Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.
Reaction score
0
pa koliko svijetova covjek mora da igra svama u plemenu da vidite jel timski igrac ili ne ? jedno 6-7 ? :D

15 do 25 ...
Tebe ocito nesto muci :) kad ces ofarmat 1000 sela onda napisi sljedeci post ovdje :) ja sam DEFF poceo i vise ofarmao od tebe bahaha kakav NOOB ne NOOB ono NOOBINA HAHAHAHA
 

Teachers

Banned
Reaction score
0
interesantno je kako vam je bio dobar da igra svama na drugim svijetovima a ovdje odjednom postaje nekolegijalan u startu pa ga hvatate kad vam se covjek povjerio da nece biti tu...

ali dobro svako ima svoj nacin igre treba se snaci i kad vodje nemaju sta noblati :D

cerberus: za vodju bolje da sam slab farmer nego da kao vodja noblam igrace koji su mi saplemenici godinama

Svaki server je posebna prica.
Ne moze se na novi server prenijeti ni bodovi,ni vojska sa prethodnog servera, samo ta kao neka "slava".
A boriss je takav, profesionalac, uvijek fer i korektan, ako igras i aktivan si, zrtvovace svoju vojsku za sebe i ocistice ti selo,
a ako se zajebavas, prvi ce te noblati.
 

DeletedUser

Guest
Ne govorimo o serverima vec o ljudima. Ako igram svama dva svijeta zadnjih nekoliko godina od kojih sam jedan i dobio pod tim istim vodjama pa valjda vam mogu toliko vjerovati da vam kazem kad necu biti na nalogu. Da je neki zajebant valjda bi ga davno resetovali jos na ba2 ;)

Ali eto kako kazu na muci se poznaju junaci :D
 
Last edited by a moderator:

Teachers

Banned
Reaction score
0
Ne govorimo o serverima vec o ljudima. Ako igram svama dva svijeta zadnjih nekoliko godina od kojih sam jedan i dobio pod tim istim vodjama pa valjda vam mogu toliko vjerovati da vam kazem kad necu biti na nalogu. Da je neki zajebant valjda bi ga davno resetovali jos na ba2 ;)

Ali eto kako kazu na muci se poznaju junaci :D

ljuti nije ljuti sa ba2 servera, nego je neki momak uzeo taj nick prije pravog ljutog. :)
Ali bitno je da ti imas razlog za pljuvanje. :)
 

DeletedUser

Guest
Mogli bi se nekad dogovoriti za izgovore jer su neki vasi clanovi ranije napisali da je taj igrao svama na dva servera ;) A za pljuvanje ima ingame profili doticnog resetovanog clana ja sam samo kopirao sto svako moze da vidi..
 
Last edited by a moderator:

Teachers

Banned
Reaction score
0
Mogli bi se nekad dogovoriti za izgovore jer su neki vasi clanovi ranije napisali da je taj igrao svama na dva servera ;) A za pljuvanje ima ingame profili doticnog resetovanog clana ja sam samo kopirao sto svako moze da vidi..

A zasto bi se dogovarali, ne krijemo mi nista. Ja znam da to nije pravi ljuti. Vecina ljudi je zbog nicka mislila da jeste.
Tema je osvajanja. RB mozes pljuvati na ovoj temi sto ste otvorili specijalno za tu potrebu. Ovdje okacis kada nesto osvojis. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Da ti nacrtam: pljuvanje je kad neko nekog naziva noobom ovo je samo iznosenje ingame profila resetovanih igraca.. Ako vam to smeta vas problem mozete istog prijaviti administraciji ali mislim da niko normalan to nece smatrati pljuvanjem :)
 

DeletedUser

Guest
Dio prebacen u => spam

Ubuduce kad netko nacme nesto sto vodi u sasvim desete teme u odnosu na onu na kojoj je postana, a zelite odgovoriti, kopirate citat i nastavite na spam temi. Vjerujte mi vas odgovor ce svi pronaci jer vec su dosad svi upoznati sa pronalaskom novih postova. Od opcije sto je novo, pa i preko standardnog pregledavanja boldovanih tema.

l.p AT

ok dogovorili smo se
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Da ti nacrtam: pljuvanje je kad neko nekog naziva noobom ovo je samo iznosenje ingame profila resetovanih igraca.. Ako vam to smeta vas problem mozete istog prijaviti administraciji ali mislim da niko normalan to nece smatrati pljuvanjem :)

nazivanje nekoga "noobom" je dozvoljeno i nikakvo to pljuvanje nije :)
 

DeletedUser

Guest
Mogli bi se nekad dogovoriti za izgovore jer su neki vasi clanovi ranije napisali da je taj igrao svama na dva servera ;) A za pljuvanje ima ingame profili doticnog resetovanog clana ja sam samo kopirao sto svako moze da vidi..

NOOBINO,ljuti je nick koji je bio tu sa nama 2 servera,a ko se krio iza to nicka,to ti prepuštam da maštaš :)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Situacija je puna dima :D Aa ne, ne, ne dira mene niko, neće ljudi da prljaju vojsku o mene.. :D hahaha
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Dobio sam opomenu bo2 1... Ne može mi biti dosadno kad neko čiji je nick "i naravno dzej" igra pored mene.. Kako će mi biti dosadno ? :D
 
Status
Not open for further replies.
Top