2 puta godišnje-tako bi i postojeći bili zabavniji,a ako se želi tu i tamo ubacit nešto novo i zanimljivo, treba otvorit speed server(može čak i dijeljeni sa bosanskim i slovenskim)

pa se sa postavkama može radit čuda-od trajanja do brzine,jedinica,svijeta sa farmanjem, bez farmanja,skidanjem odanosti kod plemića.....sve što se napravi nekom će bit zanimljivo :)
može se stavljati i speed sa brzinom izmišljam 60 pa da traje po 2 tjedna-vjerujem da bi to bilo i zanimljivije i kvalitetnije od ovih klasičnih što se otvaraju
 

DeletedUser

Guest
Postoje odlični speedovi na tribalwarsmasters ili .net.
Osobno igram speed na twmasters, zapravo, onaj "summergames" i nije da mi ne ide :lool:

U potpunosti se slažem s dannyem u vezi navedenog.
 

DeletedUser

Guest
na ba se otvara novi svijet i brzina je 2,uslov za pobjedu je Pleme mora posjedovati 100.000.000 poena 9.000 gradova 48 sati ,tamo vec odavno na forumu se biraju postavke koje igrači žele,Luka igrala sam ja speedove na netu i odlicni su,ali sada ih nema toliko kao prije
 

DeletedUser

Guest
na ba se otvara novi svijet i brzina je 2,uslov za pobjedu je Pleme mora posjedovati 100.000.000 poena 9.000 gradova 48 sati ,tamo vec odavno na forumu se biraju postavke koje igrači žele,Luka igrala sam ja speedove na netu i odlicni su,ali sada ih nema toliko kao prije

Redovito su speedovi na netu ;)
Da ne spamam - hoćemo li ikada birati postavke ili su to samo puste želje? :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
zasad ostaje na željama..većinu postavki ipak diktira innogames.

no vaše prijedloge uzimamo u obzir i primjenjujemo ih kod postavki na koje možemo utjecati.
 

DeletedUser

Guest
no vaše prijedloge uzimamo u obzir i primjenjujemo ih kod postavki na koje možemo utjecati.

a kako ih to primjenjujete kad su postavke već poznate,a prijedlozi se nigdje nisu iznosili?
 

DeletedUser

Guest
kako ti znaš da nisu?
nije forum jedino mjesto komunikacije sa adminima.

da smo imali veću slobodu u odabiru postavki pitali bi vas na forumu kakav svijet želite.
ovako smo uzeli u obzir prijedloge i želje dobivene preko podrške i to naravno samo one na koje možemo utjecati.
 

DeletedUser

Guest
A šta reći drugo onda nego sretno u odazivu igrača na svijet 9.

Makar, čitam to sa zastavama - ne kužim. Ispada da igrači koji igraju bubam bezveze, 5 svijetova, sve te zastave mogu iskoristiti na jednom svijetu? Malo nepravedno. Iako sad to sve apstraktno pričam jer neznam u čemu je fora oko tih zastava ali eto, meni to ne izgleda pošteno baš.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Odaziv igraca na novim svjetovima je u pravilu odaziv igraca koji su rapidno izgubili na prijasnjim ili su jednostavno nezadovoljni na svijetovima koje vec igraju. Sto zbog velicine vlastitih acc, sto zbog politike kojim se zapravo i zatvaraju svijetovi kod nas. Koliki zapravo je priljev novih igraca, dakle pocetnika koji prvi put igraju ovu igru, tesko je reci, ali svakako novi svijet, pocetak to je uvijek primamljivo za nove klince. Steta sto se to zapravo više nepropagira. Druga browser igra skoro pa iskace iz pastete gdje god klikneš na netu.

Zastave su po meni zapravo novitet ranga artefakt sa traviana. Sto mi se nikako nesviđa. To jednostavno znaci da ces pored paladina imati, odnosno neki igraci ce imati dodatnu prednost. Sobzirom da ovo sve skupa nije razjasnjeno sto zapravo predstavlja taj bonus koje ce one davati, ako su slicne artefaktima samo ovdje cak se prenose sa svijeta na svijet to zapravo znaci da ce mate matic lako rastaviti bilo koga, a ako igra vec par godina gdje god se pojavi imati prednost na ostalima. I kad Mate Matic digne zastavu na 5svijetu zaredom, svi ostali koji mu se nađu na putu mogu izvjesti bjele marame. Hahaha, šalim se, lijepo je vidjeti novitete u igri no cesto se mnogi od njih pokazu jako losima. Kako bilo ja mislim da bude dobar odaziv na svijetu 9, pa makar igralo 100 ljudi sve skupa, to je opet ok. Teško je ocekivati 10 000 igraca na nasim serverima, a kad malo bolje razmislite, nakon godinu dana igre upoznate gotovo sve igrace. Tako da su nasi svijetovi zapravo lijepe igracke familije i puno su zabavnij nego strani, gdje treba rolati pola sata po mapi da se nađe sredina karte.. Sto se tice postavki novih svijetova, crkva, paladini i ostalo to zaista nije ni bitno. Bitna je zabava da je ekipa složna i sta vas brige oce li biti brza ili sporija, oce li biti crkve ili ne, sasvim svejedno barem meni.

Sretno svima na svijetu 9.
 

DeletedUser

Guest
...Bitna je zabava da je ekipa složna i sta vas brige oce li biti brza ili sporija, oce li biti crkve ili ne, sasvim svejedno barem meni.

Sretno svima na svijetu 9.


točno to..zabava i ekipa i jesu cilj igre.
ono šta su noviteti vama su isto tako noviteti nama i ostaje nam svima da se prilagodimo na njih.

sretno svima na 9!
 

DeletedUser

Guest
pa sijecan se da se jednon glasalo za postavke svijeta....neznan jeli to bi 2 3 ili 4
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...jedina nasusno potrebna novina na nasim svjetovima je zabrana slanja pojacanja van plemena, ...sve ostalo je relativno, ali to je jedini nacin da se sprjeci bar u nekoj mjeri tribal hugs


lp.:kokice:
 

DeletedUser

Guest
msm da nebi trebali puno mjenjat plemena
ovo sto se uvode ove tajne i zastavice :zid:
ovo samo kvari igru igra je najbolja bila na sv1 ubjedljivo :)

jedina dobra stvar od kako su promjene jeste POMOCNIK FARMANJA :eek:ok::eek:ok:

ovo je najkorisnija stvar sto postoji :D

:andjeo::andjeo:
 
Top