Prosjaci i Sinovi

DeletedUser

Guest
A ti se borisse vec pomirio s tim da nemas sta raditi na hr10 ili si okrenuo na slihtanje?

Smatram Ata, Disu i ostale kao odlicne igrace i pleme. Ne svidjaju mi se neki njihovi igraci,znaju oni i koji. :)
Ali kao pleme su bili odlicni na hr 7,sad imaju iskustvo vise, pa logicno da su po meni i najveci kandidati za osvajanje svog prvog svijeta. To trenutno statistika i pokazuje, nobalaju velika i kvalitetna sela.
Nema potrebe da se boriss bilo kome ulizuje, dosta njih je ucilo skolu od borissa a imaju jos fino da igraju da dostignu moje uspjehe.
Nisam neskroman,nego je to realno.

Slihtanje, je ipak tvoj fah. Tu si neprikosnoven.

P.S. Vi ste pleme koje ubjedljivo ima najvise diplomatije na ovom svijetu. Ne mogu da vjerujem da ste i nas prestigli. :D

Bice interesantno kad vam WANTED krene noblati te juzno Sjevernjake kome cete plakati i sta onda...
Nestace CROWa ubrzo... :kokice:
 

DeletedUser

Guest
nećemo o royalu na temi wanted


Wanted sve najbolje. Iskreno od vas ocekujem najvise na ovom svijetu.

A sto se tice videa, mislim da bi Disa mogao sa Nenadom jedan video napraviti. To bi bio dobar projekat. :eek:k:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Disa video je odlican ..svaka cast ..:)))

a hvala i borisu na cestitkama , ovdje smo da se igramo i da bude zanimljivo ..a svjet zatvorili ili ne zatvorili nije mi ni bitno samo nek je zivo :eek:ok:
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
GO WANTED!

pozitivno iznenadjen nacinom igre, samo nastavite :eek:ok:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
At trebao imat intervju za idući news, nažalost nije dobro prošlo, evo kako je to izgledalo;)
[video=youtube;7ZkkZfViU4k]http://www.youtube.com/watch?v=7ZkkZfViU4k[/video]
 

DeletedUser

Guest
Ukucam na youtube "Prosjaci i sinovi" i odgledam prvu epizodu,i pravo mi se svidi serija hehe :)

Sad lagano jednu po jednu
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Smatram Ata, Disu i ostale kao odlicne igrace i pleme. Ne svidjaju mi se neki njihovi igraci,znaju oni i koji. :)
Ali kao pleme su bili odlicni na hr 7,sad imaju iskustvo vise, pa logicno da su po meni i najveci kandidati za osvajanje svog prvog svijeta. To trenutno statistika i pokazuje, nobalaju velika i kvalitetna sela.
Nema potrebe da se boriss bilo kome ulizuje, dosta njih je ucilo skolu od borissa a imaju jos fino da igraju da dostignu moje uspjehe.
Nisam neskroman,nego je to realno.

Slihtanje, je ipak tvoj fah. Tu si neprikosnoven.

P.S. Vi ste pleme koje ubjedljivo ima najvise diplomatije na ovom svijetu. Ne mogu da vjerujem da ste i nas prestigli. :D

Bice interesantno kad vam WANTED krene noblati te juzno Sjevernjake kome cete plakati i sta onda...
Nestace CROWa ubrzo... :kokice:


Zavisi kako ko sto se tice uspjeha ,
al neka si se ti pohvalio da si naucio "dosta" igraca da igraju ,
znas kao ide ono

HVALITE ME USTA MOJA KAD NEMA KO DRUGI DA ME HVALI xDD :p


A prosjaci nek vam je sa srecom ,samo sto vam je karta ovoliko crvena xDD
 

DeletedUser

Guest
Zavisi kako ko sto se tice uspjeha ,
al neka si se ti pohvalio da si naucio "dosta" igraca da igraju ,
znas kao ide ono

HVALITE ME USTA MOJA KAD NEMA KO DRUGI DA ME HVALI xDD :p


A prosjaci nek vam je sa srecom ,samo sto vam je karta ovoliko crvena xDD

e moj penny, ja mislim da bi boriss i u pustinji podučio devu kako izdržat
i sa njim nebi, ko s mujom, imala problema i dostigla bi svako odredište,koliko god kilometara bilo udaljeno
 

DeletedUser

Guest
At trebao imat intervju za idući news, nažalost nije dobro prošlo, evo kako je to izgledalo;)
[video=youtube;7ZkkZfViU4k]http://www.youtube.com/watch?v=7ZkkZfViU4k[/video]

Tipicni za ATa :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Kako ide momci? :) Tek sad skontah da vas je 15 (respect!)... Hjoj, opet ćete namučiti ljude oko vas ;) Sve mi ih dođe žao :)
 
Top