WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
hahahah ...ali nismo spletkarili i ucjenjivali ( nismo mi krivi sto ljudi sami nude sela )...ma sve u svemu jadno i zalosno royalovci ....tolike price o borisovoj doktrini da uzme svjet i kako je unistio ljepotu igre i kvalitetu nukanja i noblanja , sve to i jos mnogo toga ste primjenili ...sve u svemu igracine ste nema sta ...uzivajte i dalje u svom umjecu ratovanja ...da vam je sretno ...koliko mi se gadite da mi muka od razgovora sa vama ...piiiii
 

DeletedUser

Guest
samo ste zamolili sada vec banovane kolege iz RB da vam upadnu na kojeg royalca i prepuste vam sela ;) vrlo casno nema sta ;) inace za tvoju informaciju svako selo koje je nama predano je bilo ponudjeno dobrom voljom za sta postoje ingame poruke tako da se mani prazne borisove price sa foruma. ako ti je muka probaj da nam uzmes koje selo na posten nacin ko zna mozda to bude pravi lijek za tebe ;)
 

DeletedUser

Guest
vidim da imate ...

" 13. krieger danas u 20:15 sati
ovako prvo selo koje ti wanted uzme smatracemo da si im prepustio selo samim tim bices okarakterisan kao izdajica i lupicemo te sa svim sto imamo"

"13. krieger 16.04. u 22:45 sati
nadefacemo te ako nam das ta 3 sela na frontu"

tvoje postenje i cast ...hahahaha

(moj zadnji post sa vama ) :p
 

DeletedUser

Guest
hahahah ...ali nismo spletkarili i ucjenjivali ( nismo mi krivi sto ljudi sami nude sela )...ma sve u svemu jadno i zalosno royalovci ....tolike price o borisovoj doktrini da uzme svjet i kako je unistio ljepotu igre i kvalitetu nukanja i noblanja , sve to i jos mnogo toga ste primjenili ...sve u svemu igracine ste nema sta ...uzivajte i dalje u svom umjecu ratovanja ...da vam je sretno ...koliko mi se gadite da mi muka od razgovora sa vama ...piiiii

Vi se meni negadite baš ste super bolji ljudi u svom zivotu nisam upoznao.
Bili ste tako dobri i veličanstveni dok smo mi vodili bitku sa RB plemenom sad kad je red na vas počeli ste puno pljuvati po forumu na nasu igru al sta se moze drugo kad plemici neprolaze.

O da jos nesto RB je za klasu kvalitetni od vas kao pleme samo su imali nesrecu da smo mi bili tu blizu njih.
 

DeletedUser

Guest
naravno da necemo defati ljude van plemena ako ne daju nesto zauzvrat nismo mi ceritas hahaha


Hvala asterix sada znamo da je taj momak stvarno vas spija kao sto sam i mislio imao sam do sada samo osjecaj da je tako ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
vidim da imate ...

" 13. krieger danas u 20:15 sati
ovako prvo selo koje ti wanted uzme smatracemo da si im prepustio selo samim tim bices okarakterisan kao izdajica i lupicemo te sa svim sto imamo"

"13. krieger 16.04. u 22:45 sati
nadefacemo te ako nam das ta 3 sela na frontu"

tvoje postenje i cast ...hahahaha

(moj zadnji post sa vama ) :p

Sa ovim si i sam ljudima pokazao koliko smo mi dobro pleme.
Svaku uslugu vratimo uslugom sta su tri sela za dobro nadefana ostala.
I ovo je dokaz da sa svakim mozemo da saradjujemo i svakog hocemo zastititi za razliku od vas koji ste uvukli u rat ljude a niste im dali podrsku.
 

DeletedUser

Guest
Naše dobre komšije iz RB plemena su deložirane.
Ali sad se kofrče ovi sa juga ničim izazvani pokušavaju dokazati ono što su tvrdili "Veličanstveni"

Evo pa sami prosudite koliko su oni veličanstveni.



6734bf741d.png

3308772a6a.png

5754d66107.png

8d3a932e5f.png

ed7e1eca97.png



Ja bi rekao da ovdje ima svega osim veličanstvenog.
Naletili su na tvrd orah i polomili zube.
Biče ovo jako zanimljiva predstava osim ako veličanstveni nezbrišu na divlji zapad.



1.Za razliku od vas WANTED napada ne stisne se ne stoji im off u selima kao kod vasih igraca

2.Selo je za malo probijeno

Branitelj: Three Wise Men
Cilj: ... (477|489) K44

Količina: 7107 972 0 688 0 2383 0 2 1 0 0
Gubici: 4036 552 0 391 0 1353 0 1 1 0 0


Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 15 na razinu 0

3.Napadnite nas pa se digni u nebo i ti i kriger i ostali spameri ovdje

(Nejiu svaka cast)
 

DeletedUser

Guest
Sta i da je probijeno kad su plemici udarili prije nuka :hahaha:






Napadači: Podlivoguz
Porijeklo: No.021 Wanted ! (481|492) K44

Količina: 0 0 0 0 0 467 0 0 0 1
Gubici: 0 0 0 0 0 467 0 0 0 1

Branitelj: Three Wise Men
Cilj: ... (477|489) K44

Količina: 12391 1696 0 1200 0 4155 0 2 1 0 0
Gubici: 114 16 0 11 0 38 0 0 0
 

DeletedUser

Guest
jesu jer sitter nije poslao kako treba ali to moja stvar a ne tvoja kontas kad napadnete dignite se u nebo ;)
 

DeletedUser

Guest
eh i ti siteri ko im daje tako slavne racune u ruke ;)

mi cemo da stavljamo izvjestaje koje mi zelimo vi slobodno postavljate svoje ako imate neki dobar protiv royala (a svi znamo da nemate)
 
Reaction score
0
Prestave za malu djecu.. Kriger nemoj zivota ti pricati da ste toliko veliko dusni sa deffanjem :D tako si i na ba5 trazio sela od klinaca iz kmc u zamjenu za zastotu i kad su vam dali , pokupite i ostala im sela.. Trazio si i od mene sela koja niste dobili tako jeftino kao sto ste mislili :D tako da te price pricaj nekom drugom...

Wanted uskoro na restart od zohara.. Kome zohari objave rat nadrljao je..

Cujem pravi se neki usmeni dogovor royal- wanted da pokupe zohare i nm na brzinu pa da se spoje i zavrse svjet u rekordnom roku... Ima li ko da demantuje?
 

DeletedUser

Guest
ako pokupis moju rezervaciju red je bar da ponudim da je vratis mirno da ne odes na restart. ponudu si odbio pa za nekih mjesec dana obrisao nalog ;)

pusti se babskih prica ztanackovic znas iz iskustva da nikome ne nudimo dvaput istu ponudu a wanted je nasu davno odbio ;)
 
Last edited by a moderator:
Reaction score
0
ako pokupis moju rezervaciju red je bar da ponudim da je vratis mirno da ne odes na restart. ponudu si odbio pa za nekih mjesec dana obrisao nalog ;)

pusti se babskih prica ztanackovic znas iz iskustva da nikome ne nudimo dvaput istu ponudu a wanted je nasu davno odbio ;)

4 mjeseca vam je trebalo da mi pokupite sve gradove. S tim da sam dva igrao i posle napustio jer vise nije bilo potrebno gubiti vrjeme sa vec palim svjetom.. Uglavnom acc nisam obrisao..

Pa niko ne nudi dva puta istu :D uvjek dodje do nekih primjena.. Cujem obecali ste im dati neke gradove i da necete ulaziti u njihove kontinente ili tako nesto :D
 

DeletedUser

Guest
Tesko je i skroz restarotvat onog koji bjezi na cosak mape i uzma silne barbarcice ;)
 

DeletedUser

Guest
1.Za razliku od vas WANTED napada ne stisne se ne stoji im off u selima kao kod vasih igraca

2.Selo je za malo probijeno

Branitelj: Three Wise Men
Cilj: ... (477|489) K44

Količina: 7107 972 0 688 0 2383 0 2 1 0 0
Gubici: 4036 552 0 391 0 1353 0 1 1 0 0


Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 15 na razinu 0

3.Napadnite nas pa se digni u nebo i ti i kriger i ostali spameri ovdje

(Nejiu svaka cast)


Kad mi budemo vas napali nečemo se mi diči u nebo, mi če mo vas diči u zrak pa do neba.
 
Reaction score
0
Niko ne demantuje nove pregovore royal-wanted? :D

p.s. Wantedovci, sta ovo nuke samo vam prolaze kroz sela :D gde su zidovi? :D
 
Status
Not open for further replies.
Top