WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

ellene

Member
Reaction score
0
Svaka čast krigeru koliko ima strpljenja sa isfrustriranim gubitnicima kao što si ti borise.

Ko bi od tebe i takvih kao ti ostao živ da ste uspjeli postići ikakav rezultat.
Ovako vam ostaje samo gubitničko vrijeđanje na forumu, jer u igri ste pokazali svoj domet.
A ovdje su vas već svi pročitali, pa i to pričanje o adminima je isto tako rezultat gubitničke isfrustriranosti.
 

DeletedUser

Guest
1.Za razliku od vas WANTED napada ne stisne se ne stoji im off u selima kao kod vasih igraca


Misliš ovako ili nešto drugo.

0c31e0c197.png


Kod nas kad nuke krenu onda nevalja tresu se tribine i čitava mapa gori.
Mi svoje nuke volimo, mazimo i pazimo a kad krenu uuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhh kad krenu pitaj te borisa kako je kad krenu ili bolje pitajte kalleta sad več otišao u legende bio jednom sad se samo pominjao.
 
Last edited by a moderator:

flekica

Member
Reaction score
0
PARIS 01 (478|497) K44 6,838 ujoo [NM] Podlivoguz [WANTED] 2013-04-18 - 22:33:05

sta je rec nemozete nista royalu pa udri po saveznicima

sad ce da bude veselo

:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
No.061 Joker ! (480|499) K44 6,059 ujoo [NM] Podlivoguz [WANTED] 2013-04-18 - 23:54:43
No.060 Shajna ! (484|511) K54 5,108 dedeky [NM] Podlivoguz [WANTED] 2013-04-18 - 23:17:00


saveznici se noblaju uveliko... a ovdje non stop neka prica o casti i obrazu royala ccc
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
campo ako mislis da nije bilo dogovora izmedju RB i WANTEDA onda si stvarno naivan.. sjecas se samo upada odredjenih rb-ovaca na nase naloge i javljanja wantedu da uzmu prazna sela. znas da smo i mi smo nudili wantedu diplomatiju, cak i spajanje da zajedno uzmemo svijet - ponude koje su odbili jer su htjeli neko "ratovanja na ovom svijetu".. uskoro cemo da vidimo kako to umiju da ratuju sad kad im se istope zvanicni i nezvanicni saveznici jedan po jedan ;) samo je pitanje da li ce ostati lojalni svojoj diplomatiji ili ce se i oni okrenuti protiv svojih dojucerasnjih saveznika u trci za selima :)

Znas ti kad si napisao ovaj post da suze nam dosle na oci, ahahaha. Et vidis kako je kriger znao. Prorocanski ja bih rekao.
Sram bilo moj Wanted, sad cu ja odrzat lekciju, nevodi brigu, ahahahaha.
;)
 

Lord niko

Banned
Reaction score
0
@AT Ha ha....tko se javio - Royal se bogami sad s pravom busa,imaju neke rezultate i statistike iza sebe,jer RB je svakako pleme vrijedno postovanja a dobili su taj rat. Od vas smo culi samo puno prica,puno filmica i hvalospjeva vama , a bez pokrica.I sad vas smeta sto se royal hvali..... He he nije uopce bitno koliko ste im sela SKORO probili,bitno je koliko ste uzeli. Cini mi da ih mozete dobiti samo ako i sa njima sklopite savez jer vasim saveznicima se nekim cudom raspadnu plemena kad krenu sa vama ccccc. Za vas se komotno moze upotrijebiti poslovica "tresla se brda a rodio se mis"
 
Last edited:

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Ma to ti ja pričam ATe
kriger je vidovit :)
On je unaprid znao šta će se dogodit za nekoliko dana. :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Et financirat cemo mi premu ako ce promjenit nadimak u Vidovita Zorka
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Ma kakva Zorka,
kod nas ima vidovita baba Anđa, ali kad ste vi već zauzeli taj nadimak, jbg

Ali kažem ti ja, PlavoOko vidi nekoliko dana unaprid,
njemu ti netribaju špije. :)
 

DeletedUser

Guest
Ma kakva Zorka,
kod nas ima vidovita baba Anđa, ali kad ste vi već zauzeli taj nadimak, jbg

Ali kažem ti ja, PlavoOko vidi nekoliko dana unaprid,
njemu ti netribaju špije. :)

svaki potez smo skontali unaprjed.
Slabo odradjena akcija treba se puno vise potruditi.
 

DeletedUser

Guest
Nema saveza sa wantedom taj voz je davno prosao, morali smo se malo vise pomuciti zbog wantedove politike ali eto sad smo tu gdje jesmo. Sad je vrijeme za naplatiti racune, zato bice ili wanted ili royal na kraju ovog svega.. pa neka igre pocnu
 
Reaction score
0
Nema saveza sa wantedom taj voz je davno prosao, morali smo se malo vise pomuciti zbog wantedove politike ali eto sad smo tu gdje jesmo. Sad je vrijeme za naplatiti racune, zato bice ili wanted ili royal na kraju ovog svega.. pa neka igre pocnu

A zohari i nm?
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...jel moze objasnjenje za neupucene, ...tko tu koga, sa kim i protiv koga, ...ovo je poprilicno konfuzno za nas koji nismo bili tu 2 mjeseca, :zid:
 

DeletedUser

Guest
...jel moze objasnjenje za neupucene, ...tko tu koga, sa kim i protiv koga, ...ovo je poprilicno konfuzno za nas koji nismo bili tu 2 mjeseca, :zid:


Na svaki nas NAP Wanted odgovara savezom ili spajanjem, ukratko. :D
 

DeletedUser

Guest
Toliko o onoj brojki veličanstvenih sad je jos veličanstveni moraju praviti novi video zapis.


Matan Efendija Tra 19,2013 20:44
a care najradije nebi nikog od vas,, a sto da radim kad nam cijeli svijet crven, vi jos nap sa royal imate :(
Zbog toga i jesmo savez prekinuli :(

ponudio sam blentonu soluciju jednu jer i on mi se cini ok, al on nije pristao, pa evo da ponudim i tebi ako si za to da zauzmemo tvoja sela, a ti da predjes kod nas u pleme kao dual nekome?
Ja bi ti rado poslao i poziv u pleme da si na mapi iza nas ili u centru nas, ali na toj poziciji gdje jesi royal ce nam se ubacit preko tebe, a ne mozemo da pustimo da nam se na par polja priblize.
Ja sam evo 99% siguran da neces jer i ja volim da igram do kraja na racunu na kojemu sam i poceo, al stvarno ne znam na koji drugi nacin da budem fer prema vas par sto ste ok tamo. :(

Razmisli drug pa javi



Nisu im dosta Zohari, evo i NM je u potrazi, tj. njihova sela, ovdje izgleda popularno optuzuj druge za ono sta ti radis. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top