Riders On The Storm

demon13

Member
Reaction score
0
ridersonthestorm.jpg


ime plemena: Riders On The Storm
skračenica: Riders
osnivači:demon13,val82,alerdo i arsen
pozicija saveza:jugo-zapad
bodovni prag:za sada ga još nema


opis saveza:
ovo je savez sastavljen od četri plemena na svijetu 2,a to su:Age Of Empires,Vitezovo Okruglog Stola,Vitezovi Smrti i pstipan13.od ta četri plemena izabrani su samo oni iskusni i aktivni igrači,neaktivnost se kažnjava izbačenjem iz plemena.


šta imam još da vam kažem,pošto je ovo skup četiri plemena najvijerovatnije če biti akademija.
u rider on the storm su odabrani samo najbolji,zato ako nemate iskustva nema te šta tražiti tu.jedino u akademiji.

ali zato rado prihvačamo NAP-ove i savezništva


we rull:boks::boks::boks:
 
Last edited:

kickyourass

Member
Reaction score
0
sretno... ništa od vas :D

ako se tražu iskusni igraći poput tebe onda stvarno ništa od vas :pivo:

ali zato rado prihvačamo NAP-ove i savezništva


joj što me ovo zapinje za oko moram svakog prcat kad vidim ovo na opisu plemena ... :)
 

DeletedUser

Guest
sretno... ništa od vas :D

ako se tražu iskusni igraći poput tebe onda stvarno ništa od vas :pivo:

ali zato rado prihvačamo NAP-ove i savezništva


joj što me ovo zapinje za oko moram svakog prcat kad vidim ovo na opisu plemena ... :)

LOL.. nemoj.. pusti jednostavno.. ja isto mogu svasta svakom napisat, al nema potrebe.. to se zna..

ipak je ovo igra, svatko se ima pravo igrat.. svatko od nas je bio noob na pocetku.. nitko nije odma bio iskusan.. naucit ce.. polako..
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
lol.. Nemoj.. Pusti jednostavno.. Ja isto mogu svasta svakom napisat, al nema potrebe.. To se zna..

Ipak je ovo igra, svatko se ima pravo igrat.. Svatko od nas je bio noob na pocetku.. Nitko nije odma bio iskusan.. Naucit ce.. Polako..

ok :)......................................
 

demon13

Member
Reaction score
0
ljudi pa šta vi mislite da ja baš stvarno nemam iskustva pa igram i svijet 1 u plemenu borna i ima nas dosta koji smo iz svijeta 1,imamo jednog igrača koji je doktoriro na plemenima,igra 5 god plemena i zove se antros.

a ti ass šta si ti puno bolji od nas ti samo igraš duže i imaš više bodova,ako tebe kritikuju netrebaš ti druge.
 
Reaction score
0
sretno... ništa od vas :D

ako se tražu iskusni igraći poput tebe onda stvarno ništa od vas :pivo:

ali zato rado prihvačamo NAP-ove i savezništva


joj što me ovo zapinje za oko moram svakog prcat kad vidim ovo na opisu plemena ... :)


ajde ti tiho..da ti ja ne bih morala u zupu doc..:lool:
 
Top