Objekt:Paladin

Status
Not open for further replies.

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Ok zanimam me i to vec godinu i po no nisam se potrudio doznati bas :andjeo: ...
Kada vam netko posalje def dali vas paladin sa svojim oruzjem daje i njima bonus?
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
eh zato i pitam ja isto mislim ali mi treba siguran odgovor! btw hvala na pomoci naravno! da vidimo dal je netko siguran!
 

DeletedUser

Guest
daje 100%, samo ako je više paladina poslano kao support tvom selu (a recimo 2 imaju aletejinu baklju) to znači da se samo računa bonus od jednog paladina sa tim predmetom, ne kao dupli bonus... dok ako svaki paladin ima različiti predmet onda se računa svaki od tih bonusa (tipa imaš predmete za tešku, mačevaoce, kopljanike, kate, strijelce i rokaj) :festa:
 

DeletedUser

Guest
paladin daje bonus samo na vojsku koja je pristigla iz njegovog maticnog grada.
Testirao sam to pre 3-4 dana na bih serveru.
 

DeletedUser

Guest
netočno... paladin daje bonus na svu vojsku stacioniranu u selu (tj, da budem točan na jednu vrstu jedinica ako se radi o jednom paladinu u selu)... u protivnom, koja je svrha recimo slati suigraču kate kada na njih nebi djelovao bonus za kate? kate same po sebi i nisu neka obrana bez baklje...
 

DeletedUser

Guest
netočno... paladin daje bonus na svu vojsku stacioniranu u selu (tj, da budem točan na jednu vrstu jedinica ako se radi o jednom paladinu u selu)... u protivnom, koja je svrha recimo slati suigraču kate kada na njih nebi djelovao bonus za kate? kate same po sebi i nisu neka obrana bez baklje...

to se podrazumeva, ali kako sam ja onda uspeo ocistiti selo sastavljeno od po 2k koplja i maceva i 1k kata sa jednom punom nukom? pri tome zid je na 20. mi smo par dana raspravljali o tome i nikako nam ne ide u glavu, moral je 100%, sreca je bila +7.9
 

starcevica

Member
Reaction score
1
to se podrazumeva, ali kako sam ja onda uspeo ocistiti selo sastavljeno od po 2k koplja i maceva i 1k kata sa jednom punom nukom? pri tome zid je na 20. mi smo par dana raspravljali o tome i nikako nam ne ide u glavu, moral je 100%, sreca je bila +7.9

mozda je grad bio van crkve.... :andjeo:

a sto se tice ove sam teme..spiderixx je sve objasnio...
 

DeletedUser

Guest
to se podrazumeva, ali kako sam ja onda uspeo ocistiti selo sastavljeno od po 2k koplja i maceva i 1k kata sa jednom punom nukom? pri tome zid je na 20. mi smo par dana raspravljali o tome i nikako nam ne ide u glavu, moral je 100%, sreca je bila +7.9

Pa kako ti znaš da je paladin imao baklju? Ja sam jedno prije isto tako selo očistio sa 2 k kata, paladin je bio u selu ali očito je zaboravio taj netko opremiti paladina sa bakljom. Ovo što ti je spider napisao je istina, i tako je :eek:ok:
 
Status
Not open for further replies.
Top